Jump to content

MarkoM

Kasutajad
  • Sisu loend

    31
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Kogukonna Reputatsioon

4 Neutraalne

MarkoM

  • Tase
    Algaja
  • Sünnipäev 18.03.1994
  1. Tervitus! Palun mind võistluste võistlejate nimekirjast maha tõmmata: Marko Mölder, juuniorid - 75kg kulturism. Kahjuks peab kevadhooaja vahele jätma, tugeva haigestumise tõttu. Väga kahju... Edu võistluste korraldamises ja kõike paremat võistlejatele Marko
  2. Nimi: Marko Mölder Kategooria: kulturism juuniorid -75 kg, edasijõudnud Klubi: Sparta Treener: Ott Kiivikas
  3. THE Olympia weekend 2013

    1) Kai Greene 2) Phil Heath 3) Jay Cutler 4) Shawn Rhoden 5) Mamdouh Elssbiay 6) Dennis Wolf
  4. Kristjan-Johannes Konsapi blogi

    Haha kirp, oli vaja seda teist pilti siis siia üles panna. Pidin tagama naistele lõbu ja seda ma ka tegin . Mõnus naistepäeva üritus see tõepoolest oli. Alati võib pidudel olla kainena ja tantsimine on päris korralik aeroobne trenn. Kui te ei taha sattuda ületreeningusse, siis peate ka lõõgastuma ja miks mitte niiviisi lõõgastuda aeg-ajalt.
  5. Teen omalt poolt ka väikese kokkuvõtte toimunust. Väga väga palju erinevaid emotsioone on seoses selle võistlusega, ei teagi kohe millest alustada... Peale kevadist hooaega kahtlesin üldse, kas osalengi eestikatel sügisel, mõtlesin pausi teha võistlemisest juba siis. Otsustasin, et teen viimast korda kaasa ikkagi. Raske on alati seda otsustst vastu võtta kas teha kaasa või mitte, sest kui teha siis teha korralikult, anda endast kõik. Dieet kestis 12 nädalat ja paar päeva peale. Kokku võtsin 7kg alla selle dieediga. Selles suhtes ühtegi korda dieedi ajal ei libastunud, isud olid vägagi suured igasugu rämpsu järgi aga lihtsalt olin üle sellest. Enamasti sõin mune, kodujuustu, kana, kala, kaerahelbeid, pähkleid, pruuni riisi. Trenni tegin nii et üks nädal raskelt kõik läbi, teine nädal kergelt kõik läbi. Eesmärk oli saada esimene koht noortes ja selle ma ka saavutasin, selles suhtes jäin väga rahule ja vormiga jäin samuti rahule, andsin endast kõik, et saavutada selline konditsioon... Kevadel teen pausi võistlemisest ning võimalik, et ka järgmine sügis mind laval veel ei näe. Kavatsen teha võimsa comebacki juuniorina. Selles suhtes hakkavad vägagi rasked trennid tulema alles ja motivatsioon on kõrgemal kui Eesti teletorn Und ei tahtnud üldse tulla õhtul, mõtetega olin juba võistluspäeval. Võistluspäev oli muidugi väga pingeline. Hommikul kaalumisele kohale ja terve päev teed seal majas aega parajaks. Õnneks sain ühte ruumi teamikaaslastega Steni ja Siimuga, kohati nagu läks aeg kiiresti ja väga lahe oli kuna igapäevaselt ei saa nendega kokku sest treenin ise Spartas. Stenile võlgnen tuhat tänu kuna tema pani grimmi ja süstis mulle enesekindlust lava taga. Kirp ei olnud ka kade mees, et tuua mulle mõned pump+ kapslid mis lava taga kohviga sisse võtsin, suured tänud temalegi . Igasuguste küsimustega mis mul jooksvalt dieedi käigus tekkisid aitas samuti härra Konsap, kuna ta on tihti spartas tööl. Tänud ka Mikk Raudsepale, kes pani mulle õli peale. Tänud ka Imrele, kes viis humoorikalt võistlusi läbi, selles suhtes peaks see mees üle üldse isameheks tööle minema... Tänud ka kõikidele sõpradele ja tuttavatele, kes mind jõusaalis aidanud on... ja kõige Suuremad Tänud lähevad muidugi Otile, tänu temale ma üldse olen nii kaugele jõudnud... I'll be back, Marko
  6. Siim, söö küüslauku toidu kõrvale see aitab ennetada neid külmetushaiguseid mis praegusel ajal võivad kergesti tulla, tõstab testo taset ka Vorm on juba täitsa hea ! Terv,
  7. Hei ! Täna sai siis Revalis ülevaatusel käidud, dieet on juba 2 nädalat kestnud ning valmistumine sügiseks käib, eks pärast Ott lisab pildid ülevaatusest... Endal oli täna trennivaba ja sain moraalseks toeks olla veidi kirbule, kes tegi pikki seerjaid jalale... Tegin ka telefoniga paar klõpsu, huvitavam ikka kui mitte midagi... Samal ajal kui kirbu mees praegu rongiga koju sõidab, lähevad juba pildid netti Kirp otsimas elu mõtet... Töö käib... Nii hea on olla... Sten ploki tõmbed...
  8. Heii ! Pole kaua kaua midagi kirjutanud siia, seega mõtlesin et panen samuti paar rida kirja enda tegemistest. Seoses eksami tulekuga oli juuni alguses päris tihe aeg ning siis jõudsin vaevu trennis käia, kuna õppimist oli pääris palju. Nüüd õnneks suvevaheaeg käes ja saab korralikult trenni teha. Plaan on ka sügisel viimast korda võistelda noortes, kevadel saan juba 19 a. ning peale sügist teen võistlemisest pausi, võistlustelt pausi vähemalt aasta, siis juba saab vaadata mis seis on. Kaalus olen vaikselt juurde võtnud, kuid põrssaks pole söönud... . Hetkel on hommikune kaal 70. kopikatega... Jaanipäeva veetsin koos sõpradega maal, Rakvere lähedal ning päris hea oli, vahepeal kulub paari päevane puhkus ka ära... Lõpetuseks illustreeriv pilt jaanipäevast Jaanipäeva V..vorm
  9. FitLife Tartu kulturistid, kõik poseerima!

    Küsimus läks kiiruga vale teema alla, siiski pidasin silmas LKV teemat, ehk pole hullu...
  10. FitLife Tartu kulturistid, kõik poseerima!

    Tere! Mul oleks väike küsimus Imre. Tahaksin täpsustada valgustuse kohta, kas on üldse mingisugune valgustus ka olemas? Küsin seda sellepärast, et saada aimu kui tume grimmikiht peale panna... Tervitades, Marko
  11. Loodan, et keegi noortest atleetidest registreerib ikka end ära...
  12. FitLife Tartu kulturistid, kõik poseerima!

    Heii! Ma vaaatn, et tartu mehed teevad korralikult ikka trenni ning harjutavad poseerimist, tublid mehed... Selles suhtes, et tulge ikka lava peale ka nii Reval-Cupil kui ka Lõuna-Eestikatel... Tervitades!
  13. Tervist ! Pole mõnda aega siia midagi kirjutanud seega otsustasin, et panen paar rida kirja ka enda tegemistest... Toitumine: Kehakaal tõusis eilsest 0.6 kg, alguses ei saanud aru mis toimub, kuna varem toimus kaalulangus ilusti plaanipäraselt. Tegin siis kohe kiire analüüsi, et millest need grammid juurde tulnud on ning siis meenus, et lisasin rasvu oma menüüle juurde, kuna ennist oli neid liiga vähe kuid süsivesikud jäid samas, sellest ka siis kaalutõus. Täna vähendasin süsivesikuid ning loodan, et homme näen juba paremaid kaalunumbreid. Selles suhtes on väga hea kui järgida korralikult oma toitumisplaani, kui mingi väike muutus toimub kehakaalus siis saab kohe analüüsida ning aru kus kohast midagi on juurde tulnud või vähemaks jäänud. Hommikune kaal oli siis tänase seisuga 68.3kg. Treening: Täna sai siis 6. päeva järjest trennis käidud. Trenni osaga olen väga rahul, kuna toimus õpetajate streik, mis kestis eelmisest kolmapäevast kuni reedeni, siis oli seetõttu palju vaba aega ning trenniosas järeleandmisi ei teinud. Hea on ka see, et isu on koguaeg trenni minna ning ei ole sellist tunnet, et ei viitsi või ei taha, see näitab ka seda, et pole mingisugust ületreeningut. Kuulan oma keha ning toimetan enesetunde järgi. Hetkel on trennis käsil püramiidi nädal, eile sai seda siis alustatud seljaga. Täna andis selg veidi tunda, kuna üritan raskuseid hoida sellisena nagu nad olid ennem dieedile minekut. Täna otsustasin siis ka trenni minna, teha rinda-õlga kuna homme ootab ees üks suurem esinemine õhtul, siis mõtlesin et ei tahaks jätta kahte trennivaba päeva sisse. Trenni minnes seadsin end kohe vaimselt valmis, et pean tegema samade raskustega nagu varem olen teinud ning enda üllatuseks tegin täna lamades surumises enda isikliku rekordi 90kg 5x, seda siis dieedi tingimustes... See tegi tuju heaks ning järgmisi harjutusi tegin juba enesekindlamalt. Kahjuks ühtegi videot, pilte pole vahepeal teinud, seega midagi värvilist mul lõppu pole lisada... Tehke ikka trenni ja tundke elust rõõmu... Marko
  14. Tere! Nimi ja perekonnanimi: Marko Mölder Vanus: 18.03.1994 Algaja või edasijõudnud: edasijõudnud Kategooria: noored -70kg Spordiklubi: Reval-Sport Võistlustel näeme...
×