Jump to content

nightq

Kasutajad
  • Sisu loend

    621
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Koik nightq postitused

  1. Maggie dieet, mis arvate?

    Ditto
  2. Tahan ka end vormi saada!

    Minu jaoks on oluline, et: a) unisust ei tekiks b.) aju töötaks täismahus, kuna see on mu töövahend c) energiat ja jõudu jaguks terveks päevaks ning seda 3 toidukorra juures d) tujude kõikumine oleks minimaalne Kokkuvõttes: enda peal olen kindlaks teinud, et süsivesikud ei taga ühegi punkti ladusat tööd.
  3. Maggie dieet, mis arvate?

    No kurat, pean Archiga siinkohal nõustama. Väitlemisoskuseid tuleb siin foorumis tikutulega otsida
  4. Tahan ka end vormi saada!

    Isegi kui läheb, on enesetunne kokkuvõttes parem. Kui veel kaloraaži piirata, siis langeb ka kaal (kuigi olen jätkuvalt arvamusel, et seda tegema ei pea) ja lõpptulemus on endiselt hea, nii et mille üle me väitleme? Ootan kannatamatult juba seda Tantsi tagumik trimmi saadet. Robert tegi kõikidele osalejatele toitumiskava, mis põhines rangelt rasval ja valgul ning kilod sulavad mis jube
  5. Maggie dieet, mis arvate?

    Tule taevas appi... Indrek Otsus on rajanud selle koolituse lähtudes vanast teadusest ja andmetest. Vanasti arvati, et ka Maa on lapik ning kõik teised planeedid tiirlevad ümber selle. Paraku oli reaalsus veidi teine, või mis? Antson purustab Otsuse väited kerge vaevaga kildudeks.
  6. Tahan ka end vormi saada!

    Superluks. Rasv ongi põhiline energiaallikas ja nii see peabki olema. Fitnessi kalkulaator põhineb vanal teadusel ja ei võta arvesse viimase aja uuringutulemusi. Rasv annab sulle energiat pikaks ajaks, süsivesik lühikeseks, ja isu on kokkuvõttes väiksem. Lisaks reguleerib ta keha rasvavarude tööd, ehk teisisõnu, keha hakkab olemasolevaid rasvarakke vabastama. Tal pole põhjust enam nendest kinni hoida. Hea uudis: kaloreid siinkohal lugema ei pea. Seda muidugi võib teha, aga ei pea. Kui süsivesikuid on tõsiselt piiratud, hakkab keha ise korralikult tööle.
  7. Maggie dieet, mis arvate?

    Vaata eelmist lehekülge ja minu postitusi. Tõin 2 teadusartiklit välja, mis seda teemat käsitles
  8. Kui tihti treenida?

    Kus lõunasöök on? Hetkel sa praktiliselt ainult süsivesikuid söödki, sellest ka magusaisu. Need 2 muna siin midagi ei päästa.
  9. Maggie dieet, mis arvate?

    Olen eksperimenteerinud. Suur kogus rasva, valgu ning rohelise salatiga ei teinud uniseks. Samas sealiha, kartulid ning salat tegi.
  10. Maggie dieet, mis arvate?

    Olen nõus. Kulturistidel ongi seetõttu palju toidukordi, aga tavainimese vajadused on teised. Kusjuures leiba ei pea luusse laskma; see tähendab jälle, et tarbitud on liiga palju süsivesikuid ja järgnenud on veresuhkru krahh.
  11. Maggie dieet, mis arvate?

    Sa tead väga hästi, et ma seda nii ei mõelnud Probleem on liigsetes süsivesikutes, mis sisaldavad tärklist, jahu, suhkrut. Söögitiheduse osas vaata http://www.journals....0054-5/abstract ning http://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/19943985
  12. Maggie dieet, mis arvate?

    Olgem ausad. Nälg tekib sellepärast, et inimesed söövad liiga palju süsivesikuid, mis omakorda toob kaasa veresuhkru ja insuliini kiire tõusu ja languse. Süües rasva- ja valgurikast toitu, saab keha energiat aeglaselt ja kulutab seda samuti ajapikku, hoides veresuhkru ja insuliinitaseme madalal, sest rasva GI on teadagi 0.
  13. Küsimus

    Selles vanuses töötab ka ainevahetus nagu 1000 hobujõuline mootor, kõik kulutatakse ära.
  14. Maggie dieet, mis arvate?

    Kui ma ei eksi, siis ca 800 kcal`i juures kaob inimesel ajapikku näljatunne ära ja sel hetkel hakkab keha arvama, et sõda on lahti, haarates igast energiakübemest kinni.
  15. Maggie dieet, mis arvate?

    On tõestanud, et ajastamine on üks suur BS ja seega pole vahet, millal sa sööd.
  16. Küsimus

    Sa alles kasvad. Küll see kehakaal ja pikkus aastatega suureneb. Palju on nähtud väikeseid poisse, kes isegi paari aasta möödudes pea 2 meetriseks kasvavad ja on sealjuures normaalmõõdus (ilma trennita)
  17. Tahan ka end vormi saada!

    Tähelepanu. Meil on tekkimas ArchAngel 2. Et siis mina tean kõike ja paremini ning te olete täielikul eksiteel
  18. Maggie dieet, mis arvate?

    Kui sa BAVi täis ei söö, siis on tegu juba nälgimisega. Ime, et energiat üldse jagub veel. Sinna juurde tuleb ka päevasest aktiivsuset tingitud energiahulk.
  19. Kui tihti treenida?

    Selle vahepala võid ka ära unustada. Pole ühtegi teaduslikku tõestust, et tal mingi efekt oleks. Võid vabalt ka 3 korda päevas süüa, aga need peaksid sisaldama mõnusalt rasva (põhiline energiaallikas), valku ja minimaalselt süsivesikuid.
  20. Maggie dieet, mis arvate?

    Idiootsus kuubis. Sellise dieediga kaasneb kiire kaalukaotus just vee ja lihaste arvelt, rasvavarusid võib ta ehk 5% mõjutada. Kokkuvõttes teed tervisele kuhjaga kahju ja kaotatud kilod tulevad kiiresti tagasi ka.
  21. olen juba 3 kuud treenind ülakeha!

    Kapiks saab heal juhul mõne aastaga
  22. Kehalt kaovad cm kuid kaal sama

    Unusta see neetud kaal ja vaata parem rasvaprotsenti. Tee trenni ja küll ajapikku kõhu ümbermõõdud vähenevad. Kaal ei näita tegelikult eriti midagi...
  23. Võttis brüneti, päris kopsaka
  24. Kristjan-Johannes Konsapi blogi

    Muide, need trossidega trenažöörid annavad seal metsiku venitusfaasi juurde. Ilgelt mõnusad
×