Jump to content

jürise

Kasutajad
  • Sisu loend

    3
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Kogukonna Reputatsioon

0 Neutraalne

jürise

  • Tase
    Vaatleja
  1. Abi kavaga!

    Selge!
  2. Abi kavaga!

    Et rinnalihaseid kasvatada Toitumine on hommikuti puder keedu muna ja mõni puuvil.i Koolis lõunal kooli sõõk supp või praad ja vahepeal ostan pähkleid ja selliseid asju enne koju tulekut ostan tuubis kohupiima lähen koju näksin vähe , peale trenni on ka kõva söök kartul ja selliseid asjad ja kohupiim ka vahest õhtul enne magama minekut söön kõhu täis!
  3. Abi kavaga!

    Et siis selline,probleem pole varem kava kasutanud jõusaalis.Teema on siis selline ,et seal jõusaalis kus ma käin on ainult Kükki pukk , lamades surumise pink , 4 erinevat kangi , kaldpink , biitsepsi masin , kõhulihaste pink , lõuatõmbamiseks atrepuut , hooglemis puu ja sangpommid.Probleem on siis selles , et olen juba 3a jõusaalis käinud toitumine on korras nüüd eilsest hakkasin ka valku tarbima.Aga selle 3a jooksul on liiga vähe juurde tunnud tahaks midagi rohkemat lihaseid ja kaalu juurde.Peale trenni ei ole väsinud ka.Kava on siis selline mille järgi mina teen; Kaalun 80 kg Pikkus 180cm Vanus 18a E lamadus surumine kangiga 85kg 5*5,Kaldpinnal 65kg 7*3 , biitseps 35kg 7*5 ja lõuatõmbed lõppu 2 seeriat nii palju kui tuleb. T Õlg püsti surumine 55kg 7*5 ja kangiga tõmbed lõua alla 30kg 15*3 ja triitseps pikali pingil 30kg 10*4 ja rööbaspuud peal 3 seeriat nii palju kui tuleb K Kükk kangiga kuklataga 100kg 5*5 selg kangiga tõmbamine kubeme piirkonda 80kg 7*4 R Reedel on sama mis esmaspäeal. Olen tänulik kui muudaksite mu kavas nii palju ära kui võimalik , et tulemus ja lihast tuleks juurde !
×