Jump to content

Akrapovic

Kasutajad
  • Sisu loend

    448
  • Liitus

  • Viimati külastanud

  • Päevavõidud

    6

Postitused posted by Akrapovic


  1. 10 hours ago, Reinart said:

     

    Siin on siis nimekiri analüüsidest, mis teha lasin. Lasin antud nimekirja ühel spetsialistil koostada. Pärast lasin samal inimesel tulemused üle vaadata. Ise oleks selle värgi koostamisel ja defineerimisel hätta jäänud. 

     

    C-reaktiivne valk
    Alaniini aminotransferaas Aspartaadi aminotransferaas Kreatiini kinaas
    Kreatiniin
    Uurea
    Kolesterool HDL-kolesterool LDL-kolesterool Triglütseriidid
    Kaltsium
    Magneesium Reumatoidfaktor
    eGFR (CKD-EPI) 

    HbA1c
    HbA1c 

    Hemoglobiin Hematokrit Leukotsüüdid Erütrotsüüdid MCV

    MCH
    MCHC
    RDW Trombotsüüdid Trombokrit MPV

    PDW
    Neutrofiilide suhtarv

    Eosinofiilide suhtarv

    Basofiilide suhtarv

    Monotsüütide suhtarv

    Lümfotsüütide suhtarv

    Neutrofiilide arv

    Eosinofiilide arv

    Basofiilide arv

    Monotsüütide arv

    Lümfotsüütide arv 

    TSH
    Östradiool

    Prolaktiin

    Testosteroon

    IGF-1
    Ferritiin
    Vitamiin D 

     

    olen kindel ,et see spetalist on Margus Silbaum,vähemalt mul lasi põhimõtteliselt sama suguse teha

    • Upvote 1

  2. 31 minutes ago, elfriide said:

    intensiivses kasvueas (15 a), 3 x nädalas taipoksi, mis on väga intensiivne trenn ja siis veel igal vabal päeval jõusaal otsa - kuidas sa ära taastud?

     

    2-3 kuud on võimalik. siis jookseb või hakkab keha kokku jooksma,eks iga üks peab enda peal lollused ära proovima


  3. Hmm... keeruline probleem sul :) Iseenesest on hea harjutus selle pulgaga peataha tõmbed, ei oska täpset pinginimetust öelda. Üldjuhul sellega tõmmatakse ette rinnale, kuid pea taha, kuklasse, tõmmates peaks treenima õla tagaosa mingilmääral ning õlad on harjutuse vältel tahapoole pinges.

    Masin iseenesest selline:

    wide-grip-lat-pull-down-1.gif

    Mul oli ka enne jõusaali minekut seljaga probleeme ja füsoterapeut andis igasugu harjutusi, tegin neid mitu kuud, kuid midagi ei muutunud. Siis läksin jõusaali ja ca 2-3 kuuga oli selg korras :) Muidu oli rüht paremale poole kaldu (kuna koolikotti olin viimased ca 4-5 aastat paremal õlal kandnud), kuid jõusaal pani ka rühi paika :) Niiet treeni selga :D

    See on harjutus mis paljudele ei sobi ,eks sõltub kui sügavale tõmmata . Georg ehk räägib pikemalt !


  4. http://examine.com/supplements/Arginine/ - veidike arginiini kohta. Ise olen siin mainitud L-Citrulline mõningalt kasutanud ning vähesel määral isegi annab midagi.

    20g kreatiini päevas tundub küll mõttetu kogus - teaduslikud artiklid, mida seni olen lugenud toetavad arvamust, et optimaalne doos jääb 5g juurde.

    Üks asi on uuring,kuid inimesed ja omastavus on erinev. Paar euri maksab vereproov millega näed kreatiini taset veres, mina selle 5-10g. põhja taset ei saanud peale seda kasutasin suuremaid koguseid ( kunagi sai võetud ikka 20-30g päevas. )

×