Jump to content

timo1233

Kasutajad
 • Content count

  49
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by timo1233

 1. Tervist! Kas oskaksite öelda tervislike hommikusööke kaalu langetamiseks, sooviks rohkem külmi toite kuna ei maitse süüa sooje toite hommikuti nagu pudru. Mis arvate fitness hommikuhelvetest? On need head kaalu langetamiseks või ei?
 2. Film. "Pain And Gain" Aprill 2013

  Ei usu väga, et tõsielu lugu.
 3. Valu säärelihases

  Peaaegu sama asi,hommikul ärkan kah lõikav valu sees ja paneb lonkama aga tasapisi läheb üle päeva jooksul.
 4. Päevane KCAL

  MA PLE KINDEL Aga muteada peab tegema rohkem trenni kui su kcal on. Ntx: 2217 kcal onvaja pävas ss sa peaksid tegema trenni nii, et kulutaksid 2400 kcal.
 5. Massilisajad

  Tänud.
 6. Massilisajad

  Mul on gain bolic 6000,täna leidsin kapist,kas keegi ütleb kuidas on seda kõike mõistlikum kasutada?millal?kas kohe pärast trenni? Või plegi mõttet kasutada? http://fitshop.fitness.ee/massilisajad/0/readmore/69/Gain%20Bolic%206000%201kg/
 7. Treeningkava

  Tahan kasvatada massi, saada suureks jne... Kumb kava selleks rohkem sobib: http://www.muscleandstrength.com/workouts/hardcore-look-at-jim-wendlers-5-3-1-powerlifting-system.html Või http://www.muscleandstrength.com/workouts/4-day-power-muscle-burn-workout-split.html
 8. Treeningkava

  Eks ma üritan jah süüa aga kas nagu tõesti iga trenn raskuse juurde panemine ja kui palju?
 9. Kumb kava on parem?

  Kumba kava te soovitaksite teha kas: http://www.muscleandstrength.com/workouts/4-day-power-muscle-burn-workout-split.html Või http://www.muscleandstrength.com/workouts/steves-density-and-strength-4-day-split.html Eesmärk on saada nii jõudu ja lihast.
 10. Kumb kava on parem?

  Plahvatusliku.
 11. Jõud ja mass

  Nüüd on mul küll kõik sassis. Ma olen nagu aru saanud, et kui sul on massi ss sul on ka jõudu palju aga lugesin üht foorumi postitust ja tuli välja oopis, et need on oopis erinevad asjad. Kas keegi saaks selgitada mis vahe neil on? Ja ma käin taipoksis(jõusaalis käin kah) mistõttu mida mul rohkem oleks vaja kas massi või jõudu ja kuidas neid kaht asja saavutada.
 12. Jõud ja mass

  Aga suur täna,aitäh. Eks ma üritan koostada/leida kava kus jõud tasakaalus ja kui aega üle jääb ss aeroobset.
 13. Jõud ja mass

  No mu eriala on taipoks kui see just eriala on.
 14. Jõud ja mass

  Aga kui periooditseda ss kui pikad need perioodid peaksid olema ja kas on vahet mis järjekorras?
 15. Jõud ja mass

  No varasem taust on selline, et ma olen teinud 4 kuud algajate kava ( http://www.fitness.ee/treeningkavad/11 ) . siis 7 kuud edasijõudnute kava jaotatud 2 päevaks. ( http://www.fitness.ee/treeningkavad/13 ) ja präegust kava teinud ss 3 kuud milleks on: Clean & Press 2x8 Berbell Squat 2x12 Berbell pullover 2x8 Bench press 2x6 Deadlift 2x6 Barbell curls 2x8 Sit-up twist 4x20 Leg reises 4x20 (inglise keeles kuna leidsin netist selle) ja tempo on mul tavaliselt selline, et alla suht keskmiselt,hoian väga vähe ja üles kiiresti.
 16. Jõud ja mass

  Ei taha eriti foorumit pikaks ka hteha oma lolluse pärast aga milline oleks selline ilus kava mida jõusaalis teha ,et saad plahvatusliku jõudu? ja kust saaks üldse leida kavasi nende tegemiseks. Ma sealt fitnessi kavadest eriti aru saa mis millisele jõule vaja on. Tänud.
 17. Jõud ja mass

  Õudsalt raske asi. Aga mis jõudu mul oleks vaja teha ,et teha võimalikult palju kahju vastasele teha. Hetkel on mul selline kavab kus enamus on 2x6-8, et mis jõu alal see peaks käima?
 18. Abi vaja(Kava)

  Nii, olen 15a. kaalun 59 kg ja pikkust 166 cm ja nimelt tahaks ma massi kasvatada. Toitumine on mul tip-top aga ma ei tea kas kava on hea,oleks vaja hinnangut(olen muuseas käinud 1 aasta ja 2 kuud jõusaalis)+ probleem veel, et rinnalihas ikka üldse ei arene,kui alustasin ss tegin 5kg mõlemal pool(10 kg kokku) ja nüüd 15kg(kokku 30kg) mõlemal aga ikka väike. Niisiis siin on mu kava(tean neid aint inglise k. nimetuse järgi): Clean & Press 2x8 Barbell squat 2x12 Barbell pullover 2x8 Bench press 2x6 Deadlifts 2x6 barbell curls 2x8 Leg raises 4x20 Sit-up twist 4x20 Niisis ütlen, et tahan suurendada lihasmassi ja hinnangut sellele kavale,kui teil pakkuda parem kava ss oleks väga tänulik.
 19. Abi vaja(Kava)

  Suur aitäh.
 20. Abi vaja(Kava)

  Ahjaa ja kui ma teen squat-i ss mul hakkab selg valutama, et nagu selg ei kannata sellist raskust välja muidu jalad mul on tugevad(võrreldes muude kehaosadega) teen jalapressil max 200kg. Kas selles kavas on harjutusi biitsepsile ja kas 3 harj. päevas pole vähe? 8vabandust, et nii palju küimusi)
 21. Abi vaja(Kava)

  Suur tänu aga 1 ja viimane küsimus, Mis vahe on bench press ja lihtsalt press.
 22. Abi vaja(Kava)

  Kirjutan ss ainult esmaspäevase toitumise välja muidu läheks liiga pikaks kirjutada ja ega ma ise kah eriti mäleta: Hommikul: 2 muna,1 pakk kohupiima ja kõrvale mahla. Kool(umbes kell 10:40): Puder ja sai) Koju jõudes(14:10): Makaronid,hakkliga ja ss mingi salat(sees oli tomatit,kurki,porgandit) Enne tenni(15:00): Sõin kartulit,liha ja jõin kõrvale jogurtit. Pärast trenni(17:00): Sõin kartulit,maksakstet ja jõin gain bolic 6000(pärast trenni jõin kuni jõudsin koju ja toidu kõrvale kah) Õhtu(20:00): Kohupiim,jogurt,2 kohukest. Kuidas saaksin välja arvutada palju kcal ma üldse söön? Kasutan seda smithi masinat, et teha rinnalihast kuna tavalise kangiga kaldub mul see paremale või vasakule ja raskused kukuvad maha. Oleks väga tänulik kui saaksin leida kava mis jaotatuna A ja B-ks,kunagi kasutasin edasijõudnute kava jaotatuna 2 aga tüdinesin ära sellest. Tänud.
 23. Sixpack

  vanus 13 u. 1 kuu pärast 14, 5. kuu läheb jõusaalis,no jh ma vähemalt loodan et elu on lihtne noorus on huakd vanadus on ###### k,eks siis lähen homme lähimasse kauplusesse ja hakkan uurima,aga aitäh
 24. Sixpack

  aa andmed on: 163,5cm pikk ja keel peaks 49kg olema ja hetkene six pack iseisund on et kui pingutada siis on ilusasti näha aga kui lõdvalt lasta siis natukene,bioloogia tunde ikka aga seal õpetatakse teime ehitust ja kalade jne ja vist pakendi tagant saab näha palju süsivesikuid jne aga siis ju läheb tunde nende kaupade vaatamiseks ju ja olen täna kaine
 25. Sixpack

  tere,vb jh ei oska otsida aga nagu milline see ideaalne toidukava peaks välja nägema,et millises toidus on vähem süsivesikuid ja millises rohkem,mul pole õrna aimugi ja vanemad jõuavad ka hilja tööölt koju.et oleks tänulik kui te ütleksite täpsema toidukava et saada 6 packi nähtavale. aitäh
×