Jump to content

armin

Kasutajad
  • Sisu loend

    6
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Kogukonna Reputatsioon

0 Neutraalne

armin

  • Tase
    Vaatleja
  • Sünnipäev 29.11.1939
  1. Mul oleks abi vaja

    ma tegin ilma soojenduseta sellepärats tõmbas kohe jala ära...kudias ma soojendust teen:D mis harjutusi ...ja lihases peaks mul valu olema ja hüppamine on mu lemmik harjutus ma tahaks seda tunde järjest teha. 2 minutit teginm ja võttis naha juba märjaks suht hästi põletab
  2. Mul oleks abi vaja

    palju kaloried põletab paigal hüppamine, ilma hüppenöörita kasvõi 20 minta nagu naha ja särgi ka märjaks.hüppeliigese võtab valusaks jms aga väikeste vahedaga 10 seki puhkust iga 2 minta tagant lasen 20 minta ära..kaua ma algakjana võin seda teha et liigesed terveks jääksid ma tegin paigal hüppeid mingi 10 minta . ja nüüd on vasak jalg väga valus kaua ta taastub muidu see jalg?` et saaks uuesti paigal hüppeid teha:D ma unustasin jalgadele sooja teha mida ma teen nüüd
  3. Mul oleks abi vaja

    aga mis värk on ma ie saa enam üldse kjätekõverdusi ja kõhulihaseid teha väga terav valu on kõhus. millest see tuli ja kuidas sellest alhti saada?...ma üle 15 kõhulihase ja 10 kätkõverduse ei teinud korraga
  4. Mul oleks abi vaja

    ma jooksin 3,5km poole tunniga, see teeb 7km tunnis mitu kalorit ma kulutasin`?
  5. Mul oleks abi vaja

    no ma ei leia midagi...keegi võiks mind aidata, kel rohkem aega:P ma ei oska seda foorumit üldse kasutada, kui panen otsingusse kaalust alla vms,siis ananb üldse muud asja kas keegi saaks anda lingigi kasvõi,kus on sarnane teema.
  6. ma olen 174 pikk ja 80 kilo,ma täiesti algaja ja vormist väljas ...kuidas kiiresti saledaks saada kodustel võimalustel... ärge öelge palun kasuta otsingut, sest ma ei leia täpselt sarnast teemat ja ma täna liitusin alles:D ma üritasin täna joosta..jooksin 1,5km ilma puhkamata kõhulihaseid jõuan 10 teha ja kätekõvrdusi 5
×