Jump to content

crissyke

Kasutajad
  • Sisu loend

    6
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Kogukonna Reputatsioon

0 Neutraalne

crissyke

  • Tase
    Vaatleja
  1. kaalust alla

    Väga õige tähelepanek:D
  2. kaalust alla

    No aga saates kaalust alla sõid kõik eluvähe ning tegid trenni seal ja kaal langes .
  3. kaalust alla

    Ise mõtlesin selle menüü välja, arvasin ,et mida vähem sööd seda parem ja kui süüa siis tervislikult, mul on vist tõesti söömine paigast ära. Sooviksin teada mida võib süüa trenni tegev inimene ning kuidas oleks võimalik kaalust ka alla saada. Aitäh!
  4. kaalust alla

    Hommikul: kohvi koorega Lõunal : Riisi kana-shampiljoni kastmes Vahepala:kodujuust või siis kohupiim Õhtul: Riisi või siis kohvi,teed KÕIK!
  5. kaalust alla

    Mmh..tavaliselt väntan 10minutit,siis 20 jooksen,siis 20 minutit teen sõuan ja siis lõpus venitan 5-10 minutit. Söön siis kodujuustu,pruuni riisi,kana shampiljoni kastmes ja joon palju kohvi ning vett,kohupiima ja magusat ei söö ja jookide sisse suhkrut ka ei pane.
  6. kaalust alla

    Tere! Olen 21 aastane neiu, sooviksin kaalust alla võtta ning teada mida peaks selleks sõõma ja tegema, olen 166 m pikk ning kaalun 58 kg, teen kolm korda nädalas 1h päevas trenni ning söön enamasti riisi ja kana ,toitun 3X päevas, kuid 1a kehakaal ei lange vaid tõuseb, aitäh kes viitsib vastata!
×