Jump to content

Tim.

Reval-Sport Powerlifting
  • Sisu loend

    333
  • Liitus

  • Viimati külastanud

  • Päevavõidud

    3

Postitused posted by Tim.


  1. Kunas sa oled ainukene kes on videomaterjali postituanud jaanuari kuu võistlusest, siis ma lisaks enda pingutuse sinu blogisse sulle kritiseerimiseks. Kahjuks küll üks ring kuid selle järgi peaks aru saama kas liigutused õiged.

    Üks ring 1:14

    Kiirus on küll meeletu, kuid usun, et kokkuvõttes soorituse kvaliteet ajaliselt väga märgatavalt ei kannata kui teha asi tehniliselt puhtamalt.


  2. Millest sa aru ei saa ? Fdvk tegi 72 - Janar lisas vana video kus oli tema tulemus 100 - Kirp lisas video kus oli 56 kordust ja sinul oli juba võtja teada (kuigi võistlus oli kaks päeva kestnud). Kui sa vaatad praegust tabelit, siis see 72 kordust on kaheksal või üheksa inimese poolt üle tehtud.Jah - ma saan aru, et ta tegi nüüd võistluse lõppfaasis 96 kordust, kuid praegu käib jutt sellest, et sina kroonisid ta juba võitjaks 72 kordusega. Loe vanemaid postitusi ja vii end asjaga kurssi ennem kui prääksud siin.

    Ei maksa sõnu loopida kui ei suuda öeldu eest seista.

    • Upvote 1

  3. Okei, suured t2nu, aga mulle j2i siiski segaseks et mis on siis see parim trenn mis aitab kaalust alla v6i (J6usaalis)

    kang08 ja DagS ma olen v2ga t2nulik teile. :)

    Me s88me tihti makrone ja kartuleid lihaga. kas see on ikka kasulik v6i see oleneb kogusest?

    Olles aus, teades inglaste söögikombeid, siis sellise menüüga ei ole ka imestada, et kaalu juurde tuleb. Sinu ainuke viis on end reaalselt kätte võtta ning suruda läbi muutus menüüs, kasvõi ainult enda jaoks, kui su vanemad seda ei toeta siis pole midagi teha väga. Muidu lõpetad nii nagu lõpetab keskmine inglise vaal, maovähendusopiga ja sööb sama jura edasi.

    • Upvote 1

  4. Sa mine parem Indrek Otsuse juurde ja küsi, mis ta profikulturistidest ning nende soovitustest treeningute ja toitumise osas arvab, saad võib-olla doosi kohalikku reaalsust. B)

    Indrek Otsus pole ju keegi, kelle öeldut tõsiselt võtta, sest ta ei käi üle maailma seminare andmas ja Sarcev käib :rolleyes: !! Seega by default Sarcev > Otsus ja kõik muud


  5. Kes siinsetest tarkadest siis võtab kätte ja kirjutab Milos Sarcev'ile, et tema õpetus toidukordade kohta on täiesti vale ? Nagu ma ka aru olen saanud, siis enamusele meeldib ka väikese proteiinikogusega igapäevaselt kruiisida. Mainiga talle siis seda ka, et jällegi käib ta üle kogu maailma seminaridel valet infot jagamas.

    http://youtu.be/-sxgC_wDNfI?t=1h5m32s

    Sellises valdkonnas nagu toidukordade arv jne ei ole õiget ega valet, on praktiline ja on ebapraktilisem / mugavam / vähem mugav / *nimeta ise kuidas soovid*.

    /sama käib valgu koguste kohta.


  6. Sain isegi teie lõõgastumisprotseduuridest osa ja lõõgastusite ikka täiel rinnal.... :D Antud juhul on tegemist küll linna parima lõõgastumiskohaga... :D

    Kohati võib mu väljaütlemist võtta natuke julgena, kuid usun, et Eestis ei ole jõusaali & spa osas panna sarnast paketti praegu vastu nagu seda on Reval. Ütleks vaid seda, et praeguse paari kuuse kogemuse pealt, oli see ootamine pikk ootamine väärt seda.


  7. Ma eeldan sellega ka seda et aktiivsus tõuseb. Sellega saab teemaalgataja lubada endale rohkem toitu. Muidugi seda vajadust pole kui ta tunneb, et ta saab hakkama ka sellise hulga toiduga (BAV'i lähedase toitumisega).

    Lisaks vaadates enda elukaaslase võistlusteks valmistumise dieeti võin öelda, et talle sobis väga hästi toitumine üle baasainevahetuse (vähemalt +500).Nii kui ta sõi ainult BAV'i koguse, siis kõik seiskus.Tema elustiil oli üpris aktiivne - kool küll oli istuv, kuid treeningud olid vähemalt 5 korda nädalas (enne võistlusi lisaks jõusaali trennile oli ka aeroobne ehk kaks korda päevas trennid), kooli ja koolist tagasi jalutas päevas ca 45 minutit.

    Kindlasti see makrode jaotus on väga hea naisterahva puhul - rasvad ja kiudained paigas. Muidugi valke võtaks mina rohkem sisse, kuid ilmselt naisterahva puhul on see jällegi sobilik.

    Kus on asja puhul su loogiline mõtlemine, sa järeldad, et kui inimene sööks kohe topelt koguse(1000 asemel siis 2000), siis kuidagi maagiliselt tekiks tal ka võimalus oma aktiivsust tõsta? Kui inimene ütleb, et teeb trenni 2-5 korda nädalas siis oma kogemusest, oma tutvusringkonna sarnastest piigadest võib väita, et see keskmine pikas perspektiivis tuleb u. 3 trenni, olgu siis takistavateks faktoriteks kool, töö, laiskus või muu eraeluline faktor.

    Loomulikult on su elukaaslane tore näide, et saab toituda ka julgelt üle ettemääratud numbri ning kaotada kaalu, aga selle puhul on tegu märgatavalt planeerituma treenimise ning kindla sihiga ja minu arust ei saaks kuidagi võrrelda praeguse teemaalgataja postiga.

    • Upvote 1

  8. ma ei mõtle päris võistlemist, aga näiteks , kui on ütleme rinna ja biitsepsi päev

    siis otseselt pole vahet mis jalas on, kas alati on trennis jalas need või ainult siis kui reaalselt kasu nendest? kui mugavad need on, et koguaeg jalas kannatab hoida?

    Olen kasutanud stabiilselt paar aastat nüüd tõstekingi praktiliselt kõigis trennis, lähiminevikku on ainult üks harjutus, mille jaoks tahtlikult vahetan jalanõud ja selleks on smithil tahaasted(Siim Kelneri blogis nähtav harjutus ta mingi tagumiku treenimise videos) ning selle põhjuseks on see, et varba osa ei paindu tal nii hästi kui tavalisel jooksujalatsil.


  9. :huh:

    Aga ikkagi millegipärast enamus kulturiste söövad vähemalt 6 korda. Ma arvan, et kui ma oma 4500 kcal sööks kolme toidukorrana ( praeguse 7 asemel ) siis ma oleks ilmselt paras põrsas.

    Mugavusfaktor loeb suurema kaloraazi puhul. Selle uuringu põhjal oli tegu ikkagi dieedi tingimustega kus kaloraaziga pole midagi priisata. Archangel on selle toidukordade teema väga hästi läbi nämmutanud siiin foorumis aastate jooksul ja ei viitsi nagu uuesti küll alustada sellega.

    Kust tuleb su loogika, et justkui su keha kulutaks märgatavalt vähem energiat kui oma 7 toidukorra asendaksid väiksema arvu toidukordadega?

    • Upvote 1

  10. Laura polnud ainukene jõutõstja, kes täna otsustas kükkida.

    Siin siis meie noorima, 1998 sündinud tegelase etteaste

    .

    Noore kangelase reaktsioon peale kükke oli ehe! Kuigi kahtlane tunne on, et vanamees ta dokumente võltsinud!

    andri.jpg

    Teine üritaja oli Revali suurim mees, kes tegi asja samuti võistlusväliselt ning peale 5x10 kükitrenni.

    Siimuga kahjuks nii hästi ei läinud.

    20131206_182248.jpg

    On võimalik, et pikutab ta hetkelgi veel revali põrandal..

    • Upvote 1

  11. järgnevat olen ise täheldanud:

    Olen söönud nii 3 kui 5-6 kui ainult 1-2 korda päevas ning mina mingisugust vahet kaalukaotuses pole täheldanud- ainuke vahe mida mina olen täheldanud on see, et mida vähem toidukordi päevas seda vähem veedad aega toidupeale mõeldes.

    Teaduslikult tõestatud, et märgatavat vahet pole rasvapõletusprotsessis kas 3 või 6 toidukorda päevas. -> http://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/23404961


  12. Täna õhtul vaatasin õue ja nägin, et oli ilus ilm jooksmiseks

    Nõnda ka tehti. Sai ka pisut märjaks ning avastasin, et ei ole suhkrust ja veel, et vesi kuivab ära :o:lol: Mis seal ikka.

    Homme siis vaatame, mida on teinud minuga 14 päeva, süües iga päev 3500 KCal. Nädalas 4 trenni, ei muud. Kas oleks veel liiga vara järeldusi hakata tegema või söön veel nädala ja siis selgub, mis selline toitumine minuga teeb?? Või nagu artikliski oli, et enne 21päeva, erilisi järeldusi teha ei saaks. Seega peaks nagu nädala veel jälgima. Igatahes tundub huvitav.

    Muide, kes aeroobset trenni tahab, ostke X-Box ja sinna Kinect`i lisa. 15 minutit ja särk läbimärg. Pisut lõbusam ka kui lörtsi sees jooksmas käia :D Lisaks saab seda ka seltskonnaga mängida. Nalja nabani.

    Kui see 3500kcal on sul tohutu suur erinevus siis panustaks tõesti, et isegi kuni kuu aega proovida, enne kui midagi järeldama hakata.


  13. Veel rahulikumas??? Ma olen ise aru saanud, et on ilge pussutamine. Tahaks veel niimoodi jaksata, et jalg sirgu ei lähekski. Langed alla ja tõused kuni sinna 90% ja siis kohe alla tagasi. Ma ei tea. Ma ikka tahaks veel tempokamalt teha. Jalad on mõnusalt suureks ka juba paisunud, ei arva, et praks rahulikumalt tegema.

    Kükk nagu enamus harjutusi on asi kus võib öelda, et kiirem =/= parem.


  14. minu arvamus renku postitusele "parim"suruja..

    Mina arvan siiski,et parim särgiga suruja eestis on hetkel Raigo! Mees,kes suudab ühel ja samal aastal tuua kulturismis pronksmedali,ning sügisel juba algraskusega kindlustada absoluudi võit lamades surumises-on ülikõva asi! Samas kui konkurendid valmistuvad aastaringi ainult jõutõstmiseks.Siim on muidugi kõva tegija kuid siiski üks mees oli parem,kuid rohkemate võistluste eest enam punkte teeninud sportlane on aasta parim.Kuid kui lugesin foorumist järgmist-"...Raigo on hetkel ikka kaugel ees ja ABS tiitli heitlus oli peale Raigo teist katset ka läbi,seega ...",kes siis on parim hetkel?Minu arust siiski Raigo,sest kilode eest eraldi parima tiitleid ei anta

    võibolla sain ma renku "parima" tiitlist mõistest valesti aru,kuid oleme sõbrad edasi ;)

    Minu arust on asi lihtne, renku jaoks on parim ikkagi inimene, kes surub kilodes kõige rohkem, ükskõik kui palju see wilksi punktide põhjal alla jääb kergemale inimesele kes selle wilksi koefitsendi järgi rohkem surub. Samuti oleks tobe anda aasta suruja tiitel inimesele, kes ei tegele täiskohaga jõutõstmisega ning väga valivalt teeb võistlusi kaasa.

×