Jump to content

merx87

Kasutajad
  • Sisu loend

    3
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Kogukonna Reputatsioon

0 Neutraalne

merx87

  • Tase
    Vaatleja
  • Sünnipäev 28.01.1987
  1. toitumis ja treeningkava?

    Kahtlaselt kaua siis jah, mul saadeti peale andmete saatmist järgmisel päeval.
  2. treeningkava muutmine seoses kolimisega

    Süütust abi palumisest tuli nüüd küll tuline vaidlus Mõtlesin, et kuna alaselg tugev, hakkan neid harjutusi kordamööda tegema, endal ka huvitavam siis. St. üks trenn ühte moodi, järgmine teist... Aga suured tänud heade soovituste eest
  3. Mure siis selline: kolisin väikelinna, kus jõusaalis ei ole nii palju trenazööre, kui eelmises. Minu senine treeningkava tundus mulle sobilik ja tahaks samaga jätkata, aga see tähendaks siis mõningate harjutuste ümber vahetamist, kuna vajalikud trenazöör puudub siin jõusaalis. Äkki keegi minust targem viitsib soovitada millega asendada: - Jalgade kõverdamine trenazööril istudes- meil siin on olemas selline aparaat, kus saab kõhuli olles kõverdada jalgu tuharate poole siis. Vb rumal küsimus aga kas see teeks sama välja? - Jala lõkkamine taha trenazööril- sellist ka ei ole siin:( -Lendamine trenazööril küljele- sama liigutus hantlitega? -Keretõste kõhupingil- kas oleks õige see asendada matil kõhulihaste tegemisega? Lihtsam oleks muidugi kohaliku teeneriga konsulteerida aga ei saa kuidagi tema kellaaegadel kohal käia.
×