Jump to content

anon

Kasutajad
  • Sisu loend

    2
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Kogukonna Reputatsioon

0 Neutraalne

anon

  • Tase
    Vaatleja
  • Sünnipäev 16.12.1993
  1. Küsimused kava kohta

    Treenerit jah kahjuks ei ole, küll aga on abivalmis sõbrad ning niiöelda veteranid, kes aitavad ja näitavad, kui vaja. Kas harjutusi oleks mõtekam teha suurenevate raskustega, tavaliste raskustega või üleüldse väiksemate raskustega ning aeglaselt?
  2. Olen 16-aastane, 173cm pikk ja 73kg. Jõusaalis käidud pool aastat ja põhimõtteliselt peaks mingi põhi all olema. Surun rinnalt 53kg. Jõusaalis käin 3 korda nädalas. Igatahes pole ma kunagi suutnud tõmmata ühtegi lõuatõmmet. Mida ma peaksin treenima/ mis harjutusi tegema, et vähemalt ükski ära teha? Ma kujutan ette, et peale esimese ära tegemist peaks asi kergemini arenema hakkama, kasvõi ühekaupa tehes. Teiseks, kui tähtis on jõusaalis käimisel jalgade treenimine? Mulle on räägitud, et valesti treenimisel võib kasv kinni jääda ning ega ma eriti entuasistlik selles asjas ka pole ning nii see ongi soiku jäänud. Praegusest kavast niipalju, et olen teinud oma kava järgi, mis kõike natukene treenima peaks. Kavatsen aga võtta ühe edasijõudnute kavadest. Kumb oleks parem?
×