Jump to content

pramaputtra

Kasutajad
  • Sisu loend

    4
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Kogukonna Reputatsioon

0 Neutraalne

pramaputtra

  • Tase
    Vaatleja
  • Sünnipäev 23.01.1988
  1. Melatoniin

    Seda saab ilma probleemidetta nüüd välismaalt ka tellida?
  2. adaptogeen

    www.loodusemaailm.ee
  3. Tülpimus

    Tere Kõigepealt ära stressa,see on juba esimene pidur.Jama kui paar tükki shokolaadi või küpsist tekitavad lausa masendust,maailmas juhtub igasugu jubedusi(sõjad,haigused jne)mõtle sellele Ma olen muidu sinust mõned aastad vanem naisterahvas,treeninud umbes 2 aastat.Kogu seda trenni ja toitumise teemat olen omalkäel uurinud/katsetanud ja alles nüüd hakkan juba enda keha paremini tundma(kuidas ta millelegi reageerib jne).Muidugi eks see omalkäel värk on nagu on,õpetab hästi (igasugu ämbreid teeb ka metsikult )ja kordades lihtsam oleks võtta treening ja toitumiskava ja voilaa,head tulemused väga kiiresti.Igatahes enda kogemuste põhjal muutuste piduriks on enda metsik sundimine,enda keha mitte kuulamine,liiga vähe süsivesikuid,liiga vähe kaloreid,muidu stressamine jne.Mina nt ei sunni ennast treenima,mulle meeldib väga trenni teha ja ma teen seda rõõmuga.Kui ma olen vahel väsinud vms.,siis mitte mingil juhul ma ei tee trenni.Ma parem puhkan ja lõõgastun ja teen järgmine päev korraliku ja kõva trenni.Ma naudin väga ka kõike mida söön(toitun korralikult/tasakaalustatult jne)lihtsalt see nõuab vähe rohkem mõtlemist.Ühesõnaga mida rohkem ma seda kõike naudin,seda paremad on tulemused.Ma ei arene küll just väga kiiresti, aga siiski hästi.Selle magusaisuga,mul olid jõhkrad magusaisud,enam pole kohe absoluutselt mitte.Eks toitumine on parem ja abistas ka vennasportaalis figureeriv Joker.Jooksmisega see ,et tihti alustatakse liiga kiire tempoga,siis ongi kops koos, pistab ,paha olla,jooksmine vastik jne.Kui ennem pole jooksnud siis alguses kulge kohe päris aeglaselt,kui jaksu tuleb juurde ,siis võib kiiremini hakata jooksma.Igatahes võta mõnuga
  4. See on mingisugune naiste nõmedus.Vahitakse on probleem kui ei vahita veel hullem probleem.Aga ma usun ,et need naised kui näevad mõnda atraktiivsemat isendit kes on higine,lõriseb ja teeb nagu ennem mainitud nt. 200ga kükki vaatavad ja kuidas veel.Ma küll vaatan täiesti varjamatult ja tunnen ennast trenniriietes ja ka higisena väga hästi.Paljud naised kahjuks arvavad ,et mehed on mingid täitsa imeloomad.Sellega seoses tuleb üks vestlus meelde,sõber rääkis kuidas poisid kurtsid ,et ei saa tööd teha kui naiskeevitaja brigaadis.Ma vastasin ,et naiskeevitajat ainult üks ,aga poisse palju .Kelle töötegemine siis rohkem häiritud on.
×