Jump to content

keedal

Kasutajad
  • Sisu loend

    5
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Kogukonna Reputatsioon

0 Neutraalne

keedal

  • Tase
    Vaatleja
  1. tahaks kaalust alla saada.

    keegi saaks and mingisuguse lihtsama näidis menüü? tänan
  2. tahaks kaalust alla saada.

    pole erilist toitumist kindlate reeglite järgi, tavaliselt ikka hommikul võileib, kohvi või kaerahelbe pudru, koolis kooli lõuna, esmaspäev, kolmapäev, reede on mingi supp; neljapäev ja teisipäev on praad kodus pärast kooli enamasti soe toit, mingi praad või supp. õhtul söön pärast trnni samat toitu mis l6na aga vähem ja peale selle mingit puuvilja(nt:banaan,virsik) sellist erilist menüüd ei oska koostad t6esti, keegi tõesti võiks anda mingi näidis menüü
  3. tahaks kaalust alla saada.

    Tänana selle vastuse eest, aga kui ma niteks sön tai liha, kas keedu kartulit või riisi v6ib ka k6rvale võtta? Ja veel 1 küsimus , kuidas mõjuksid fat burnerid (need mida siin lehel müüakse) rasvale ? kas need kiirendavad rasva põletust? ja kas need on ebatervislikud? ja kas oleks m6tet osta neid ?
  4. tahaks kaalust alla saada.

    jõusaalis teen pmst ainult baasharjutusi nt:kükid,jõutõmme, aga ka teisi nagu rinnalt surumine, triitsep, jalapress,piitsep,. muidu tahaks tekitada rasva asemel lihast, aga samas ka natukene alla v6tta
  5. Olen poiss 15 aastat vana, kaalun 99kg, ja olen 188cm pikk saaks keegi soovitada mis trenni peaks tegema viimased kuu aega olen t6mmanud 3 korda n2dalas 3km sõudeergo meetrit ja teinu jõusaalis harjutusi. trenni ma veel oskan teha, aga toituda ma ei oska. mida nagu peaks s66ma ja mida ei tohiks süüa, tänan neid kes viitsivad vastata
×