Jump to content

Kert-

Kasutajad
  • Sisu loend

    23
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Kogukonna Reputatsioon

0 Neutraalne

Kert-

  • Tase
    Algaja
  • Sünnipäev 17.04.1995
  1. Kai Greene ei võistle 2011 arnoldil

    Mina usun ,et Green on ka mr.o esikolmikus
  2. Ebaaus oma tervise suhtes

    Ma pole küll asjatundja ,aga minuarust need mõjuvad kõigile erinevalt. Mõni hakkab surema ,teine saab eluvaimu juurde. Sama ka toidulisanitega. Mõni kiidab mingit kindlat toodet ,mis mul oleks nagu jahu sisse ajada ja teist laidab ,mis oleks kui imerohi.
  3. Testosteroon

    Tänud kõikidele.
  4. Testosteroon

    Tere! Ehk oskab keegi selle kohta öelda kui vanalt seda võtta võib? Või no on soovitav. Ja nt kui palju võtavad seda täiesti tipud? Lihtsalt huvitab ja ma otsisin ning ei leidnud ka selliseid teemasi siin foorumis. Tänud kõikidele vastajatele
  5. Roelly Winklaar vs. Ott Kiivikas

    Otil on hea vormikam keha kui teistel
  6. Mida arvate?

    Kuidas sa sellise toitumisega veel püsti seisad . Kas seda liiga vähe pole?
  7. Rinnalt tõukamine

    Mul jäi see kunagi õlgade taha. Proovi teha nii ,et pane üliväike raskus peale ja tee palju kordusi ,siis saad aru mis koht kõige jõuetum on.
  8. Soja !!

    päikese või tervise kohupiimas on ka
  9. Jalgapall

    Ka sellised asjad aitavad palju.
  10. jooksmine hantlitega

    Lihtsalt huvipärast küsiks ,et kui panna seljakotti raskust ,mis siis annaks juurde? Oleks see üldse hea? Koormab midagi liiga ära?
  11. Neid süsivesikuid võib süüa väga palju ,kui need ära kulutada.
  12. Pekk

    Kõhulihaseid tee muidugi ka.
  13. Jooksmine

    Arvatavasti mõtleb ta selle all ,et rohkem tuua oma lihaseid välja.
  14. Kaalust alla.

    Üks näpunäide sulle. Ei ole oluline jooksus kilomeetrid või ka ujumises. Oluline on ,kui kaua sa seda teed!Mida rohkem ajaliselt seda parem.
  15. Jõu suurendamine

    Pane seeriate ja korduste arv ikka ka. Ega nende harjutustega saab ju ka massi suurendada kui on palju kordusi.
×