Jump to content

Silja R

Kasutajad
  • Sisu loend

    9
  • Liitus

  • Viimati külastanud

  • Päevavõidud

    4

Silja R viimane päevavõit oli May 29 2017

Silja R's oli kõige populaarsem sisu!

Kogukonna Reputatsioon

9 Neutraalne

Silja R

  • Tase
    Vaatleja
  • Sünnipäev 19.04.1989

Kontakteerumise viisid

  • Website URL
    https://www.instagram.com/siljaramson/

Profiili informatsioon

  • Sugu
    Female
  1. Silja bikiinifitnessi ameerika mägedel

    Täpselt nii! Esimese pildi eesmärk oligi võrdlus, et kaalunumber üksi ei näita ega tähenda suurt midagi. Sama pikkus, sama kaal, pilt täiesti teine.
  2. Tere fitness.ee lugejaskonnale, mina olen Silja ja hakkan siin foorumis teiega jagama oma bikiinifitnessi teekonda. Kes minust midagi ei tea, siis lühidalt: Viimased aastad olen olnud Tallinna neiu, siia jõudnud Tartust, kus õppisin-elasin-töötasin mõned head aastad ja nii pikaks kasvasin Viljandi/Võhma kandis. Pikkust toredalt 183cm. Vanust on 28 aastat ja suts peale, kuid pole kordagi tundnud ennast vanemana kui 24, võta või jäta. Töö mõttes toimetan Sportland Eesti AS'is mis tähendab, et trennis tossud, vabal ajal tossud, tööl tossud so mutch win! Ja ainukesed kingad mis mul kodus on, ongi lavakingad. Soov võistelda bikinifitnessis oli mul juba ammu, hakkasin konkreetselt selle nimel tööd tegema 2014a teises pooles kuid vahepeal "juhtus elu", võtsin juurde.. umbes poole aastaga sai 68kg'ist 86kg, "tipphetkel" oli sellest 23kg rasva. Enesetunne oli alla igasuguse arvestuse ja mõneks ajaks seiskus ka trenni tegemine kui selline. Võib öelda, et olin päris masendunud ja pettunud iseendas ja võimalusi kaks. Jäädagi sellesse musta auku, või püüda sealt välja roomata ja liikuda sammhaaval oma unistute nimel. 2016aasta alguses võtsin abi saamiseks ühendust MyFitnessi personaaltreeneri Kristjan-Johannes Konsap'iga (IG: personaaltreener.konsap), kes on ise kulturismis võistelnud ja kellel on selles vallas kogemust küll, lisaks on endast väga elava ja positiivse mulje jätnud. Tundsin, et just sellist inimest on mulle antud hetkel toeks vaja. Ja täpselt nii hästi oligi! Jagasin oma mõtteid ja unistusi, tegime trenni ja hakkasime toimetama eesmärgi nimel lavale jõuda. Et keha mitte väga suurde stressi viia võtsime aasta jagu aega ja sel kevadel ma laval olingi. Siinkohal ongi sobilik teha suur kummardus ja avaldada tänu oma treenerile, kes tegi ja oli omalt poolt isegi rohkem, kui ma ootasin! Minu esimene hooaeg läks aga nii, et paras roller coaster, seda eriti vaimselt. Dieedi kui sellisega alustades mõned kuud enne võistlusi, kukkus kaal kolinaga, tõmbasin väikese piduri peale, et langus liiga äkiline ei oleks. Peale seda juhtus aga nii, et ei saanud uuesti kaalu liikuma. Leppisin asjaoluga, et oma esimesel võistlusel milleks on Spa ja Sport Cup 2017, ei ole ma nii "valmis" kui tahaksin, aga lähen lasen esimese jalavärina endast välja ja saab julgemalt edasi liikuda. Emotsioone oli erinevaid, kuid püüdsin endale meenutada, et ma ju teadsin, mis sealt tuleb ja mida ei tule! Liigun rahulikult edasi ja järgmine peatus on 3ndl pärast Riias, IFBB Open Latvian Championships 2017, selleks ajaks on seisud palju paremad. Mida aga ei olnud, oli palju parem seis. Oli natukene parem seis, aga kaugeltki mitte piisav. Veel nädal enne võistlust olin suhteliselt otsustanud, et ei sõida sinna.. milleks.. mul ei ole ju midagi ette näidata.. Sai siiski otsustatud, et seis on gramm parem ja läheb võtab selle kogemuse. Laval tundsin ennast väga hästi, tõesti, tundsin kuidas säran ja teadsin, et laval ma peangi olema. Peale autasustamist tulid muidugi ka teistsugused emotsioonid, olin kurb. Nädal on aega suursündmuseni milleks on Eesti Karikavõistlused Kulturismis ja Fitnessis 2017. Selleks ajaks ujusin korralikus stressisupis, kaloraaž alla arvestuse, karido üle võlli, kaal endiselt suhteliselt sama, kui 4 nädalat tagasi aset leidnud võistlustel. Oli hetk kus tegime ühiselt poseerimistundi Kristjani, Eleri ja Mariaga. Nutt kurgus - silmad vesised üritad aru saada mis, kus, miks, kuidas.. Endal lootusetus lööb pea kohal laineid. Peale poseerimist pidas Eleri (IG: @eleriiiii) korraliku motivatsiooniloengu, AITÄH! Siiski istusin pea 10min MyFitnessi vetsus ja nutsin. Mitte, et ma kahetseks midagi või ei tahaks seda teed jätkata, lihtsalt nutsin, sest olin nii löödud ja nõutu. Teen mis peab, aga ikka olen pehme. No sai ennast veidi selgemaks nutetud, Maria (IG: @mariajoela) oli super toetav ja oli tema kord, pep-talkis mind üles ja pidin ennast jälle kokku koguma. Kogusin siis mõtteid ja lubasin endale, et aitab stressist. Annan endast mis anda on ja läheb nii nagu minema peab. Ma ei plaani seda ju ainult ühe hooaja teha, võtan seda eelkõige kui arenemise ja õppimise protsessi. EKV ajaks oligi tunne jälle super ja emotsioonide osas ei tulnud tagasilangust ka peale võistlust, sest olin säranud nii nagu suutsin ja see oli kõik mis ma teha sain. Paari päeva pärast pakkisin koti kokku ja sõitsin Hispaaniasse, et teha selle hooaja viimane võistlus IFBB European Championships 2017. See oli minu suur unistus. Kahju oli loomulikult, et ma ei jõududki oma vormiga sellisesse punkti, nagu plaanisin, aga EM lava! Tundsin seal ennast kõige paremini. Tundsin, et sinna ma ka sobin kõige paremini. Lavalt maha tulles olin rohkem rõõmus ja rahulolev kui ..kui kunagi varem vist! Ka praegu seda hetke meenutades jooksevad judinad üle keha ja seest tõmbab õõnsaks. See on lava kuhu ma veel tagasi lähen ja ennast tõestan, oota ja vaata. Kuidas ma sinna ja ka mõnele muule lavale jõuan, saate siin jooksvalt näha ja lugeda. Pregusel hetkel on asjalood nii, et liitusin TeamKiivika'ga ja minu treeneriks on nüüdsest Ott Kiivikas (IG: @ottkiivikas). Esimeseks eesmärgiks sai pandud kaloraaži üles viimine ilma, et ise väga rasva läheks. Iganädalaselt suurendame natukese kaupa kaloraaži ja vaatame kuhu välja jõuan. Paari kuu pärast saab olukorda uue pilguga vaadata, näeb kuidas keha söögi vastu võtab ja loodetavasti võime võistlusplaane arutada. Kuid ega seni mingit niisama istumist ei ole, trennihoog on uuesti sisse saadud ja töö juba käib, kuid sellest räägin veidi rohkem järgmises postituses. Senikaua saate tegemistel silma peal hoida Instagramis: @siljaramson Nautige ilusat ilma ja järgmiste juttudeni, Silja Lisaks mõned pildid näitamaks, millest rääkisin. 1. Juuni 2013 68-69kg (sinine/roosa värviline bikiini) 2. Aprill 2015 86kg (rohelised bikiinid) 3. Jaauar 2016 80kg (roosa/must bikiinid) 4.-5. Mai 2017 ~68kg
  3. IFBB Open Latvian Championships 2017

    Ühine buss oleks küll eriti tore variant, või kui kellelgi enda autos juhtub kohti üle jääma, võib ka teada anda! Ühtlasi küsiks ka, kas minevas seltskonnas on mõnda meikarit, kelle käe alla veel üks näolapike mahuks?
  4. Silvar Rückenberg

    Villide ennetuseks kasutan kandadel tihtipeale kinesioloogilist teipi kuna püsib väga hästi, peaks hästi sobima ka niisketes oludes! Jaksu ja ilusat ilma teile teele!
  5. Kaalul on rohkem kui elu - uus idee

    Viimane osa oli tõesti super, see kes ikka tõesti tahab pingutab lõpuni! Ja loodetavasti jätkab samas vaimus.
  6. Kaalul on rohkem kui elu - uus idee

    Kes mu eelmisest jutust aru ei saanud, siis kahjuks arvan ka, et kaalutõusu saade ei oleks enamuse jaoks nii intrigeeriv enamuse jaoks (ise vaataks) ning väga pooldan saadet kus viidaks inimesi võistlusvormi. Ise olen hetkel alates aasta algusest kaotanud 2 kilo rasva ja sama ajaga välja teeninud 2 kilo lihast (nii näitas vähemalt kehaanalüüs).
  7. Kaalul on rohkem kui elu - uus idee

    Kahjuks pean nõusuma Janikaga. Aga ega kiirelt ei käigi miski, "Kaalul rohkem kui elu" saade kestab aasta vältel, selle ajaga võimalik paljugi teha kui vaid tahet jätkub. Olen nõus, et nö sügavusest jääb puudu, treeningprotsessi tahaks rohkem näha. Endale meeldiks väga saade, mis oleks tehtud inimestest kes püüdlevad vormi poole millega oleks võimalik võistelda. Kandideeriks isegi!
  8. Üle Eestilised jõusaali hinnad.

    Myfitness Tartu noortepakett (kuni 24.a) 42 eur, täispakett 47 eur. Ühe kaardiga saab käija nii Lõunakeskuse klubis kui ka aprillis avatavas kesklinna klubis.
  9. Sooviks väga abi!

    Eks kõik algab tahtest ja endasse uskumisest, kui 2 kuud tagasi olid endalgi kükid kangiga kogukaalus 7-9kg rasked, siis eile jalatrennis kükkisin 3x12 30kg'ga. Tasa sõuad, kaugele jõuad.
  10. Kõrge pulss

    Just otsisin sellekohast teemat! Endal ka, rahulikult joostes ~7-7,5 km/h (pikad jalad) lööb 160 välja , veidi raskemalt treenides keskeltläbi 175-185, kui muidu max jäi 200-210 vahele siis üleeile tuli 221 isegi ära. Trenni ajal kui väga üles lööb siis puhkan hetke, kuid peale trenni ei ole küll tunnet, et oleks liigselt pingutanud. (Suhteliselt sportlik olnud läbi elu, viimased 2 kuud aktiivselt jõusaalis trenni teinud).
  11. Maksutagastus

    Suur osa sai kohe kenasti Fitshoppi viidud.
×