Jump to content

nightq

Kasutajad
  • Sisu loend

    621
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Koik nightq postitused

  1. Neile kes plätumehi siunavad

    Üks mees tegi paar päeva tagasi Gymlecos plätudes kükke, turjal 200 kilone kang
  2. Psühholoogi vastuvõtt ongi kallis lõbu
  3. See kisub pigem psühholoogilise nõustamise kanti
  4. Kui palju võtsin nüüd juurde?

    Rasvu on ikka väga vähe, nende osakaal võiks vähemalt 20% olla, soovitavalt rohkemgi
  5. Surumine

    Ta on mõeldud konkreetselt surumise arendamiseks. Näiteks jõutõmbe puhul on 3x3 etem variant.
  6. Surumine

    Jõu suurendamiseks on ta üks parimaid programme
  7. Ma hakkan kahtlustama, et peale oli jäänud tavainimese programm. Sellistel masinatel on tavaliselt 3 seadistust: ülekaaluline, normaalne, atleetlik. Kui ikka atleetlik kehatüüp valida, siis utoopilisi protsente ta näidata ei tohiks.
  8. Hea küss. Minul näitas nõks nõrgema klassi masin 19.5% ja see oligi enam-vähem õige tulemus
  9. Kui palju võtsin nüüd juurde?

    Noh, üks kilo rasva on umbes 7700 kcal. Seda annab ikka endale sisse süüa
  10. Raamat toitumisest

    Vaata sisukorda. Seal tuleb juttu ka "puhastavast veepäevast".
  11. Raamat toitumisest

    Kui autoriteks on naised, siis on mul tavaliselt punane lipp püsti
  12. Magusad puuviljad sisaldavad fruktoosi, mis on oma olemuselt looduslik suhkur ja see tähendab, et liigne tarbimine nüüd eriti hästi ei mõju küll
  13. Vahepala

    Tagasi koolipinki sel juhul
  14. Kaalulangetamine, minu küsimus.

    Viska rohkem rasvu sisse - võid, mune, pähkleid, mandleid, kookos- ja oliiviõli. Söö rohkem ka kala ja liha ning asi vaks. Energia kättesaamiseks ei pea alati palju sööma, piisab kui vahetada toit energiarikkama vastu. Hetkel on sul keha näljaseisundis ning paneb tallele iga väiksemagi energiakübeme. Infoks veel, et BAV annab sulle minimaalse energiahulga, mida on üldse eksisteerimiseks vaja ning sinna lisandub tegelikult ka aktiivsusest sõltuv lisaenergia.
  15. Toitumine - valgud, rasvad, süsivesikud

    Langetamisel tasub jah, süsivesikuid koomale tõmmata ning rohkem rasva ja valku tarbida.
  16. Küsimus toidulisandi kohta.

    Ikka pärast trenni. Enne trenni kasutatakse tavaliselt erguteid ja pumba efektiga lisandeid
  17. Lustig on praktiseeriv meditsiinidoktor, keda toetab suur hulk arste ja professoreid ning kelle jutus on ka iva sees. Suhkur ongi paljudele heroiiniks saanud ning ta on ka lugematute tervisehädade ning vähivormide nr 1 põhjustaja. Meie jaoks jätab ta kohati närvihaige mulje, aga USAs peabki asju üle võlli keerama, et inimesi natukenegi mõtlema panna.
  18. Algaja- Mida Soovitate?

    Muidugi on piisav
  19. Mu kommentaar oli mõeldud laiemalt. Kui ma saaksin raha iga seaduserikkumise eest, mida elu jooksul näinud olen, siis oleksin tänaseks juba väga rikas mees
  20. Sa oled meil vist noor ja naiivne veel. Seadusest saab peaaegu alati üle hüpata või sealt mõne augu leida.
  21. HERBALIFE tooted

    Mul ema on kasutanud neid. Tolku ei miskit
  22. Vajan abi kõhust vabanemisel.

    Küsi Otilt, kui tihti ta oma kõhulihaseid treenib
  23. Vajan abi kõhust vabanemisel.

    Kõhulihas on nagu iga teinegi. Kui taastuda ei saa, siis tekivad peagi probleemid. Pealegi on suurimad kõhulihased nendel, kes treenivad neid paar korda nädalas
×