Jump to content

Rokkar90

Kasutajad
 • Content count

  4
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutraalne

About Rokkar90

 • Rank
  Vaatleja
 • Birthday 06/06/1990
 1. Tere! Fitshopist jäi silma Massikombo meestele + TASUTA treening- ja toitumiskava pakett. Selle paketti kohta oleks paar küsimust. Mitme päevast treeningkava see sisaldab? Kaua peab keskmiselt/ligikauda vastu nende toodetega, enne kui otsa saab ja juurde ostma peab? Ette Tänades
 2. Massilisajad

  Tere! Võib-olla läbi käinud, aga ei hakka kõike otsast lugema . Kui palju ja mitu korda päevas tuleks tarbida Mass Blast ja Fast Creatine. Eesmärgiks massikasvatamine. Aitäh.
 3. Toitumine enne ja pärast trenni

  Et võib ka ~1h ennem trenni ja vahetult peale trenni ka tarbida? Valin siis selle variandi. Ja näiteks kui olen eesmärgi ära täitnud, ehk siis oma 5 kg juurde võtnud lihaste arvelt. Kui selle tarbimise ära lõpetan, kas siis võib mu kaal alla tagasi ka minna? Niipalju kui ma 2 aastat käinud olen, on kaal koguaeg stabiilne olnud (+-1kg).
 4. Toitumine enne ja pärast trenni

  Olen käinud jõusaalis 2 aastat (3-4 korda nädalas). Kaalun 70kg ja olen 178 cm pikk. Plaanis oleks võtta kuni 5 kg juurde lihaste arvelt. Millist proteiini te soovitaksite? Ise ei suutnud ära otsustada, kuna valik suht suur, ehk teadjad oskavad soovitada.
×