Jump to content

porikonn

Kasutajad
  • Sisu loend

    19
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Kogukonna Reputatsioon

0 Neutraalne

porikonn

  • Tase
    Algaja
  • Sünnipäev 01.01.1977
  1. Aidake kava ära jagada

    Aga kui siiski kahele päevale rõhuda, 3x ei saa alati. Oleks sobilik? 1päev Kükk Rinnalt surumine Rööbaspuudelt surumine (dipid) Triitsale ploki alla surumine Traktor kitsa haardega Ploki tõmbed vastu kõhtu Jõutõmme Säär 2 päev Kükk Military press Rinnalt surumine pos kaldega Pec dec Lateral Raises (kas masinal või hantlitega parem?) Ploki tõmbed ülalt Lõuatõmbed althaardega Biitsepstõsted kangiga Õlakehitused kangiga Kõht
  2. Aidake kava ära jagada

    Olen suht algaja, kuskil 1 kuu saalis käinud, hetkel teen neid harjutusi: (boldis need mida iga trennipäev, teisi suht tundejärgi vahetan, nii kuis jaksan) Kükk 3x5 Military press 3x5 Rinnalt surumine 3x5 Pec dec 3x5 Rööbaspuudelt surumine (dipid) Triitsale ploki alla surumine Jõutõmme 3x5 Rinnalt surumine pos kaldega Traktor laia haardega Traktor kitsa haardega Ploki tõmbed ülalt Ploki tõmbed vastu kõhtu Jalapress Biitsepstõsted kangiga Õlakehitused kangiga Säär Kõht Jalapress Lateral Raises Saalis käin 2-3x nädalas, sooviks mingeid nõuandeid kuidas kava kohandada. Eesmärk massi (selja paksust ning laiust) kasvatada.
  3. Tsink, magneesium, kaltsium.. kuna ja kui palju?

    Pigem algaja koormus, 3x nädalas kogu keha jõusaalis. Kuur on näiteks 1 pakk (30tbl) ? Ja kaua siis pausi tuleks teha....
  4. Hei, hetkel veel mingeid liigeseprobleeme ega valusid ei ole ning kõik ok. Aga suure raskustega kükkides kuulen kuidas hüppeliigesed ja põlved ragisevad, kas peaks igaksjuhuks hakkama tarvitama join+ vms sarnast toodet et vältide probleeme? Või need raginad normaalsed
  5. Tsink, magneesium, kaltsium.. kuna ja kui palju?

    Vabandust et vana teema üles kaevan. Sooviks teada kaua peab magneesiumit võtma? Kas on mingi teatud aeg (ala 4nädalat) ja siis soovitud tase käes ja enam ei pea juurde võtma ning mõningane paus? Või siiski aastaringselt iga päev?
  6. Jõusaal vs füüsiline töö

    Algajatele muidu Rippetoe 5x5 kava ka sobilik või see sinu antud parem?
  7. Kreatiin

    Kas tassike kohvi hommikul midagi eriliselt mõjutab kreatiinikuuri ajal? Hetkel pole 4 päeva kohvi puutunud aga kange isu on peal juba
  8. BCAA, leutsiin

    Selge suured tänud ehk siis 5tk hommikul ja 5 peale trenni on ok?
  9. BCAA, leutsiin

    kuidas neid tablette võtma peaks... kirjas et kuni 5tk, kas need võib siis niisama närida või peab veega allaneelama... ?
  10. Kaalu hoidmine

    Hei, olen 176cm/73kg, paar aastat tagasi olin 90+kg. Hetkel olen vormiga suht rahul, aga nimelt paistab et kaal hakkab vaikselt tagasi tulema. Kuna vahetasin töökohta siis toitumine suht paigast ära, varem kui kodune olin siis oli hea tihti süüa ning näljatunnet eemalhoida, nüüd aga söön hommikul kõhu täis, päeval eriti süüa ei saa ja siis õhtuti kui koju jõuan (kl 20paiku) on juba nälg ja õgin meeletult Kardan, et see õhtune söömine hakkab kaalule halvasti mõjuma peagi, ehk oskab keegi nõu anda kuidas õhtust nälga vältida Hea oleks kui midagi odavat ning kasulikku vahepala soovitaks keegi, mida siis lõunapaiku vaikselt näksida. Aga jah nagu mainitud mingit sööklatoitu vms ei ole võimalik süüa.
  11. Jooksmine

    Tere, käin jooksmas umbes 2-3x nädalas ja tavaliselt kuskil 30-40min (ca~5km ring). Kuna eesmärgiks on rasvapõletamine siis proovisin intervallidega joosta(umbes 1minut täiega ja siis 30sek rahulikult), aga probleem selles et nii joostes olen umbes 10-15minutiga täiesti läbi ja rohkem ei jõua. Küsimus siis et kumb oleks kasulikum rasvapõletuseks, kas 15min HIITi või kaks korda rohkem tavalist sörki?
  12. Jooks

    olen nüüd 2 korda jooksmas käinud, umbes 30min kord. Muud viga pole, vaid peale jooksu valutavad sääred natukene, eriti just põlvede tagant.
  13. Jooks

    Pigem viimane jah, päris kella pealt küll ei söö igatahes täna hommikul tegin 2km sörki ja pole viga, enne võtsin paar lonksu kohvi. Muide kas pärast jooksu on parem võtta söögi kõrvale kohvi või mahla?
  14. Jooks

    Tänud põhjaliku vastuse eest, lisaks siis infoks juurde et olen juba pool aastat toitumist jälginud ning vöökohast pea 10cm vähemaks saanud Aga seda saavutasin ainult toitumisega ning väikeste jalutuskäikudega, nüüd aga on langus aeglustunud ning peaks ka aktiivsema liigutamise appi võtma
  15. Jooks

    ei mõtlegi kõvasti pingutada, rahulikult sörkida aga kas vett võib juua vms enne?
×