Jump to content

kristen.

Kasutajad
  • Sisu loend

    249
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Koik kristen. postitused

  1. Massilisajad

    pakil kirjas ju
  2. Mida süüa enne trenni ?

    No rohkem süsivesikuid just sellepärast, et trennis ikka rohkem energiat on. Kuna ta ei toonud oma toitumisplaani välja, siis pole ka mõtet spekuleerida kuidas ta üleüldine toitumine välja näeb. Ta esitas küsimuse ja sai õige vastuse. Ja eeldasin et ta teeb ikka jõusaali trenni.
  3. Mida süüa enne trenni ?

    Midagi, kus oleks rohkem süsivesikuid
  4. Raua kangutamine massi ja lihase kasvuks

    Kui oled täiesti algaja võta endale kuuks või kaheks siit algaja kava mille järgi treenida. Mõõda kaalu ja lihasmassi/rasvamassi protsenti ka.
  5. bnech press blowout

    no ja, aga artiklis kirjas ju et kui õlg viga saand, siis ei tohiks üldse rotator cuff harjutusi teha, aga no eks see suhteline ole.
  6. Odavaim viis

    On kellelgi häid ettepanekuid kuidas saada päevas 200g valku kätte kõige odavamal viisil ja ilma lisanditeta?
  7. Odavaim viis

    Korraga 3 pakki süüa, siis ju päris kõva valguports. Kõik ju ära ei imendu. Aga kas see on vähegi söödav kui keefiri peale panna?
  8. Odavaim viis

    Rohke kohupiima tarbimiseks läheb raskeks see, et asi ise kalorivaene aga ajab kõhu kiirelt täis ja ruumi väga kõhus üle ei jää. Siis tekiks tavalisest hoopis kalorivaesem päev aga valgu saaks jah kätte. Ja see tähendaks, et päevas vähemalt 3-4 pakki lasta. Saaks kuskil 130-140g valku kätte + muu söök. Välja arvutades läheks kohupiimade peale kuus kokku umbes 60euri, päevas 2 euri.
  9. Lamades surumine viis surmani

    jube
  10. lihaste kadumine

    Kui ka läheb aega lihase totaalseks närbumiseks kui jõusaalis mitte käia? (oletame kellegi puhul kes u. 3 aastat käinud)
  11. Jalalihase säilitamine

    Olen juba 2 aastat kõike jõusaalis võrdselt treeninud (sealhulgas jalga). Olen saavutanud jala suuruseks täpselt sellise mis mind rahuldab ning enam ei soovi jalalihast kasvatada. Mõtlesin jala päeva kavadest üldse välja jätta, et oleks rohkem ruumi teisi lihasgruppe kasvatada, või aidata järele neid mida vaja järele aidata on. Seega küsimus oleks, kas jalalihas säilib ka ilma trennita või on vaja mingisugustki trenni teha jalale, et lihas säiliks?
  12. Jalalihase säilitamine

    Selge, jusiis tuleb elulõpuni trenni teha ka nendele lihastele millega rahul oled
  13. Jalalihase säilitamine

    aga kui teha väiksema koormusega? Eks ta püsib siis ka?
  14. Ideid rinna ehitamiseks

    Olen umbes juba 2a jõusaalis käinud kuid olen märganud et rinna areng on olnud tunduvalt aeglasem võrreldes teiste lihasgruppidega. Olen igat lihasgruppi kogu aja võrselt teinud ning rind on arengust maas. (rinnalt surudes tehnika õige,) Ei aja jõusaalis taga mingit jõuda, pigem lihaskasvu, seega on kellelgi omaltpoolt häid soovitusi või endal ka rinnalihase kasvatamisega raskusi? Ja kui palju geenid võivad ise mõjutada rinnalihase väikest ulatust? (massi, laiust)
  15. Ideid rinna ehitamiseks

    head artiklid
  16. Õlaprobleemid

    Suured Tääänuuuud!!
  17. Õlaprobleemid

    Olen ilmselgelt enda paremale õlale viga teinud rinnalt surumisega või pos. rinnalt surumisega. Kui õlga teatud nurga alt liigutaga käib alati mingi õrn valujutt läbi ja trenni niimoodi on raskem teha. Tegin jõusaalist 5 päevase puhkepausi, mõtlesin et ehk valu annab järele aga ei midagi. On kellelgi omalt poolt midagi soovitada või endal ka niimoodi juhtunud? Ja kui palju staatilisi harjutusi ma tegema pean hakkama et õlga korda teha?
  18. Kiire massi tõus

    kui väikse ajaga sul kaal tõusis? Kreatiin sul küll mõne päevaga 2kg juurde ei anna....
  19. Rinnalihas!

    Algajate puhul ongi nii et rinnalihased on üksteisest erineva paksuse või siis laiusega. Kui oled juba pikemalt trenni teinud siis näed et need mõlemad ühtlustuvad. (isegi kui on kõige hullemad geenid)
  20. füüsiline töö ja jõusaal!

    see füüsiline töö on rohkem nö. üks kaloripõletus, (kui sul ei ole just tõesti vaja traktori kumme ühest nurgast teise tassida) aga mingi paari kiloste kotikeste või kastikeste tõstmine ei anna sulle midagi juurde jõusaalis. Nii või naa on sul selle 8h jooksul ainult vist üks lõuna? Juba toitumise ja pideva liikumise pealt kaotad palju, raske lihast kasvatada nii.
  21. Puusadelt pekk maha

    täiesti tavaline keha, ei näe mingit pekki
  22. lihase säilitamine

    Oletame näiteks et keegi peab saama 200g valku päevas et oma lihasmassi säilitada. Järgneval nädalal tarbib ta kõigest päevas 100g valku. Kas selle nädala sees võib juba lihas oluliselt oma mõõtmeid kaotada ja kui kiiresti lihas üldse oma suurust kaotab kui tarbida lihase säilitamise kogusest vähem valku?
×