Jump to content

Devotion

Kasutajad
  • Sisu loend

    2
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Kogukonna Reputatsioon

0 Neutraalne

Devotion

  • Tase
    Vaatleja
  • Sünnipäev 07.12.1993
  1. Andke nõu!

    Ma olen 16 aastane tütarlaps ning olen 181cm pikk ja kaalun 82-83kg. Ma käin ka jõusaalis ja mängin jalgpalli. Mul on nädalas kolm jalgpallitreeningut ning kaks korda käin jõusaalis põhjalikult. Õhtuti käin jooksmas samuti. Seega tahaksin ma teada, kuidas efektiivselt kaalu kaotada ja lihasmassi välja treenida? Mida ma peaksin sööma, kui palju ja mis kell jms? Millele ma rõhku peaks panema jms? Jagage oma arvamusi!
  2. Palun andke nõu!

    Ma olen 16a naisterahvas ja mängin jalgpalli. Tegelen spordiga üsna tõsiselt ja käin ka jõusaalis. Mul ei ole kindlat kava, vaid teen paljusid harjutusi jõusaalis. Ma sooviksin, et mulle koostatakse jõusaali kava, mis spetsialiseeruks nii kiiruse kui ka jõu arendamisele. Ma olen pikk tüdruk 181cm ja pole nõrguke, vaid üsna tugeva kehaehitusega. Meie jõusaal, kus mina käin on üsna pisike, seega peaksin kombineerima, mis harjutusi saan seal teha ja mida mitte. Mõni asjatundja võiks hakata mulle nõu andma, sest ma ei taha teha midagi valesti ja kaotada sellega topelt energiat jms.
×