Jump to content

timo1233

Kasutajad
 • Content count

  49
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

-1 Tropp

About timo1233

 • Rank
  Algaja
 • Birthday 03/01/1997
 1. Tervist! Kas oskaksite öelda tervislike hommikusööke kaalu langetamiseks, sooviks rohkem külmi toite kuna ei maitse süüa sooje toite hommikuti nagu pudru. Mis arvate fitness hommikuhelvetest? On need head kaalu langetamiseks või ei?
 2. Film. "Pain And Gain" Aprill 2013

  Ei usu väga, et tõsielu lugu.
 3. Valu säärelihases

  Peaaegu sama asi,hommikul ärkan kah lõikav valu sees ja paneb lonkama aga tasapisi läheb üle päeva jooksul.
 4. Päevane KCAL

  MA PLE KINDEL Aga muteada peab tegema rohkem trenni kui su kcal on. Ntx: 2217 kcal onvaja pävas ss sa peaksid tegema trenni nii, et kulutaksid 2400 kcal.
 5. Massilisajad

  Tänud.
 6. Massilisajad

  Mul on gain bolic 6000,täna leidsin kapist,kas keegi ütleb kuidas on seda kõike mõistlikum kasutada?millal?kas kohe pärast trenni? Või plegi mõttet kasutada? http://fitshop.fitness.ee/massilisajad/0/readmore/69/Gain%20Bolic%206000%201kg/
 7. Treeningkava

  Eks ma üritan jah süüa aga kas nagu tõesti iga trenn raskuse juurde panemine ja kui palju?
 8. Treeningkava

  Tahan kasvatada massi, saada suureks jne... Kumb kava selleks rohkem sobib: http://www.muscleandstrength.com/workouts/hardcore-look-at-jim-wendlers-5-3-1-powerlifting-system.html Või http://www.muscleandstrength.com/workouts/4-day-power-muscle-burn-workout-split.html
 9. Kumb kava on parem?

  Plahvatusliku.
 10. Kumb kava on parem?

  Kumba kava te soovitaksite teha kas: http://www.muscleandstrength.com/workouts/4-day-power-muscle-burn-workout-split.html Või http://www.muscleandstrength.com/workouts/steves-density-and-strength-4-day-split.html Eesmärk on saada nii jõudu ja lihast.
 11. Jõud ja mass

  Aga suur täna,aitäh. Eks ma üritan koostada/leida kava kus jõud tasakaalus ja kui aega üle jääb ss aeroobset.
 12. Jõud ja mass

  No mu eriala on taipoks kui see just eriala on.
 13. Jõud ja mass

  Aga kui periooditseda ss kui pikad need perioodid peaksid olema ja kas on vahet mis järjekorras?
 14. Jõud ja mass

  No varasem taust on selline, et ma olen teinud 4 kuud algajate kava ( http://www.fitness.ee/treeningkavad/11 ) . siis 7 kuud edasijõudnute kava jaotatud 2 päevaks. ( http://www.fitness.ee/treeningkavad/13 ) ja präegust kava teinud ss 3 kuud milleks on: Clean & Press 2x8 Berbell Squat 2x12 Berbell pullover 2x8 Bench press 2x6 Deadlift 2x6 Barbell curls 2x8 Sit-up twist 4x20 Leg reises 4x20 (inglise keeles kuna leidsin netist selle) ja tempo on mul tavaliselt selline, et alla suht keskmiselt,hoian väga vähe ja üles kiiresti.
 15. Jõud ja mass

  Ei taha eriti foorumit pikaks ka hteha oma lolluse pärast aga milline oleks selline ilus kava mida jõusaalis teha ,et saad plahvatusliku jõudu? ja kust saaks üldse leida kavasi nende tegemiseks. Ma sealt fitnessi kavadest eriti aru saa mis millisele jõule vaja on. Tänud.
×