Jump to content

Ott Kiivikas

Fitness.ee
  • Sisu loend

    15 510
  • Liitus

  • Viimati külastanud

  • Päevavõidud

    156

Koik Ott Kiivikas postitused

  1. toiduaeg

    Toidukordade arv on piisav. Paraku ei loe välja mida lõuna ja õhtusöök sisaldavad, muidu ok.
  2. Glutamiinikapslid

    Üks kapsel päevas on kindlasti vähe, et tunda glutamiini taastavat effekti. Sama on ka kreatiini kapslitega, nendega üldjuhul tuntavat toimet nagu pulbriga ei saa. Kapslid on soovitatavad naistele ja meestele, kelle eesmärgiks ei ole lihasmassi kasvatamine ja kelle kehakaal on märgatavalt väiksem. Glutamiini oleks soovitav tarvitada 2x päevas 10gr. Kindlasti ära neid kapsleid ära viska söö lihtsalt rohkem näit. 3+3 kapselt päevas. Kapslid on oma hinnapoolest tunduvalt kallimad kui pulbrid.
  3. Küsimus Otile (Tai Kane GP Whey Drink (1200g))

    Puhkepäeval on soovitav kasutada põhitoidukordade vahepeal ja ajal kui ei ole mahti korralikult süüa.
  4. Küsimus Otile (Tai Kane GP Whey Drink (1200g))

    Soodustab ka lihasmassi kasvu, kuna mina kasutan teda dieedi aeg, siis ei on suurem roll lihaste säilitamisel. Toode sisaldab kõiki lihasmassi soodustavaid aineid ja kui ka tavatoidust jääb väike kalorite ülejääk, saame ka lisa lihasmassile. Maitse on inmestel erinev, kpõhiliselt eelistatakse iirist.
  5. Küsimus Otile (Tai Kane GP Whey Drink (1200g))

    Taastusjoogina on ta kindlasti ideaalseim, mida praeguse seisuga Eestis osta on. Ise kasutan WDGP enne võistlusi kui trennide arv kahekordistub ja kaloraaz on viidud miinimumini. Aitab hästi taastuda ja dieedi aeg jõunäitajad muutuvad vähe. Kui teha iga päev üks sheik, siis jagub 24 päevaks. Üks ports on 2 mõõtlusikatäit pulbert ja 300ml. vett, piima või mahla. Kui tahad saada tõelist effekti on soovitav teha enne trenni üks sheik ja teine peale trenni. See on küll kulukam, aga ka tulemuslikum.
  6. nn. kõht

    Kui sa vabaneksid üleliigsest rasvast, tuleks nähtavale ilusad massiivsed kõhulihased, nii et, mis muud kui dieedile.
  7. Rasvapõletajad

    Suurem osa toimivatest rasvapõletajatest sisaldab keelatud ainet Ma Huang, mis on effedrini looduslik analoog. Lihtsamat sorti rasvapõletajad sisaldavad inimese kehas leiduvat ainet L-Carnitin, mis aitab rasva arvelt energiat võtta, säästes süsivesikuid ja valke. Iga dieedi aluseks on siiski toitumine, nii et mingite imerohtude peale lootma jääda pole mõtet.
  8. Protein no1

    Kahjuks Tai Kanel oma kodulk. ei ole, kõik vajaliku informatsiooni toodete kohta leiate Robocopist.
  9. Glutamiin

    Glutamine Peptide on L-Glutamini hüdrolüüsitud variant. Glutamine on inimese peamine aminohape ja suurenenud füüsilise koormuse järel aitab neutraliseerida kataboolse e. lihast lagundava toime ja muudab selle anaboolseks e. kasvatavaks. Hüdrolüüs võimaldab aine veel kergemini omastatavaks, kuid rikub maitseomaduse. Aga kui segada valgu sisse üks supilusikatäis 2xpäevas, siis ei ole maitsel vigagi, olulisem on toime. Aitab tõsta immuunsussüsteemi ja kiiremini taastuda.
  10. Protein no1

    Kui sa tahad enda kehaga mingit muutust läbi viia, siis pead oma toitumisharjumusi kõvasti muutma, vastasel juhul sa endale püstitatud eesmärgini ei jõua. Oluline on hakata sööma hommikuti kuna siis on inimene kodus ja saab süüa täpselt seda mida organism vajab. Hommikused kalorid kultab organism päeva jooksul ära, vähem tõenäoline on see, et seda juhtub õhtuste kaloritega. Mida õhtu poole seda kergemaks läheb toidukord. Toidukordade arv päevas 3-4 lisaks 1-2 valgusheiki.
  11. Super Lemon vs. Protein no 1

    Protein No1 sisalduvad hüdrolüüsitud kollageenivalgud aitavad taastada liigese kudesid ja parandada kõhre ainevahetust.
  12. Super Lemon vs. Protein no 1

    Ise kasutan mõlemat korraga st. päevane aeg kasutan Whey Lemonit ja õhtusel ja öisel ajal Protein No1. Lihtsalt valguvajaduse katmiseks sobib Whey Lemon, kuid kui esineb liigese probleeme, siis oleks soovitav No1. Samuti on öisel ajal No1 kergemini seeditav.
  13. Tühi kõht

    Soovitav on siiski midagi süüa, kasvõi koos süsivesikute ja valgulisandiga. Siis on suurem tõenäosus ka, et me saame lihaseid juurde.
  14. OTILE

    Olen viimase kahe aasta jooksul võistelnud ühe korra ja tagasi vaadates võin öelda, et progress ei ole olnud selline, mida oodanud olen. Seega üritan sellel aastal võistelda kaks korda ja aasta lõpus vaatan, kas asi õigustas ennast. Tihedalt võisteldes on ennast lihtsam motiveerida, pealegi toimuvad kevadised võistlused Viljandis, mul oleks seal raske mitte võistelda.
  15. Kaalus juurde

    Mõlemad on seal olemas kaalu järgi saad paremini aru esimene on 1600gr. teine 1200gr. purk.
  16. Kaalus juurde

    Tegemist on väga kiire ainevahetusega ja parim soovitus on tõsta toidukordade arvu, sest ma eeldan et sa ei söö 5-6 korda päevas ja 2-3 toidukorraga ei jõua sa niipalju süüa, et tekkiks kalorite ülejääk, millest ehitada uut massi. Selge on see, et sa ei peaks jälgima liigselt toidu kvaliteeti kuna rasvumist ei ole oodata. Vähem peaksid tegema aeroobset treeningut nagu ujumine ja jooksmine see ei tule massi kasvatamisele kasuks. Mõistlik oleks hakata treenima jõusaalis, sest koduste vahenditega on raske progresseeruda. Toidulisanditest võiksid kasutada süivesiku jua valgupulbri segu Original amino dr. või Whey dr. Glutaminpeptid.
  17. Küsimus Otile

    Kindlasti alluvad minu lihased lihtsamini treeningule kui enamus inimestel. Mingiks friigiks ma ennast ei pea kuna ma ei anna friigi mõõtu välja. Musklimeheks, niipalju kui ma mäletan on mind peetud sellest ajast kui ma kulturismi treeninguid alustasin 1993a. sügisest. Sellisest väiksest ühiskonnast nagu Eesti on raske tippkulturistiks sirguda, sellejaoks oleks vaja minna USA-sse elama ja treenima kuna seal on põhimõtteliselt inimestel kama kas sa tarvitad keemiat või ei ja seal ei tunne sind keegi. Eestis on paraku dopinguteema väga aktuaalne ja ei tahaks sellise teemaga endale neg. imagot luua. Ma arvan, et kui mu kinnisidee oleks pääseda Mr. Olympiale siis oleks ma juba praegu palju suurem, kuid nagu te olete tähele pannud ei ole ma palju progresseerunud viimastél aastatel.
  18. Küsimus Otile

    Kindlasti alluvad minu lihased lihtsamini treeningule kui enamus inimestel. Mingiks friigiks ma ennast ei pea kuna ma ei anna friigi mõõtu välja. Musklimeheks, niipalju kui ma mäletan on mind peetud sellest ajast kui ma kulturismi treeninguid alustasin 1993a. sügisest. Sellisest väiksest ühiskonnast nagu Eesti on raske tippkulturistiks sirguda, sellejaoks oleks vaja minna USA-sse elama ja treenima kuna seal on põhimõtteliselt inimestel kama kas sa tarvitad keemiat või ei ja seal ei tunne sind keegi. Eestis on paraku dopinguteema väga aktuaalne ja ei tahaks sellise teemaga endale neg. imagot luua. Ma arvan, et kui mu kinnisidee oleks pääseda Mr. Olympiale siis oleks ma juba praegu palju suurem, kuid nagu te olete tähele pannud ei ole ma palju progresseerunud viimastél aastatel.
  19. küsimus asjatundjatele

    Kogus on erinev, toon lihtsa näite. Olin eile Planet Spordis treener ja minu juurde tulid erinevatel aegadel kaks klienti, kellele olin kuu aega tagasi soovitanud hakata kasutama tavatoidu juurde valgupulbert Lemon Super. Mõlemad olid kuuga juurde saanud 4-5 kg. kehakaalu samuti väitsid, et jõunäitajad on paremad kui kunagi varem. Selge on see, et mõlemi tavatoitumine oli enne seda paigast ära ja inimeste organismid on erinevad, nii et kõigil ei pruugi sellist effekti tulla, aga kindlasti jaksame me kõvemini treenida. Asi selles, et süsivesikutega taastame me peale trenni energiavarud ja valgust hakkab organism üles ehitama e. taastama lihaseid. Üldjuhul kasutatakse energiajooke või glükoosi peale trenni, kuid sellega taastame ainult energia, samas ei ole lihaste taastumiseks vajalikku valku.
  20. Kreatiini mõju

    Millise saaliga on tegemist? Roccal Mare kaubanduskeskuses, Spantal- Spordi poes. Üldjuhul ei ole neid müügil praegu suurtes toidupoodides kuna seal käib teine sihtgrupp. Küll, aga on toidulisad saadaval kõigis allpool olevates jõusaalides ja üldjuhul on enamuses neis võimalik osta ka päevasel ajal.
  21. Treening...

    Ise tarvitan ka Lemon Superit, seda võid kasutada nii enne trenni kui ei ole olnud aega süüa ja soovitatavalt peale trenni, sellisel juhul võid segada mahlaga, et saada süsivesikuid juurde. Toote hinna ja kvaliteedi suhe on hea nii, et jätka samas vaimus. Kreatiini kohta on siin foorumis olnud juttu piisavalt, võta lahti ROBOCOPI logo all on kreatiini pilt koos tarvitamisega. On olemas ka kreatiini tabletid need on üldjuhul kallimad ja mõeldud inimestele, kes ei taha kaalu lisada.
  22. Kadunud

    Kuhugi ei ole kadunud, rekordid on seenioride all, treeningu alt leiad jõutõste kava, võistluskalender on võistluste all, muud tähtsamad asjad ja uudised on paremal pool tulbas. Ma ei mõista kas tegemist on laiskuse või oskamatusega? Foorum on tühi sellepärast, et sa ei kirjuta sinna oma küsimusi, mis sind jõutõstmises huvitab. Kui keegi teeb algust, siis see käivitub.
  23. toitumine

    Kreatiini kasutamisel koos valguga on suurem tõenäosus see, et me saame ka lihaseid juurde, muidu võivad lisakilogrammid olla tingitud lihtsalt kehasse juurde tulnud veest. Eraldi kasutamine- kreatiinist tuleks teha vähemalt 1 kuu pikkusi pause, samal ajal on soovitav jätkata valgu tarbimist, sest seda vajab organism igapäevaselt.
  24. toitumine

    Kindlasti on mõtet kui me ei saa tavatoidust piisavalt valke kätte. Nagu ma ütlesin soovitav on kasutada rohkem valgu baasil põhinevaid toidulisasi, sest süsivesikuid on lihtsam tavatoidust saada. Valgu toodetest soovitan kas Whey Lemon Superit või kui esineb liigese probleeme, siis Protein No 1. Kui on plaanis lihasmassi lisada võib proovida ka kreatiini koos valguga, vee asemel võib sellisel juhul lisada kas glükoosi või mahla. Täpsem kasutamine on Robocopi logo all.
  25. Toidu valmistus

    Mina kasutan kannmiksrit presentatsioonidel, selles valmistatud kokteil on meeldivama maitsega ja mõnusalt tihedas vahus. Samuti on hea lisada banaani või mõnda muud puuvilja. Kindlasti maitseb sama toidulisand miksris valmistatult paremini kui lusikaga tassi segatult.
×