Jump to content

triticale

Kasutajad
 • Content count

  11
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutraalne

About triticale

 • Rank
  Algaja
 • Birthday 10/07/1980

Profiili informatsioon

 • Sugu
  Male
 1. Põlveprobleemid

  Põlveprobleemide puhul soovitab osa ortopeede manustada glükosamiini sisaldavaid preparaate. Osa ortopeede arvab, et glükosaamini tarbimine mõjub vaid rahakotile. Otsisin veidi viimase 5 aasta teadusartikleid glükosamiini kasutamise kohta. Teine vaste oli juba märkimisväärne. Results: During the study period, 18% of the participants initiated treatment with glucosamine/chondroitin. After adjustment for potential confounders with marginal structural models, we found no clinically significant differences between users at all assessments and never-users of glucosamine/chondroitin [...]. Conclusion: Use of glucosamine/chondroitin did not appear to relieve symptoms or modify disease progression among patients with radiographically confirmed osteoarthritis. Yang, S., Eaton, C. B., McAlindon, T. E., & Lapane, K. L. (2015). Effects of glucosamine and chondroitin supplementation on knee osteoarthritis: an analysis with marginal structural models. Arthritis & Rheumatology (Hoboken, N.J.), 67(3), 714-723. doi:10.1002/art.38932
 2. YouTube videod

  https://www.facebook.com/photo.php?v=646189532129052
 3. *Liigne valk* VS vähene rasv-süsivesik?

  Liigsest valgu söömisest: http://news.discovery.com/human/health/diet-high-in-meat-cheese-can-be-as-bad-as-smoking-140304.htm
 4. Pullid pildid netist

  12 People Who Should Cancel Their Gym Memberships http://mashable.com/2014/01/07/people-who-dont-know-how-to-gym/
 5. YouTube videod

 6. Põlveprobleemid

  Kui finantsid võimaldavad, siis võib ju ka nt siia http://www.artrosportkliinik.ee/?lang=est pöörduda probleemiga.
 7. Põlveprobleemid

  Märksõnaks on ülekaal, eeldan, et seda ei ole. Ülekaal põlvedele kasuks ei tule. Operatsioonist taastumiseks ja uuesti treenima hakkamisel oleks mõtekas konsulteerida füsioterapeudiga.
 8. Põlveprobleemid

  Põlveprobleemidega enamasti on vist nii, et kui juba seal miskit viga saab, siis see hakkab ainult süvenema ning täielikult enam kunagi ei parane. Kui ei taha, et päris räbalaks lähevad meniskid, siis tasuks põlvedele vast koormust vähendada üldse. Aga noh kõik sõltub ka ilmselt inimese vanusest ja kehakaalust.
 9. Põlveprobleemid

  Glükosamiiniga pidavatki nii olema, et pole ühtegi kindlat uuringut, mis tõestaks, et see tõesti aitab. Pidavat vaid rahakotile mõjuma.
 10. ERINEVAD EESTI TEISIKUD

  ....ja on endaga kaasa haaranud Laura85'e
 11. ERINEVAD EESTI TEISIKUD

  Siin ju on ongi üks ja sama inimene erinevatel piltidel.... Sherlock teeks kiire google otsingu ja veenduks selles ise; kes seda teha ei jõua, näevad pükste üleval hoidja on identne....natuke liiga palju sarnasust?
 12. Fitnessklubidest

  Mida head/halba ütlete Scala Fitnessi klubi kohta (kui jätta välja arvamus kahe nn gold-klubi kohta)?
×