Jump to content

Risto Uuk

Kasutajad
  • Sisu loend

    276
  • Liitus

  • Viimati külastanud

  • Päevavõidud

    1

Koik Risto Uuk postitused

  1. kust saab odavalt valku?

    Tegin ühe nimekirja valkude hinnast. Vabandan, kui väga täpne pole (kuna hinnad varieeruvad), aga annab vähemalt ettekujutuse. 1. Muna - 4,3g valku/EEK 2. Kodujuust 0% - 3,5g valku/EEK 3. Kohupiim 3g valku/EEK 4. Kodujuust 1,5% - 2,8g valku/EEK 5. Kana - 2,8g valku/EEK 6. Sardiinid (konserv) - 2,5g valku/EEK 7. Kanarind - 1,9g valku/EEK 8. Heeringas - 1,3g valku/EEK Mittetäielikud valguallikad: 1. Kaer - 8,8g/EEK 2. Pähklid - 5,5g/EEK 3. Oad - 1,4g/EEK Oskab keegi nüüd lisada korraliku valgupulbri valgu-ja hinnasuhte?
  2. Taimne valk: soja, sojavalk, sojajahu

    Olen kuulnud jah paljudest teistest allikatest, et soja on populaarne "tervisetoit", mis on tegelikult kahulik. Õnneks pole vaja muretseda, kuna ma ei ole kunagi seda palju tarbinud ning ei plaani ka.
  3. Mida tähendab see toetusprojekti raames?
  4. Suur tänu selle nõuande eest! Eks peab oma julguse kokku koguma ja kõike neid ka teoks tegema.
  5. Ma käin hetkel muidu Majanduskoolis ja Arcticus.
  6. Mis arvate toitumisest?

    Mingil määral kindlasti pole, aga kui ta nüüd näiteks sööb igaks hommikuks peekonit ja muna, siis see ilmselt väga hea tervisele pole, või on?
  7. Mis arvate toitumisest?

    1) Pole just spetsialist, aga sellised toidud nagu jogurt (palju suhkrut), juustu- ja singivõileivad, peekon, kohukesed pole minu meelest just kõige tervislikumad. 2) Miks sa salatit/puuvilju üldse ei söö? 3) Kas sa kaloreid loed? Kui sa kaloreid ei loe ja üle oma maintenance'i ei söö, siis sa ka massi juurde ei võta.
  8. Ma pean silmas teisi lehti peale Fitness.ee muidugi. Millised on teie lemmikud välismaised fitness uudiste lehed?
  9. Täpsustan küsimust. Kui palju on siin selliseid inimese, kes tahavad olla hea tervise juures, hea enesetundega, hea välimusega, kuid ei tee seda, et võistelda ja/või, et väga suureks saada?
  10. Punane kodujuust

    Ma panen lihtsalt sisse. Kodujuust on ise nii pudru, et tahaks natuke närida ka.
  11. Punane kodujuust

    Minu arust superlahe idee. Kunagi raudselt proovin ära. Mu enda lemmikkodujuusturetsept: Kodujuust+Pähklid+Rosinad
  12. Kui palju on siin tavalisi fitness huvilisi?

    Tahtsingi lihtsalt huvi pärast teada, paljud tahavad suureks saada ja paljud tahavad heas vormis olla, aga n-ö normaalsema või tavalisema kehaehitusega olla.
  13. Kui palju on siin tavalisi fitness huvilisi?

    Seda küll. Oleks võinud täpsemalt selgitada. Kui paljud tahavad saada suureks nagu 90-100kg kanti vms, ja palju tahavad 70-80kg kandis ja heas vormis olla (meeste puhul siis)? Muidugi ei saa siin täpset numbrit anda, aga lihtsalt üldmulje, kas paljud tahavad võimalikult palju lihast kasvatada, või tahetakse üldiselt olla enamjaolt lihtsalt madala rasvasisaldusega?
  14. Kui palju on siin tavalisi fitness huvilisi?

    Ma mõtlen jah, et selliseid inimesi, kes pigem teeks asja kui harrastajatena (kuigi ka treener võib ju olla keegi, kes teeb asja sellepärast, et hea välja näha, aga mitte võistelda ning mitte ilmtingimata väga suur ja musklis olla) ja oleks kas umbes keskmise suuruse (kaaluga) või siis veidi suurem. Et siis rohkem piltlikuks teha näiteks: vs Üks, kes võistleb ja tahab ilmselt väga palju lihast kasvatada vs keegi, kes on megaheas vormis, aga mitte ilmtingimata väga suur. Kuigi antud näite puhul on mõlemad võistlejad/sportlased, aga loodetavasti saate aru mu mõttest.
  15. Ma olen alati olnud väga vastumeelne valgupulbri suhtes. Raske on öelda täpselt miks, ilmselt lihtsalt tekitab kuidagi ebanaturaalse tunde minus. Mu post-workout shake on olnud viimasel ajal midagi sellist: Pakk rasvata kodujuustu+2 banaani+4 lusikat mett+200g piima või pakk rasvata kodujuustu+2 banaani+4lusikat mett+250g apelsinimahla. Valgupulbri söömine/joomine pole ju ilmtingimata vajalik, eks, see on lihtsalt eelkõige sellepärast, et nii on mugav? On mul õigus?
  16. Vastumeelne valgupulbri suhtes

    No tegelikult valmistan ma hommikul oma shake'i valmis ja siis peale trenni saan kohe juua, kuna ta mul kaasas on. Aga jah, ma tahtsingi selle selgeks teha, et valgupulber on mugavuse pärast.
×