Jump to content

Talvekas

Kasutajad
  • Sisu loend

    22
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Kogukonna Reputatsioon

0 Neutraalne

Talvekas

  • Tase
    Algaja
  • Sünnipäev 20.02.1991

Viimase Profiili Külastajad

2 337 profile views
  1. Jälle lisandid.

    Tere, olen väga aktiivne ja ka toitumine on 75% ulatuses paigas. Olen tegelenud ka rammutreeninguga, kuid vigastuse tõttu läksin üle crossfitile. Nimelt mida oleks lisanditest kõige mõtekam võtta? Isiklikult tarbin ennem trenni bsn no xplode ja peale trenni võtan bcaa'd. Viimased paar kuud olen mõelnud, et võiks kerge massi juurde endale lisada, ning kus kohast kõige targem küsida, ikka siit. Mida juurde lisada, kas siis kreatiin mingi mixiga või on paremaid ideid?
  2. BSN NO-Xplode Eestis keelatud?

    Ma jään ka 3 kopa peale. See tundub kõige normaalsem. Krt oleks pidanud teise maitse tellima Praegune on Orange.. :X
  3. BSN NO-Xplode Eestis keelatud?

    Ma ei julge ma proovin täna 3'me muidu ma 1-2 noh tglt mul 3 päev ka . Vaatame
  4. BSN NO-Xplode Eestis keelatud?

    to viki Mitu lusikatäit sa võtsid? Ma proovisin ühega ja suht nagu nõrgaks jäi.. Peaks proovima 2'ga?
  5. BSN NO-Xplode Eestis keelatud?

    Naiss Ma nii ootan kolmapäeva !!! Siis saab esimest korda proovida Noxplode pole keelatud aine, lihtsalt teda ei lasta üle piiri. Kui ise minna järgi Soome vms siis saab vabalt üle aga edasi müümine on keelatud
  6. BSN NO-Xplode Eestis keelatud?

    @ mexes Nüüd vast tahavad juba teisedki Igastahes pakk ei tulnud läbi ning sain refund.
  7. -30%?

    Emailil oli, aga seda öeldi, et kõigis kuigi see Eeden vms oli ainukesena lahti irw
  8. -30%?

    Minuteada kui ma veel hästi mäletan oli, et igal pool aga täpselt ei tea.
  9. -30%?

    Kus kohas see kehtib, kuna sain enda maili peale -30% on kõik tooted pühadel.
  10. BSN NO-Xplode Eestis keelatud?

    Juba vaikselt hakkab 2 nädal käib paki kättesaamisel :s Pole veel tulnud saatekirja aga loodan, et tuli läbi. Kui ei siis proovin ka mass.fi'st
  11. BSN NO-Xplode Eestis keelatud?

    No täpselt :S
  12. BSN NO-Xplode Eestis keelatud?

    Lihtsalt ta on hea ma arvan, et kuna mul kool pmst päev läbi siis power on õhtuks suht otsas :S.
  13. BSN NO-Xplode Eestis keelatud?

    TEGELT ? Mul ühe isikuga ei tulnud läbi ebay, aga mingi teine ütles ,et pakib paremini jms. Ja kas nagu sealt siis saab kätte selle kindlalt?
  14. BSN NO-Xplode Eestis keelatud?

    Ok müüa pole lubatud aga kas nii on ehk lubatud, et kui ma olen kusagilt endale tellinud selle ( Ebay ). Võib ta läbi tulla?
  15. Kas see toode on Eestis keelatud? Kui jah, kas on teda võimalik kusagilt saada? Nagu kas ta tuleks läbi posti ? Või mingi muu import?
×