Jump to content

Saaremaapoiss

Kasutajad
  • Sisu loend

    12
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Kogukonna Reputatsioon

0 Neutraalne

Saaremaapoiss

  • Tase
    Algaja
  • Sünnipäev 18.08.1995
  1. Venitamine

    Tervist,käisin ükspäev j6ukas siis ja järgmine päev oli alaselg jubehaige,vaikselt läheb vähemaks,aga keegi saaks 6elda,et mis venitusi teha alaseljale,et leevedada jne?
  2. Sheik peale trenni

    J6ukava,massikavani veel aega.
  3. Palju õnne Isadepäevaks!

    Head isadepäeva
  4. Sheik peale trenni

    Mis sellisest toitumis kavast arvate? Hommikul putru,praetud muna,(mitte m6lemat korraga) päevasel ajal 300g kohupiima,siis mugin seda koolitoitu,enne trenni paar banaani,peale trenni 300g kohupiima,pool kilo banaani,piima,mingi 400ml ning m6ned kohukesed ja 6htuks siis kartulid,k88giviljad jne,sealiha,m6nikord kanafileed.
  5. Kava

    Ma ei 6elnud,et kükki teen. teen säärelihaseid,n6nda,et kang turjal. alaselg n6rk ja lapsena oli alaselja vigastus kh,niiet ülekena saan suht kergelt treenida,alaseljaga on raskusi. 6lale teen ma hantlitega surumist istudes ning ette ning küljele lendamist,need jäid mainimata. Selja tagaosale teen hantlitega lendamist ette kallutatult,vabandust,6la omad jäid üldse välja:s
  6. Sheik peale trenni

    Toitumiskava on suht lihtne:D Hommikul mingi 300g müslit piimaga,selline suur kauss on,siis kui raha kaasa v6tan,siis koolis lhen m6ni snikers koos paar piimaklaasiga. 12 ajal saab koolis süüa,kui mingi hea praad,siis sellek6rvale paar klaasi piima igakord,aga noh,igapäev seal erinevad toidud kh. peale seda,mingi neljast,kui koju,siis kakaohelbeid,piimaga,ja 6htul seda,mida ema teeb,liha,akrtul tavaliselt,piima alati k6rvale.
  7. Kava

    Tervist,ma siis 15 aastane,193 pikk,kaal 84. Tekkis küsimus,et kas on kava nii6elda sobiv. Esmaspäev. Rind 5x5 50kg rind 3x8 40kg(kaldega pink) Hantlitega lendamist 3x8 12kg 6lg:surumine istudes hantlitega,ette ja kyljele lendamine 6la tagaosa,ettekallutatult lendamine. Scott pingil biitsepsit 5x5 20kg Prantsuse surumist 3x8 18kg (aga ma teen seda püsti olles) Plokit6mbed 3x8 66kg (Lailihase harjutus) k6hulised 3xmax Kolmapäev Soojendus,nagu igatrenn s6udmist kuskilt 1km. Alustan jalapressiga,püramiidi. Seejärel kükipuuris,tavaliselt 60kg turjal,ning säärelihastele. m6ned alaselja harjutused kah,kükk ning j6ut6mmet ma ei tee,kuna hetkel alaseljaga probleeme. Laupäev. Sama,mis esmaspäeval. märgin ära ka,et tavaliselt igapäev v6rkpall kah,aga koguaeg ma ei viitsi käia,niiet esmasp. jääb peale j6usaali v6rkpalli minemata. Toitumine on nii ja naa,täna peale trenni läks 500g banaani,200g kohupiima,350ml piima ning 4 kohukest.
  8. Sheik peale trenni

    Tervist,olen siis selline suht algaja,15 aastane ja m6tlesin,et kas oleks m6tekas hakata peale trenni sheiki v6tma sisse? valk+sysikud ning vett peale ja sisse,noh jamh:D saate aru küll:D
  9. näljutamine

    seda,et mind huvitab,et kui ntx teed nii,et nädal aega eriti ei s88,ainult vajalikud ained,2000 kalorit,50g valku umbes jne,aga,et kogaueg on tühja k6hu tunne,et teeb see väga halba ja kas kaalu kaotusele onn hea? Ise seda teha ei plaani,aga tuttav küsis.
  10. Treeningkava

    Kükk küll igaas kavas olema ei pea. Mina näiteks üldse kükkida ei saa,ega taha,minuarust nii ebamugav,selg ja 6lad nii haige
  11. Areng

    Rind pole p6hi harjutus. Käed,jalad,k6ik v6tan läbi. Aga tänud,ju siis oodata vaid arengut.
  12. Areng

    Et siis olen 15 aastane,pikk,erilist lihasmassi pole. Rinnalt max 60kg. Enne seda oli max 55,siis surusin selle ära,järgmine trenn tuli 57.5 ning peale seda 60kg. Nende raskuste vahe oli nädal. Nüüd 3 nädalat m66das,aga üle 60 ma ei suru miskipärast. Keegi teab,milles v6ib häda olla?:/
×