Jump to content

Monika Saar

Kasutajad
  • Sisu loend

    131
  • Liitus

  • Viimati külastanud

  • Päevavõidud

    6

Postitused posted by Monika Saar


  1. No nii kallid sõbrad, paistab, et hakkab uus trenniaasta pihta. Mis siis, et võistlema ei pürgi, aga tahe trenni teha, see ei kao küll kuhugi.

    Täna trennivaba päev, aga järeltulijatel hakkas igav. Tehti ettepanek trenni minna! Ja mis veel võib üks ema tahta, kui et pojad trenni teeksid! Õnneks on see pisik poistel korralikult sees! Seega minul juba neljas päev järjest saalis!

    Siit ka mõni klõps tõestusmaterjali!

    post-2438-0-97490300-1409325875_thumb.jp post-2438-0-58665800-1409325883_thumb.jp

    post-2438-0-76657100-1409325888_thumb.jp post-2438-0-57288300-1409325894_thumb.jp

    post-2438-0-70648700-1409325901_thumb.jp post-2438-0-75785800-1409325906_thumb.jp

    Karl ja Kevin harrastavad aktiivselt poksi, aga ei ütle ära ka jõusaalist!

    Terve suve on aktiivselt jalkat mängitud ja Porkuni järves supeldud!


  2. Tere Monika,

    vaatan, et ühel vanemal pildid kasutad CEP sääriseid või põlvikuid- kuidas kommenteerid neid? Milline on nende surve? Kas oled ka saalitrennis kasutanud?

    CEP säärised on väga head, eriti suureks abiks on need mulle jalapäeval. Kuna mul jalgadel paar veenioperatsiooni ka olnud, siis et raskused asja hullemaks ei teeks kasutan Cep-e! Jooksmas käin ka nendega! Väga hea turvatunde tekitavad, annavad sooja ja mis kõige tähtsam kompresseerivad korralikult!


  3. Tänud!

    Uued pudingud on nii maitsvad! Tõeliselt hea kook tuli viimati. Ja ei mingit küpsetamist!

    Soovitan kasutada uusi Kalevi Digestive küpsiseid. Need on nii muredad ja maitsvad.

    Ja kõige parem maapähklivõi on Marc& Spenceris!

    Koogi tegemise nippe jagan suurima heameelega! Tule Sparta Fitshopi! Siit saad pudingu koos koogiretseptiga!

    Proovige kindlasti, suvi tulekul ja see on ikka nii kerge ja lihtne vahepala. Ei mingit küpsetamist ja kokkamist. Marjad peale ja läheb!

    Päikest kõigile!

    • Upvote 1

  4. Super üritus oli! Õnnitlen omalt poolt kõiki võistlejaid ja korraldajaid!

    Eripreemia annaksin ma seekord publikule! Lõbusa ja valjuhäälse kaasaelajana oli kõvem ergutaja Ahti Jakson!

    Ja ausalt öeldes pole varem veel sellist asja näinud, et ühe võistleja esituskava nii populaarseks osutus ja see rahva soovil uuesti esitada paluti!

    Super lahe Janar! See jäi meelde absoluutselt kõigile ma usun, kes eile seda nägid! Vot selline peabki üks vabakava olema. Kohe näha,et vaeva oli nähtud!

    Järjekordselt õnnestunud üritus!

    Jõudu kõigile uuteks väljakutseteks!


  5. Eile sai siis kuulsat Titanicu näitust külastatud!

    post-2438-0-75123800-1393585360_thumb.jp

    Peab tunnistama, et oli väga vahva! Need lood, mis seal välja toodud olid erinevate reisijate ja levatööliste kohta olid väga huvitavad. Lisaks sai lausa päris jäämäge katsuda. Kuid mida ma ei saa sugugi mainimata jätta, oli see, et Titanicul oli esimese klassi reisijatele ka jõusaal olemas! Õnneks on tänapäeval jõusaal ka lihtrahvale mõeldud! :rolleyes:

    post-2438-0-26668700-1393585010_thumb.jp

    Piletiks oli nimeline pardakaart!

    Näituse lõpus pidime oma nime reisijate hulgast leidma, siis said teada, mis oli sinu saatus sellel laeval.

    Mina läksin kahjuks Titanicuga põhja! :(


  6. Suured tänud kõikidele külalistele, kes eile meid meeles pidasid. Täname ka koogimeistreid Viljandimaalt, kes selle ülimaitsva tordi tegid!

    Aga soodustused meie poes pole otsa saanud!

    Täna jagame igale kliendile, kes teeb meie poes vähemalt 20€ ostu, tasuta sheikeri! Kuna sheikerid on juba otsakorral, siis peate kiirustama!

    Suur valik tooteid on lausa -50% soodsamad!

    Valik Gasp ja Betterbodies riided lausa -40% tavahindadest!

    post-2438-0-09528600-1392454033_thumb.jp

    Täna degusteerimisel valgusnäkid!

    post-2438-0-64558700-1392454119_thumb.jp

    Külasta Sparta Fitshopi täna kella 10.00- 17.00!


  7. Väike kõrvalepõige kööginurka vahelduseks treeningutele!

    Viimasel ajal on meie pere uueks lemmikuks saanud isetehtud jäätis!

    Teadsin kogu aeg, et jäätisetegu on üks igavene raske ja tüütu tegevus, aga võta näpust. Kusjuures selle retsepti leidis minu ema kuskilt internetiavarustest!

    post-2438-0-24764300-1392292641_thumb.jp

    Retsept siis selline (1kogus):

    400 ml vahukoort

    200 ml kondenspiima

    toormoosi, või mida iganes sa ise sinna sisse panna tahad. ( tavaliselt kasutan 300g vaarikaid ja 300g mustsõstraid)

    meile meeldib hapu toormoos vaarikatest ja mustsõstardest.

    Valmista toormoos käsitsi ja suru läbi sõela, kuna jäätise sees seemned ei ole eriti meeldivad.

    Valmistamine: Vahusta koor, lisa kondenspiim ja vala kaussi. Moos sega sisse väga aeglaselt kahvliga, siis jääb ilus siiru -viiruline!

    Pane ööks külma!

    Issand! Kui enne marjad külmikus ruumi võtsid, siis nüüd vaatan, et hakkavad teised otsa saama! :o

    Head isu kõigile!

    Hoiatus: TEKITAB SÕLTUVUST!

    Pean nüüd minema,keegi on külmiku kallal! ;)


  8. Palju õnne ja edu ka minu poolt!

    Väga tubli ja milline tahtejõud? :o

    Tunnen seda sportliku härrat, kuna ta külastab tihti ka meie Fitshopi.

    Ühel korral käis ta poes ka oma trennikaaslase koeraga! Paistab, et treennipisik ei ole mitte meest,vaid ka koera tabanud. Ole hea ja pane oma koerast ka üks pilt siia? Olen isiklikult näinud ja ega koera lihasmass enam peremehe omast maha ei jäägi!

    Edu ja jõudu!


  9. Tere kallid sõbrad!

    Pole endast siin pikalt märku andnud, aga otsustasin teile natuke endast teada anda ja eelmisest aastast väheke kirjutada.

    Aasta 2013 oli minu jaoks üks keerulisemaid ja raskemaid aastaid lähi minevikus. Aasta alguses oli mul probleemid enda tervisega, seega otsustasin, et hetkel võistlemisele ei mõtle ja annan oma kehale puhkust. Ja kui kaunis suvi lõppema hakkas, siis sain teada oma ema raskest haigusest ja seega jäid ka minu treeningud aasta lõpus unarusse. Meeleolu langus ja igapäevased külastused haigla ja töö vahelt ei jätnud treeninguteks enam aega. Paraku on elu selline, et peab vahel valikuid tegema.

    Hetkel on asi kontrolli all ja ema paraneb jõudsalt. Seega ärge muretsege, aga pöialt võite ikka hoida!

    Kuid oli ka sportlike saavutusi, mille üle ikka uhke olen.

    Kevadel võitsin Sparta jõusaali liiga ja sain napi võidu Agnes Rannaste ees. Sparta liiga oli väga lahe võistlus, sai ikka iga kord adrenaliini lakke.

    Ja teine unistus oli joosta esimest korda elus läbi Sebe poolmaraton 21,5km. Hakkasin jooksma juba suve alguses, et ennas vaikselt ette valmistada. Ja sellega sain ka ilusti hakkama. Igal aastal olin jooksnud 10km, aga kaua sa ikka ühte ja sama distantsi uhad. Ja pean tunnistama, et poolmaratoni oli tunduvalt lihtsam joosta. Võtsin sellise mõnusa tempo ja lasin lõpuni välja. Rahvas ei trüginud, nagu 10km distantsil tavaliselt ja ei pidanud seal ka ise võitlema. Seega üks medal jälle riiulis juures!

    Nii, et oli ka head eelmisel aastal.

    Loodan, et 2014a tuleb nüüd ikka ilusam ja saan oma treeningute juurde naasta.

    Sel aastal juba kaks trenni tehtud ja teate mis ma ütlen, et see trenni pisik on ikka üüüüllllliiiiiiii hea!

    Olen väga õnnelik!

    Soovin teile kõigile ilusat uut treeingaastat ja minuga kohtute ikka Sparta Fitshopis, ning hommikuti Sparta jõusaalis!

    post-2438-0-23228800-1389179903_thumb.jp

    Uuel aastal uue hooga, minu abivahendid hetkel!

    • Upvote 1

  10. Täna külastasid Sparta Fitshopi maailmameister vehklemises, Nikolai Novosjolov ja kettaheitja Märt Israel.

    Mehed treeniva hetkel Sparta spordiklubis ja võtavad treeningutest mis võtta annab.

    Ei saanud nad mööda minna ka meie poes toimuvast Armliftingust.

    post-2438-0-28445100-1383220201_thumb.jp

    Kes peale jäi?, selle jätan saladuseks, aga lubatud šokolaadid said mõlemad meistrid.

    Kingituseks veel Bikiini fitnessi vitamiinijook!

    Tule sinagi Fitshopi ja saa sellest kõigest osa!

×