Jump to content

Tim.

Reval-Sport Powerlifting
  • Sisu loend

    333
  • Liitus

  • Viimati külastanud

  • Päevavõidud

    3

Postitused posted by Tim.


  1. Aga kui kõik siin nii teadjad ja tegija d on, siis parastamise asemel oleks mõistlik inimest suunata õigele teele.

    Enamus saalikülastajaid ju ei teagi kuidas ja mida teha.

    Kahjuks on vähemalt iga abi ja nõud pakkuva inimese kohta 10 inimest kes tõmbuvad eemale ja pomisevad, et nemad ju harjutust alati nii teinud ja jätkavad samamoodi, valesti tegemist.


  2. Äsjagi käisin sugulase juures, kui ta ema ütles, et ta tütar ei saa alla võtta, sest see on meie suguvõsa värk. Aga näed ma ütlesin, et võtsin ilusti umbes 23cm alla ja ei tulnud mingi esiisa ega esiema või Aadam või Eeva mind taevast keelama.

    Mul üks sõbranna, kes aegajalt on kaaluga hädas ja kuulen temalt just sellist asja a'la, et eks ikka tema suguvõsas kõigil selliseid probleemid ja puhta suguvõsa värk.. täiesti absurdne on sellist asja öelda ja see on ikka kõige äärmuslikum põhjendus üldse mida ei saa kusagilt nurgast vaadatuna tõsiselt võtta.


  3. Mu arusaam asjast on olnud ikkagi see, et rasvapõletus hakkab toidulauast ja siis aeroobne on vaid lisa, sellele muidu keskenduda on mõttetu kui sööd mitte vajalike toiduaineid sisse. Nii, et tee pigem jätkuvalt jõutreeninguid(eeldusega, et oled tegelenud varem) ja tee oma toidulaud korda.


  4. Järgmisest trennist alates vean kaasa ühe lisarätiku mis võtta higi pühkimiseks kuna seda tuleb eriti palju, kui särk läbimärjaks läheb elab veel üle, aga higi suus vms on küll eriti tapja combo. Kodus magan jätkuvalt tekiga mis on mul rohkem kuidagi rinna & kõhu peal ja jalgevahelt läheb vms, et natukenegi keha hingata saaks. Ülejäänud pere magab vaid lina peal..


  5. Üritus tõesti oli väga lahe ja meid soosis ka ilm, vaid teatud hetkedel oli päike tõeliselt pähe kuid tahest tahtmata sai ka korraliku 'parmu päevituse' peale selle ajaga. Kohtunikud olid tõesti kihvtid ja korralike õpetussõnu jagasid ja tõesti, tõeliselt mõnus vahepala oli olgugi, et endal õige paremini ei läinud.

×