Jump to content

Monika Saar

Kasutajad
  • Sisu loend

    131
  • Liitus

  • Viimati külastanud

  • Päevavõidud

    6

Koik Monika Saar postitused

  1. Palju õnne Oleg, järjekordse võidu puhul!
  2. Palju õnne kõikidele Eestlastele! Olete järjekordselt väga tublid olnud!
  3. Suured õnnesoovid Otile II koht, kuigi ma ei saa aru,miks? Oleks pidanud I olema! Väga tubli Ott!
  4. Mingid imelikud rinnad olid jah ühel mehel? Väga naljakas! Otil on parim grimm jälle, ilusti läigib! Loodame, et tuleb esikoht ära!
  5. Tere kõigile ka minu poolt! Monika Saar - minu nimi ja olen ka üks uustulnukatest bodyfitnessis. Räägin natuke siis teile endast ja sellest kuidas sellise ala juurde jõudsin. Aasta oli 2009 ja esimene juuli , kui alustsin jõutreeningutega. Eks sai käia jõusaalis varemgi, aga mitte mingi eesmärgiga, vaid lihtsalt vahelduseks aeroobikale. Enne jõusaali treeninguid olin aktiivne aeroobika harrastaja. Vahel isegi viis korda nädalas. Kuna ma elasin enne Tamsalus, siis seal sai ikka suusaradadel joostud , kõnnitud ja vahel ka suusatatud. Sporti olen teadlikult teinud viimased 11 aastat, peale viimase poja sündi. Mul on kolm poega ja väga tore abikaasa, kes on mind alati toetanud ja nemad on ka minu kõige suuremad fännid. Treeninguid alustasin kodus, kuna vahendid selleks olid olemas. Kang, hantlid, stepp, lõuatõmbe toru ukse vahel, jala ja käteraskused ja siis veel mingisugune puidust pink, mille saime tuttava käest ja muidugi kõik lauad toolid diivanid mis käiku läksid. Tuli ka odavam,kui koguaeg jõusaalis käija. Ainuke asi mis tollal raha küsis, olid toidulisandid. Eks sai ka igasugu muid harjutusi teha ja vahel olid lapsed abiks, kes siis seljas olid raskuseks või kõhulihaste tegemisel jalgadel istusid. Vahel nad ei viitsinud ka ,aga kordamööda siis olid nõus mind aitama. Kuna areng oli päris hea ja huvi selle ala vastu kasvas, otsustasin end edasi arendada. Sai tellitud vastav ajakirjandus ja netist oli ka igasugu infot hangitud. Fitness.ee oli ikka põhiline leht kus surfata sai. Oma esimeseks treeneriks pean ma ka oma abikaasat, kuna koos sai trenni tehtud, siis koostas ta minule ka esimesed treeningkavad. Kuid tänaseks on siis aasta möödas sellest, kui läksin Ott Kiivikase toitumiskoolitusele Sparta klubisse ja sealt see kõik alguse sai. Küsisin Oti käest tollal, et millised võimalused oleksid minul üldse võistlustele jõudmiseks. Teadsin , et sellel alal võistlemine nõuab ka head geneetikat. Ja eks ennast on ju kõige raskem hinnata. Ott võttis mu vastu , vaatas tollal üle ja pani kokku uue treeningkava. Käisin aegajalt ennast näitamas ja esimeseks eesmärgiks panime sügisesed Eesti meistrivõistlused. Suured tänud Otile! Siinkohal tahan tänada ka Natalia Nazarenko- Kiivikat, kes oli suureks abiks lavalise liikumise juhendamisel ja poseerimisel. Ja siis see kõik juhtus 30 oktoobril kuulutati Monika Saar bodyfitnessis -163cm katekoorias teiseks. Olin üllatunud, et nii hästi läks. Lootsin ise, et esimene kord võiks vähemalt mitte viimane olla, aga läks hoopis paremini. Super Ja ega sellega siis asi ei lõppenud. Möödus umbes viis päeva kui helistas mulle Ott ja ütles, et oled valitud Eesti koondisesse Maailma Karika etapile mis toimub kahel nädala pärast Nokia Kontserdimajas. See oli minu jaoks suurim au ja tõeline väljakutse. Esimest korda praktiliselt laval ja kohe selline võimalus. Sealt sain suured kogemused, kuna võistlejaid oli tunduvalt rohkem meie kategoorias. Ja tase, see ikka hoopis teine. Ühesõnaga arenguruumi on! Aga hetkel elan Tallinnas ja töötan Sparta Fitshopis. Treenin ennast ikka Oti käe all ja kuulun ka Team Kiivikasse. Treeningklubiks on nüüd Sparta Spordiklubi. Järgmine eesmärk on hetkel kevadised Eesti karikavõistlused. Järgneb.........
  6. Fitshop Sparta: "Vedel kuld"

    Hea uudis naistele! Shock Absorber värvilised rinnahoidjad -50% kampaania kestab kuni juuni lõpuni! Hetkel pakkumine Recovery Protein jookidele! Ostes terve karbi - hind -30% soodsam! Täna degusteerime Olimp Gaineraatorit! Tõhus massilisaja süsivesikute, valkude, aminohapete ja kreatiiniga! Sparta Fitshop avatud täna kella 10.00- 20.00!
  7. Balti Matš - Endla, Ott ja Egle esimesed!

    Palju õnne kõigile! Väga tublid olite! Super ülekanne, sisustas meeldiva pühapäevaõhtu! Lõbusat koduteed!
  8. Tõesti! Mõtlesin kohe, kui Janar lavale tuli, et kas on sama kava mis eelmine kord (mis ka üks parimaid), kuid ei seekord oli uus ja veel parem! Ülihea!
  9. Super üritus oli! Õnnitlen omalt poolt kõiki võistlejaid ja korraldajaid! Eripreemia annaksin ma seekord publikule! Lõbusa ja valjuhäälse kaasaelajana oli kõvem ergutaja Ahti Jakson! Ja ausalt öeldes pole varem veel sellist asja näinud, et ühe võistleja esituskava nii populaarseks osutus ja see rahva soovil uuesti esitada paluti! Super lahe Janar! See jäi meelde absoluutselt kõigile ma usun, kes eile seda nägid! Vot selline peabki üks vabakava olema. Kohe näha,et vaeva oli nähtud! Järjekordselt õnnestunud üritus! Jõudu kõigile uuteks väljakutseteks!
  10. Fitshop Sparta: "Vedel kuld"

    Suured tänud kõikidele külalistele, kes eile meid meeles pidasid. Täname ka koogimeistreid Viljandimaalt, kes selle ülimaitsva tordi tegid! Aga soodustused meie poes pole otsa saanud! Täna jagame igale kliendile, kes teeb meie poes vähemalt 20€ ostu, tasuta sheikeri! Kuna sheikerid on juba otsakorral, siis peate kiirustama! Suur valik tooteid on lausa -50% soodsamad! Valik Gasp ja Betterbodies riided lausa -40% tavahindadest! Täna degusteerimisel valgusnäkid! Külasta Sparta Fitshopi täna kella 10.00- 17.00!
  11. Fitshop Sparta: "Vedel kuld"

    Veel külalisi! Kes saab jala, kes käe ja kes sangpommi?!
  12. Minu lugu...( -95 kg!)

    Palju õnne ja edu ka minu poolt! Väga tubli ja milline tahtejõud? Tunnen seda sportliku härrat, kuna ta külastab tihti ka meie Fitshopi. Ühel korral käis ta poes ka oma trennikaaslase koeraga! Paistab, et treennipisik ei ole mitte meest,vaid ka koera tabanud. Ole hea ja pane oma koerast ka üks pilt siia? Olen isiklikult näinud ja ega koera lihasmass enam peremehe omast maha ei jäägi! Edu ja jõudu!
  13. Absoluutne Eesti meister Ott Kiivikas sõidab lähipäevil maailmameistrivõistlustele Marokosse! Teepeale võttis ta kaasa meie uusi valgukrõpse, et kaasvõistlejaid natuke šokeerida! Ja muidugi ka kotitäie batoone! Soovime talle kõikide töökaaslaste poolt edukat esinemist!
  14. Fitshop Sparta: "Vedel kuld"

    Täna külastasid Sparta Fitshopi maailmameister vehklemises, Nikolai Novosjolov ja kettaheitja Märt Israel. Mehed treeniva hetkel Sparta spordiklubis ja võtavad treeningutest mis võtta annab. Ei saanud nad mööda minna ka meie poes toimuvast Armliftingust. Kes peale jäi?, selle jätan saladuseks, aga lubatud šokolaadid said mõlemad meistrid. Kingituseks veel Bikiini fitnessi vitamiinijook! Tule sinagi Fitshopi ja saa sellest kõigest osa!
  15. Fitshop Telliskivi: Kui hindad kvaliteeti!

    Fitshop Robocopis veel viimased neli päeva kõikidele püsiklientidele kõik kaubad - 20% soodsamalt! Tule ja kasuta võimalust! Hetkel suur valik Gasp meeste treeningriideid! Jagame klientidele Fasti Workout Shock proovipakke! Ootame teid külla kella 8.30-18.00!
  16. Särgid on valged ja väga ilusad! Osta saab kohapeal 15€ ja sulas!
  17. Fitshop Sparta: "Vedel kuld"

    Võistlusgrimm "Jan Tana Ultra 1" komplektid nüüd saadaval ka Sparta Fitshopis! Komplekti hind 54€! Võistlejatele kehtib soodustus!
  18. Fitshop Telliskivi: Kui hindad kvaliteeti!

    Fitshop Robocopis saadaval võislusgrimm Jan tana Ultra 1! Komplekti hind 54€! Võistlejatele kehtib tavapärane soodustus!
  19. Selle artikli juurde, koheselt hea uudis! Nüüd saadaval võistlusgrimm Jan tana ultra 1 Telliskivi Fitshopis! Komplekti hind 54€- võistlejatele kehtib tavapärane soodustus!
  20. Fitshop Telliskivi: Kui hindad kvaliteeti!

    Telliskivi Fitshop avatud! Tänane eripakkumine -30% tavahinnast soodsam Olimpi Glutamine Explode 500gr! Soodushind 27,77€! 100€ Kampaaniatooteks on Fasti imemaitsev Pudding! Degusteerimiseks pakume uut mustsõstramaitselist INTRAT! Fitshop Robocop Telliskivi 51, Tallinn 10611 fitshop@fitshop.ee Tel: +372 672 1213 E-N 8:30-18:00 R 8:30 - 17:30 L,P suletud Milleks teha sisseoste FitShopis? Loe lähemalt siit.
  21. Fitshop Telliskivi: Kui hindad kvaliteeti!

    Kallid kliendid , nüüd peaks Telliskivi tänav rutem valmis saama, kuna appi tõttas kõige tugevam mees Ott Kiivikas isiklikult! Siit moraal: Kui midagi ei muutu, siis mine ja muuda ise! Ootame teid Telliskivi Fitshopi täna kella 8.30- 18.00!
  22. Kus viga näed laita, seal tule ja aita! Kuna teetööd Telliskivi tänavas sugugi lõppeda ei taha, otsustas Ott oma kätega asja kiirendada. Nüüd on Fitshop Robocopi ukse taga Oti paigaldatud äärekivi!
  23. IFBB Women's World Championships 2013

    Palju, palju õnne kõigile! Natalia- super!
  24. Nordic Fitness Expo & Nordic Pro 2013

    Jari toetusfond asub Sparta Fitshopis! Toeta sinagi!
×