Jump to content

kristosepp

Kasutajad
  • Sisu loend

    39
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Kogukonna Reputatsioon

0 Neutraalne

kristosepp

  • Tase
    Algaja
  • Sünnipäev 18.08.1995
  1. TReening varustus.

    Teil kellegil pole miskit nendest myya?
  2. Tere.

    Hantlitega pole kuidagi v6imalik?
  3. Tere.

    On see ainuke v6imalus?
  4. TReening varustus.

    Seal nii kallid,kas odavamaid pole?
  5. Mida treenib?

    Mis lihaseid see treenib,kui v6tan ntx 15kg ketta k2tte,siis liigutad keha nagu kyljelt kyljele.
  6. TReening varustus.

    Kus on siis sellised poed,kust tellida saab? Tellida oleks vaja Rinnaltsurumispink,kang,raskused(2x5,2x10 ning 2x15)Hantlid(reguleeritavad,kuni 20kg)ning l6uat6mbe toru.
  7. Tere.

    Mind hakkas huvitama,et kuidas saaks lailihast kodus treenida. Kellegil on mignit harjutust?
  8. Kaalulangetus

    Mul noh,k2ed peenikesed,jalad normaalsed,aga k6ht ja rind on noh,pekine. Tahaks rinnapealt selle 2ra saada,kas peaksin siis korralkiult pigem trenni tegema,kui rasva kaotama?
  9. Kaalulangetus

    TOitumine on korras. Kaalulangetus lihtsalt vajalik.
  10. Kaalulangetus

    Olen 14,187,kaalun 76kg. Et tahaks kiirelt kaotaga umbes 10kg. Kas j6usaalis olles jalgratta peal tund ehk,oleks hea? N2dalas 3 korda. Teisip ntx paneks jalgratta peal 2 tundi,neljap treeniks rinda,k2si,selga k6htu jne,siis laup j2lle jalgrattal. Kas kaalu langetab sellega ja kas lihaskasvu ka natuke tuleb?
  11. Sild

    Niipalju kui ma aru sain,on sild pm selleks et rind viia k6rgemale,et kang ei l2heks nii alla,kui tavaliselt?
  12. Sild

    Ilma surun 57.5,olen 14. Kuidas teha korralikku silda,et oleks alakeha kasutust ka rinnalt surumises?
  13. Halb areng?

    Selge Aga kas keegi saaks mulle 6elda,millised need harjutused on? Säärte sirutused ette trenazööril 3 x 10 - 12 Jalatagaosale jalgade kõverdamine kõhuli trenazööril 3 x 8 - 10 Istudes trenazööril jalgade kõverdamine 3 x 8 - 10 Säärtele pöiale tõus hack- masinal 3 x 8 - 10 Säärtele istudes trenazööril pöialetõus 3 x 10 - 12 Säärtele " eesel " trenazööril või partneriga 2 x 6 - 8 Lendamine trenazööril 3 x 8 - 10 Kerepöörded trenazööril
  14. Halb areng?

    14,187cm ja 72kg Kui teeksin ntx teisip surumispingil,hantlitega ja siis sellega teisega,millega nagu surud kokku. neljap. teen alakeha ja laup. rinda uuesti? K2ed,kael jne niikuinii.
  15. Halb areng?

    Olen k2inud j6usaalis vahetevahel 3 kuud. 1. korda surisin 35kg max,praegu 55max. Kas see on hea v6i halb? nyyd olen hakanud korralikult tegema.alustan surumispingil tyhja kangiga,15 korda,siis 30kg10 korda,siis 40kg 10 korda,siis 50kg 2 korda,siis hakkan 40kg seeraid tegema. teen 3 seeriat,seej2rel l2hen teiste lihasgruppide juurde. Hiljem panen hantlitega veel rinda. Kas on mdiagi viga? Treenin teisip ja neljap. rinda.
×