Jump to content

Viiking

Kasutajad
  • Sisu loend

    136
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Kogukonna Reputatsioon

0 Neutraalne

Viiking

  • Tase
    Kasutaja
  • Sünnipäev 26.05.1991
  1. Kahtlane valu

    Okei, no pole hullu muidugi, kannatab ära, loodan, et kuu või kahe pärast ei ole enam seda valu
  2. Klitsckho vs. Adamek

    Krt Adamek oleks võind veel 2 roundi vastu pidada, oleks 40euri võrra rikkam
  3. Kahtlane valu

    Tere, selline probleem on, et kuskil kaela juures kohe(võib-olla rangluu?) on valu, siis kui näiteks istudes venitada ette või teha õlale venitust nii, et käsi on kehaga risti(suruda käsi vastu keha), vasakul pool nagu pildil. Kas kellelgi on sama probleem olnud või oskab keegi öelda, mis see võiks olla? Nädal aega olin haige ja trenni ei teinud, siis nii palju vist polnudki tunda, aga nüüd jälle, kuigi mitte üheski harjutuses otseselt valu ei ole
  4. Visuaalselt on ka Cutler proportsioonis, kui tal selg kitsas oleks, siis tunduks jah keskkoht jäme, aga praegu on küll jumala ju , jämedad jalad muudavad keskkoha samuti kitsaks
  5. Millist mineraalvett eelistate?

    Tavaliselt Vichy karboniseeritud tavaline vesi ja siis täidan pärast kraaniveega koguaeg, ei ole nii rikas, et iga kord uut osta trenni . Muidu naljalt ikka vett poest ei osta
  6. 1.Cutler, Jay USA 2.Greene, Kai USA 3.Jackson, Dexter USA 4.Edward Nunn, USA 5.Yamagishi, Hidetada Japan 6.Heath, Phil USA 7.Martinez, Victor Dominican Republic 8.Wolf, Dennis Germany 9.Lewis, James United Kingdom 10.Rockel, Ronny Germany
  7. Jõusaalimuusika!

    ühtegi hardstyle lugu seal pole, aga see selleks, ma lihtsalt kirjutan, mida ma kuulan
  8. söök ja trenn

    Ma tegin ise niipalju kui sai hantlitega, siis hakkasin kangiga tegema, sest peale 40st hantlit on järgmine kohe 51kg, seega kangiga teen senikaua, kui suudan 51stega teha ja siis jälle kangi peale üle , aga ega see üleöö ei juhtu, aega läheb kõvasti . Ma sõingi ennem kuskil 200-250g valku päevas ja no ei tulnud praktiliselt midagi juurde
  9. Jõusaalimuusika!

    Vaatan, et kõik pakuvad metalit ja hip-hopi rohkem , ise pole sellise muusika austaja, üksikud lood võib-olla. Aga üldiselt Skyplus muusika käib kah, selles mõttes, et endal pole mp3 trenni jaoks, aga kui oleks, siis ilmselt midagi taolist kuulaks: , , , jms, kuna mingit listi pole siis panin need, mis kohe pähe tulid, muidugi trenniklasika eye of the tiger ka .
  10. söök ja trenn

    Pigem rohkem kui vähem
  11. söök ja trenn

    Otseselt toitumiskava pole , kuidas kunagi selles mõttes, kui raha rohkem, siis saab ka rohkem, kui ei, peab vähemaga leppima. Igatahes, hommikul suur kauss putru, sinna peale valgupulbrit + 200g kohupiima eraldi veel. Tööle olen siiamaani kanafileed võtnud kaasa, mingi 200g ja siis riis 125g + midagi rohelist. Sealt edasi juba kuidas kunagi, põhiline on, et saaks kuskil 400g süsikaid päeva peale kokku ja ka valku tuleb kusagil 300-400g, aga muidugi ma ei mõtle mingeid rämpstoite jms, kui midagi magusat, siis nt söön kuivatatud banaane, saab palju süskareid või kohupiimakreem 400g, saab rasva ja süsikaid+natuke valku. Praegu on põhiline mass, aga ma ütlen, et pole mõtet šokolaadi nt või pitsat süüa selle nimel, et massi tuleks, tuleb küll, aga siis juba rohkem rasva arvelt. Trennis tasuks rõhku pöörata just kükile ja jõutõmbele, surumist teeks niipalju kui võimalik hantlitega või plokil näiteks . Unustasin lisada, et tööle võtan teiseks korraks veel valgusheigi ja müslibatooni, iga 3-4h tagant võiks ikka süüa, minu puhul toimib
  12. söök ja trenn

    Ma olin alguses kuni 14 a. paks, siis võtsin järsku 30kg suvega alla, väga skinny olin, peaaegu nagu tollel bro-science pildil ("don't eat ur carbs after 18.00"). Vaikselt hakkasin jõusaalis käima, siis juba 5x nädalas ja hiljem ülepäeviti, et kui jõuksipäev polnud, siis tegin kodus ja toitumist hindasin ka üle ilmselt ja valku ei tulnud piisavalt. Igatahes areng oli nullilähedane, sai lihtsalt rohkem toonusesse. Siis jõudis kohale, et peab sööma ka ikka, aga alguses muidugi ei jälginud niipalju toitumist, et õigeid asju saaks söödud, vaid lihtsalt, et saaks kaloraaž täis. Nüüd 20, 185cm ja hetkekaal 96,5kg, mais oli 82,7kg, trenni teen ülepäeviti, vahepeal muidugi kaks päeva järjest, kuna jõuks laupäeviti kinni, söön trenni+tööpäeval 5000kcal vähemalt, kuni 6000, muidu trennipäeval kuskil 4500 ja tavalisel päeval samapalju. Ma ei väida, et kõik mis selle ajaga on tulnud, on "lean muscle" , aga soonetab küll siin-seal, sixpack endiselt alles ja lihased ikkagi eristuvad. Trenn kestab 1,5-2h, iga kord lisan korduse või siis kui jõuan 8 kordust nt teha, olenevalt harjutusest, siis teen võib-olla veel paar trenni sama raskusega ja alles siis lisan juurde, väikeste sammudega, kuid siiamaani see toimib väga hästi. Aga siiski, kõige olulisem on toitumine, ilma selleta ilmselt poleks nii kiiresti midagi juurde tulnud, lisanditest võtan valku, BCAA kapslites, kreatiin, liigestele glükosamiin. Kavatsen ka samamoodi edasi jätkata .
  13. Vasta ja võida

    Selline asi, et kuskil 3 kuud vist juba ütleb pildimängule vastates, et olen juba vastanud(võitsin suht ammu ikka). Ma mäletan, et keegi kuskil kurtis sama, aga ei leidnud seda teemat seega ka lahendust .
  14. Õlaprobleemid

    Kelle poole peaks õlaprobleemidega pöörduma ?
  15. Seljaprobleemid

    Tervist, mul on mure alaseljaga. Jõutõmbe ajal tõmbasin selja korralikult ära, kuskil poolteist kuud tagasi juba. Käisin alguses massaažis, arvasin, et aitab, aga väga palju ei muutnud midagi. Siis sain osteopaadi juurde ja seal käisin kaks korda, valu läks täielikult ära peale teist korda, ei olnud üldse midagi enam, natuke veel jäikust oli alles, aga mitte midagi hullu. Nüüd eile tegin hantliga tõmmet küljele ja järsku käis alaseljast piki horisontaali läbi selline närvivalu, arvatavasti, ja tõmbas selja kangeks. Õhtul ja öösel oli kõige hullem, aga nüüd on jälle peaaegu ära kadunud. Lähen uuesti osteopaadi juurde ka. Küsimus on selles, et kuidas ma saan kontrollida, mis asi seda valu üldse tekitab ja miks, kas on närvid või lihased? Selgroog ei saa olla, sest massaažis, kaks eri inimest ütlesid, et ei ole selgroog ja osteopaat ei öelnud selgroo kohta samuti midagi. Sarnane jama oli mul ka eelmine aasta, aga siis tekkis valu küki ajal ja ei teinudki kükki enam väga pikka aega...Kui keegi oskab soovitada, kuhu peaks minema, Tartus, et saada kindlalt teada, miks see valu üldse tekib, sest jõutõmme ja kükk on liiga tähtsad harjutused, et need välja jätta(kükki teen ka läbi valu). Ei saa sokke ka normaalselt jalga vahepeal
×