Jump to content

LilMeanie

Kasutajad
  • Sisu loend

    2
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Kogukonna Reputatsioon

0 Neutraalne

LilMeanie

  • Tase
    Vaatleja
  • Sünnipäev 27.02.1987
  1. Otsin trennikaaslast Tallinnas

    Ma tänan! Olge rahulikud, see on kõigest nimi, õelutsema ei hakka
  2. Otsin trennikaaslast Tallinnas

    Loodame, et keegi ka vedu võtab
  3. Otsin trennikaaslast Tallinnas

    Tere, olen 25 aastane Tallinna neiu, kes soovib leida trennikaaslast. Kaaslane võiks sarnaselt minuga olla ülekaaluga kimpus, et üksteist motiveerida ning tulemusi võrrelda. Vanus pole üldjuhul tähtis. Plaan on käia Tulbi spordiklubis esialgu ja siis pärast ehk ka mujale vaadata. Lisaks võib ka jalutamas käia (kui asukoht on sobiv) ja ka erinevaid toitumisalaseid nippe jagada.. näiteks msnis
  4. Thermo Cut rasvapõletaja

    Olen 24a naine ning käin 6x nädalas trennis. Peamiselt Zumba, Bodyjam, Step (tantsuline) ja vahepeal ka Spinningus ning Bodybalancis. Lihastreeningut eraldi ei tee hetkel (Pump vms). Soovin kaalu alandada ja rasva põletada, eriti just vööpiirkonnast. Soovin lisaks trennile mingit nö toetavat vahendit, et protsessi kiirendada ja nägin Thermo Cuti rasvapõletajat. Küsimus siis selles, et kas see toimib ka ikka? Kas selle kasutamise ajal on vaja mingeid kindlaid muudatusi elustiilis teha? Ootan nii poolt kui vastuargumente.. Soovin enne ostu tegemist veenduda, et sellest oleks ikka reaalselt kasu ka. Aitäh vastajatele.
  5. Thermo Cut rasvapõletaja

    Olen 24a naine ning käin 6x nädalas trennis. Peamiselt Zumba, Bodyjam, Step (tantsuline) ja vahepeal ka Spinningus ning Bodybalancis. Lihastreeningut eraldi ei tee hetkel (Pump vms). Soovin kaalu alandada ja rasva põletada, eriti just vööpiirkonnast. Soovin lisaks trennile mingit nö toetavat vahendit, et protsessi kiirendada ja nägin Thermo Cuti rasvapõletajat. Küsimus siis selles, et kas see toimib ka ikka? Kas selle kasutamise ajal on vaja mingeid kindlaid muudatusi elustiilis teha? Ootan nii poolt kui vastuargumente.. Soovin enne ostu tegemist veenduda, et sellest oleks ikka reaalselt kasu ka. Aitäh vastajatele.
×