Jump to content

nightq

Kasutajad
  • Sisu loend

    621
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Koik nightq postitused

  1. Seljaprobleemid

    Üritasin üldiselt maksimaalselt tehnikat jälgida, kuid tont seda teab, äkki läkski midagi viltu. Samas tuleviku suhtes oleks hea ikkagi teada, mis konkreetselt eristab vigastust väsimusest; praeguseks on kangus taandunud.
  2. Seljaprobleemid

    Tervist, Sai nimelt jõutõmmet tehtud 50kg kangiga ning järgmisel päeval oli selg parajalt kange. Kas keegi saaks anda mõned pidepunktid, kuidas eristada tavalist lihasväsimust reaalsest seljavigastusest? Tunne pidi mõlemal suhteliselt sarnane olema...
  3. iFitness iPhone

    Ma julgeks soovitada ka sellist programmi nagu Fitness Builder, mis on AppStore`is 8 EUR eest saadaval. See sisaldab kõiki enamlevinud treeningkavasid ja harjutusi nii jõusaali, jooga kui ka pilatese poolelt ning on võimalik graafiliselt enda arengut jälgida. Antud programmid on mõeldud pigem enda progressi vaatlemiseks pikema perioodi vältel - saad kirja panna oma kordused ja raskused ning neid ajaliselt võrrelda, Lisaks saad alati treeningulogi ka endale meili peale saata. Minu arvates kõvasti mugavam, kui paberi ja pliiatsiga trennis askeldada... Ja ega Fitness Builderi funktsioonid siinmainitutega ei piirdu, tegu on ikkagi täislahendusega Muuhulgas on võimalik: - koostada enda treeningkavu ja jälgida soorituste ajalugu - märkida üles oma suurusnumbrid ja neid ajaliselt võrrelda - jälgida automaatselt oma indekseid - BMI, BMR, BFP - vaadata kõiki harjutusi jooksvalt üle nii graafiliselt kui ka videote kujul - treeneritel on võimalik oma õpilaste käekäiku jooksvalt jälgida, kuna viimased saavad sujuvalt saata oma trennilogi treenerile kas meilile või ka tolle iOS`i seadmesse. Programm toimib andmebaasina Ei tasu vanas ajas kinni olla...
  4. Pirakad on nad pigem keha proportsioone arvestades. Üldiselt on tarvis mul siiski kogu keha veidigi esteetilisemaks vormida, sest kui arvestada seda, et ise ka treener olen, siis on särgita üpris piinlik olla Põlvel on tegemist sidemete/meniski vigastusega
  5. Peamine probleem on selles, et mass on koondunud peamiselt alakehasse ja veidi ka kõhu piirkonda, reied on mul ikka päris pirakad. Üldiselt ongi mul tunne, et kont kaalub ikka oluliselt rohkem kui teistel, sest olen teistega võrrelnud ja noh...kuidas on võimalik, et enam-vähem samasuguse kehaehituse juures kaal mul 20 kilo rohkem näitab? Trenni osas hakkasin tegelikult mõtlema, et teen alguses vist pigem veidi lihtsamat üldfüüsilist kava ja kuu aja pärast lähen 3-päeva jaotusele üle. Peamine murelaps on hetkel siiski alaselg ja parem põlv, mis jalgpallitrauma tagajärjel sidemeid on nõrgestanud. Ca 8 aastat tagasi käisin ka opil, mis olukorda tunduvalt parandas aga nüüd annab ta jälle ikkagi tunda.
×