Jump to content

R.e.x.

Kasutajad
  • Sisu loend

    3
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Kogukonna Reputatsioon

0 Neutraalne

R.e.x.

  • Tase
    Vaatleja
  • Sünnipäev 20.11.1987

Kontakteerumise viisid

  • Website URL
    http://www.voimla.ee

Profiili informatsioon

  • Sugu
    Female
  1. Jorgen Matsi

    Tähelepanu Jorgeni fännid ja sõbrad fitness.ee foorumist! Nagu tähelepanelikum lugeja juba teab, on Jorgenil taas üle pika aja võistluspuuri minek. SLT Raju 11 20. aprill 2013 Saku Suurhall http://www.mma.ee Jorgeni koduklubi VÕIMLA organiseerib selle tähtsa sündmuse puhul võistlusõhtul fännisektorit: toetame ja elame Jorgenile koos kaasa, fännisärgid, "hiigel"panda, inimloosung jpm... Kampa löömiseks tuleb: * oma soovist mulle teada anda (tuuli[ät]voimla.ee) * hankida tavapilet Rajule (piletilevi) * fännisektorisse lastakse sisse fännisärgi alusel - hangi ka see! Fännisärgid on valmis! Särgi omandamiseks saada mulle privaatsõnum või e-kiri (tuuli[ät]voimla.ee) ja lepime kohaletoimetamise viisis kokku! Särgi hind 10 eurot, suurused nii meestele (S, M, L) kui ka naistele (S, M)! Tervitustega, Tuuli Sedman VÕIMLA
  2. Jorgen Matsi

    TÖÖ = ELU ? Kuidas kellelegi
  3. A"ra vingu! Kirurgi vastuv6tu ja plaanilise operatsiooni eest ei pea Sa ju midagi maksma (peale 3.20 esmase visiiditasu ja voodipa"aevatasu paar eurot). Ja kas tead, et 80% tervisele minevast rahast kulutame me a"ra peale 65. eluaastat. Seega maksa praegu kenasti oma sotsiaalmaksu edasi; ku"ll Sa hiljem selle eest teenuseid vajad-saad.
  4. Mis mul viga on?

    See on normaalne; Sul pole midagi viga. Aga kõhulihaste treenimine on muidugi kasulik! Plangud on praegu moekaup; parim kõhulihaste treening.
  5. MMA eratreening

    Mis see pisike kriimustus või mustikake ikka (mehele) teeb?
  6. Jorgen Matsi

    Nõu on lihtna; Kakao-megapuder ja igaõhtune näksimine jäägu nüüd ära! Sinu puhul on ilmselt kummiülikonnast ka kasu.
  7. 15a paks neiu.

    Naiselikkus on alahinnatud! Kas Sa kõhutantsu ei tahaks proovida? Kõhutants pakub päris mõnusat füüsilist koormust ning annab võimaluse oma naiselikkust nautida - 2in1. Sa elad Valgas? Sansaara stuudiost käib seal iga nädal juhendaja; pühapäeviti Valga kultuurikeskuses kl 15. Uuri asja, võta kõtu kaasa ja naudi
×