Jump to content

sopsti

Kasutajad
  • Sisu loend

    7
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Postitused posted by sopsti


  1. Hea vastaja,

    Palun Teil osaleda Tallinna ülikooli psühholoogia magistritöö uurimuses, mis käsitleb täiskasvanute tervisekontrollikeset ja tervisekäitumisega seonduvaid aspekte. Antud uurimuse tulemusi saab rakendada psühholoogias ja meditsiinis nõustamisteenuse arendamiseks. Teie panus selles on väga oluline ning olen tänulik, kui leiaksite aega (~10 minutit), et täita anonüümne küsimustik.

    UURIMUSE LINK VEEBIKESKKONNAS: http://www.eformular.com/hedylaidre/tervis...trollikese.html

    Olen väga tänulik Teie panuse ja abi eest!

    Hedy Laidre

    Psühholoogia magistrant


  2. Hei,

    Vahepeal on palju vett merre vooland, aga oleme ikka www.trennihunt.ee edasi arendanud. Saate nüüd lisada eesmärke ja süsteem jälgib neid ning annab teada kui olete selle saavutanud (juhuks kui kuidagi meelest läheb :rolleyes:). Lisaks saab nüüd ka treeningkavasid sisestada ja juba sisestatud treeninkavasid harjutuse sisestamisel aluseks võtta. Lisaks mitmele väiksemale täiendusele üritame ikka enne kevadet ka mobiiliversioonid valmis saada. Kasutajaid on Eestis tekkinud mõne saja ringis ja tagasiside on igati positiivne olnud.

    Head treenimist ja trennide jälgimist www.trennihunt.ee abil

    Mart


  3. Idee on muidu hea, aga paberpäevikut see siiski minu arust ei asenda. Paberpäeviku mõte on see, et sa saad oma seeriad ja kordused kohe trennis kirja panna, mitte kodust arvuti tagant. Kodus ei pruugi enam kõike mäletada. Üks variant on teha sellele digitaalsele päevikule mobiilne liides ja loota, et inimestel on trennis olemas ligipääs veebi. Sellisel juhul võiks ta tõesti paberpäevikut asendada. Praegusel hetkel näen ma aga selles digitaalses päevikus trennide analüüsimiseks mõeldud tööriista. Sellegi poolest tundub asi huvitav. Peaks ka proovima.

    Tere,

    Praegusel kujul oleks andmete sisestamine võimalik, kui tõesti üsna tülikas kuna sait ei ole täielikult optimeeritud mobiilis kasutama. Tegeleme selle arendusega, kuid esialgu üritaks tuunida trennihunt.ee hästi kasutatavaks arvutis. Eesmärgiga, et pärast ei peaks suuri muudasi tegema ka mobiilirakenduses.

    Tänud tagasiside eest,

    P.S Natuke infot ka trennihundi kohta http://www.trennihunt.ee/about - eks üritame varsti täpsemalt kirja panna, mis lisafunktsionaalsus kuna tuleb kui rohkem tagasisidet.


  4. Olen neid versioone näinud. Kõige hullem pärast ei saa enda andmeid kätte. Mina kasutan lihtalabast exel tabelit ja rahul. Varuvariant mälupulgal ja ei ole midagi karta. Üks portaal kunagi kah lasi auto andmeid ja remondi ajalugu salvestada, tulemus see, et ikaa ei pääse ligi andmetele, kui vaja. Mina selliseid asju ei hakka kunagi usaldama. Isegi kirjad tulevad arvutisse ja salvestatakse, ei lähe eales kaotsi. Tore , et selliseid asju tehakse, motiveerib rohkem treenima noori. Mind jätab see asi täitsa külmaks. Edu.

    Tere,

    Loomulikult on õigus mitte usaldada ja tõesti ei ole me veel kuidagi suutnud tõestada, et andmed 5 aasta pärast ka alles on. Kas aitaks kindlustunnet tekitada kui oleks olemas eksport .csv kujul, et saaksid näiteks iganädalaselt sisestanud andmed enda excelisse tõmmata? Varuvariant oleks olemas ja samas saaks manipuleerida andmetega, mis Sul juba excelis on ja uute andmetega, mis oled trennihunt.ee sisestanud ja eksportinud.

    Tänud tagasiside eest,


  5. Mina soovitaksin, et kui teete asja nii detailseks, mis kahtlemata on hea, siis jätke kasutajale võimalus osad kastid ära keelata v nähtamatuks muuta - nt. kui mind ümbermõõdud ei huvita või toitumispäevik mingil perioodil ei huvita, et siis see mul ekraanil ees asjatult ei oleks.

    Tänud soovituse eest. Eks üritamegi nii teha, et kasutaja saab ise valida, mida ta igapäevaselt näeb - sest osad mõõdavad ennast pidevalt ja peavad arvet selle üle, teisi samas huvitab ainult tulemused ja iga-nädalalaselt ennast ei mõõda. Huvitav saab olema teha ja jälgida graafikuid, kuidas mõõdud ja kaal on suurenenud/vähenenud - eriti kui siduda see veel trennikoormusega.


  6. Treeningplaani tehnilisele poolele on kulutatud küll palju auru, kuid füsioloogilise poole osa tuleb sama hästi välja arendada.

    Jäetud on üks suur märkmete kast, kuhu peaks siis märkima intensiivsuse, kuid päevade kaupa on vaja üles tähendada detailselt

    ka une hulk ja kvaliteet, isu, meeleolu, pulss peale ärkamist ja enne tõusmist, lihaste valulikkus, lihaste raskus, ärrituvus jne.

    Mitte ükski jõusaalihunt ei pääse toitumispäevikust, see võiks olla koos üldise treeningpäevikuga ja sinna juurde kehakaal ja kord nädalas ümbermõõdud.

    Tänud Aile,

    Eks eesmärk on kuskilt alustada ja sealt edasi minna. Võtame Sinu soovitusi arvesse ja üritame neid jõudumööda rakendada.

    Head treenimist!


  7. Tere,

    Sai mitmeid aastaid kirjutatud kõik trennid paberpäevikusse (neid tekkis ikka päris mitu aja jooksul), kuid selle põhjal analüüsimise oli üsna tüütu ja aega nõudev, siis sai tehtud enda probleemi lahendamiseks http://www.trennihunt.ee. Palun proovige ja andke tagasisidet, et seda digitaalselt jõusaalipäevikut paremaks teha. Kui meeldib, siis hakake kasutama - ei plaani saiti maha võtta.

    Tänud ette,

×