Jump to content

Tim.

Reval-Sport Powerlifting
  • Sisu loend

    333
  • Liitus

  • Viimati külastanud

  • Päevavõidud

    3

Postitused posted by Tim.


  1. 13 minutes ago, whiteheadsmatter said:

    Ma kardan, et siis ei tule enam keegi vxistlema, sissemaksu osalejatelt ei tule (on seal yldse?), vaatajaid (sugulased/sxbrad) ei tule ja Eesti karikavxistlused hakkavad toimuma kord 4 aasta jooksul. :lol:

     

    Bodyfitnessi konkursandid oleks vxinud panna bikiinifitnessi kategooriasse ja enamus bikiniste oleks pidanud yle viima “wellness” vxi “fitmodel” seeriasse, kus nende tegelik koht on. Aga nyyd on nad kxik uhked “eesti meistrid bikiinifitnessis” ja ohtralt motivatsiooni teistele “hakkajatele”, kes ronivad kevadel uhkelt lavale..

    Sellised sapised kommentaarid võiks vähemalt nii palju läbimõeldud olla, et teadvustada endale seda, et wellness fitness on ju edasiminek bikinist lihasmassi osas, Fitmodel samas tagasiminek kuivuse ja lihasmassi osas - seega mida isehakanud spetsialist täpsemalt mõtles?

    • Like 1
    • Upvote 1

  2. 3 hours ago, lkv said:

    Lihtsalt pisut täpsustamiseks Fitness5 teemal - EKFL otsustas mitte toetada seda ala, sellepärast on ka hetkel vaikus. Kui ei ole nö liidu toetust, siis ei saa korraldada näiteks Eesti Meistrivõistluseid ja pole ka dopingukontrolle.

     

    Mina kaugenen aina enam "fitnessmaailmast", sest minu jaoks kohe kindlasti ei ole fitmodel sport, see on ikkagi missindus.  Kõik alad, kus on olnud objektiivselt mõõdetavad tegevused - athletic fitness, fitness5 - nendega ei ole viitsinud liit eriti vaeva näha. Ilmselgelt ei ole ala kandepind nii lai, kui rannafitnessil jne, aga väljund ja võistlejad on tegelikult ka Eestis olemas. Selleks, et ala jõuaks ka pisut laiemale publikule on vaja promo - koduleht kuhu kõik koondada, tutvustustrennid klubides.. - üldse mitte mingi utoopiline tegevus. Oleme igasuguseid asju mõelnud ja välja pakkunud, aga paraku EKFL visioon on kleite sahistavad naised..


     

     

    Kahjuks ei saa Fitness5'i ning muid sarnaseid, objektiivselt mõõdetavaid alasi ju väga siduda erinevate ilukliinikutega, spordiriiete brändidega, riiete-, pesu-, aksessuaari, toidulisandiäriga jne nii märgatavalt nagu seda saab teha silikoonrindadega kallites bikinis ringi jalutavaid naisi, kes paar aastat treeninud, või siis lihtsalt edevaid kleite sahistavaid naisi. Tagumik keeratakse ikka sinna poole kust raha rohkem tuleb peale :).

    • Upvote 1

  3. 15 hours ago, madislaos27 said:

    Tere Fitnessi rahvas !

     

    Laupäeval oli Spa&sport cup Pärnus ning võistlesin seal. Tulemus oli kehv ehk viimane 6 koht, kuid ma ei pingutand selleks ka mitte midagi. Ülepäeva tegin cheat meale ning suht lebolt lasin. Siis 3 päeva enne võistlust otsustasin tulla. Kummardus Otile kuna Ta oli paljus abiks ja ikkagi lasi lavale ja ültse talub mu tujumuutusi ning harjunud minu hüpleva tervisega. Seega olin ka kõige pehmem.

    Olgu need diagnoosid mis nad on, aga miks sinna lavale üldse nii sita suhtumisega ronida? 

    • Upvote 1

  4. Arvestades Melderi eelpool mainitud juttu(mille sisu ju pole midagi uut või imestama panevat) ning toiduainete tootjate üldist suhtumist, on juba minu arust suur võit see, kui firma üldse tunnistabki, et apsakas tehti, selle asemel et mitte vastata / saata miski automaatselt genereeritud sisutu vastus..

    • Upvote 2

  5. 11 minutes ago, teevi said:

    Tootjale ehk Oskari pasteedi tootjale kirjutasin Facebookis ja pärisin aru, siis vastati, et jah, kogemata sattus valede andmetega etiketiga toode müüki (pilt lisatud). Samas oli toode poodides jätkuvalt mitu päeva rahulikult letil. Tol hetkel polnud ma sõjakas meeleolus, seega jäi nendega edasine vestlus sinnapaika.

    Oskar2.jpg

     

    Kas tõesti usud, et toode kutsutakse tagasi kõikidest poodidest, kuna teatud partiis on siltidega viga sisse pandud, kõik see siis ülipisikese % inimeste jaoks, kes REAALSELT valivad toodet oma sisu mitte hinna/saadavuse järgi? Obsessiivne sisu jälgimine on tore ja paljude siinsete inimeste igapäevaelu osa, aga selliseid asju oodata suurelt tootjalt, kelle jaoks see tähendab finantsilist kahju, on päris jabur.

    Kuigi selle krõbedate kanataskute reaalset sisu tahaks isegi teada, sest maitsevad jube hästi:(.


  6. 10 hours ago, MaPo said:

     

    Ise sõnastaks küll ümber. Olid ajad, mil tegeleti "laadimisega" ja peeti pikemaid vahesid - toimis ka arvatavalt siis ning paljud praegugi seda protokolli kasutavad. Sellist konsensuslikku nägemust nagu kirjutasid, ei ole hetkel. Öelda, et kui võtta üle päeva, või 2 x nädalas, puudub efekt, ei saa. Sõltub ka valitud toitudest mingil määral. Taimetoitlane võidab ehk samuti suuremast/tihedamast režiimist.

    Eks antakse soovitusi ikka nii, et poes saaks kaupa müüa võimalikult palju. Asi eriti usutavaks teha, sõnastatakse lause nagu see oleks eriti kindel fakt :).


  7. Niikaua kuni seda jõusaali lepingutesse sisse ei panda, ei saa ju olla mingit juriidilist õigust tulla ja nõuda suvaliselt inimeselt dopinguproovi, lihtsalt kahtlustuse alusel - tavaline harrastussportlane pole seotud üldjuhul ju ühegi liiduga, millega Antidopingu Liit koostööd teeb st. selles võistlevad sportlased peavad nõudmise korral proove andma, a'la jõutõstmine, ekfl(lol), jalgratturite liit jne. Juhul kui eksin, siis mõni juurateadmistega inimene võiks parandada.

    Arvan, et tegu on üpris sisutühja hirmutamisega, mis väga reaalsuseni ei jõua.


  8. Pikka aega tarbisin zerot regulaarselt, on väga hea enamus asjade kõrvale, aga lõpuks tüütab ikka ära. Marks&Spenceri toidupoodides on väga häid variante veel, mis samuti kalorivabad, standard limonaadi maitsega, fanta maitsega jne.


  9. Samuti seal ju üks põhilisi asju, et jalg oleks tugevalt maas ja ei liiguks õhku / edasi-tagasi, luues leverage punkti. Posterior tilt ka veel tähtis asi nagu videos mainitud, et puusapainutaja täiesti mängust väljas oleks. Sul parem jalg video põhjal, ilmselt vahepeal kohati isegi õhus, tehes just täpselt seda, milles esimese asjana räägib ja lõpupoole ka selgitab päris hästi kui palju kergem on nii.

    Muidu kui seda nimetada kõhulihaste treenimise mõistes broscienceiks, siis ei kujuta ettegi, kuidas nimetada täiesti müstilisi kõhulihaste harjutusi mille tegijaid näeb igas suuremas jõusaalis. See crunch üpriski A&O..

    Hea nurga alt filmitud ja hea näide kuidas asja õigesti teha

  10. Üks lemmiktoite mul peale trenni koos valgusheigiga.

    7Fc6PAT.jpg

    Vaatan, et nädalavahetusel on see väike saal eriti rahvast täis. Pushday oli ja sain ainult pec fly masinal teha (lol) ja dipse. Vähemalt tegin palju mahtu selle eest. Homme jalad.

    Kas seal siis pole tavaks sõbralikult jagada pinki / masinaid, kui rahvast palju?


  11. Rannafitnessi ehk bikiinid ja mehed shortsides võiks eraldi päevale panna, kui nendes kategooriates edaspidi ka nii palju võistlejaid on. Sest suht igavaks läks lõpuks juba :ph34r:

    Pealtvaatajate seas tõeliseid suurte meeste-naiste fanatte nagu sina oled, on vähe. Bikiinide-physiquei eraldamine tähendab seda, et saal on muul ajal üpris tühi. Juhtus see ka ju näiteks siis, kui käigus oli vana kava: Bikiinid kohe alguses ja kulturism lõpus.


  12. Kes ennast siin avalikult lolliks tegi? Sellega,et avalikkust valgustasin probleemist? Ja ma uurin selle protokolli ka, kus see 230 tehti ja ajan lõpuni,et kõik välja tuleks. Kui teised selles tabelis sportlased on karistatud, siis hr Leesmann peab ka selle saama. Õige peaks olema nüüd see et president hakkaks tunnistama oma viga ja nõustuks karistusega nagu iga teine,kes selle on saanud.

    Kui Sparta seina peal olevast tabelist, kus, kui nüüd ei eksi on siis surumistulemus +*summa üle kehakaalu*, mis surutud inimese poolt seal saalis tehtaks interneti "ametlik protokoll" nagu see metali oma, kas leiad samuti, et kui nimekirjas on mõni jõutõstmises võistluskeeldu kandev inimene, peaksid kõik teised saama samamoodi karistuse? Ise ka mõistad kui jabur see on? Saate põhjal tekib mõte, et kas sa ise ka enam aru saad mille nimel vägikaigast üritad vedada? Kogu selle komöödiaga kinnistad ainult Marko Terasmaa sõnu: "Proovi asjadest aru saada! Usun, et oled võimeline saama, aga ei taha lihtsalt."

×