Jump to content

mart1991

Kasutajad
  • Sisu loend

    8
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Kogukonna Reputatsioon

0 Neutraalne

mart1991

  • Tase
    Vaatleja
  • Sünnipäev 09.11.1991

Profiili informatsioon

  • Sugu
    Male
  1. Veebitreener

    Tere, mul tekkis küsimus veebitreenerite pakutavate toitumiskavade kohta. Nimelt võtsin endale eesmärgiks suveks jõuda 80 kiloni. Olen teinud aktiivselt trenni juba 2 nädalat. Trenni all pean silmas et käin jalutamas 5-6km päevas peale seda jooksulindil intensiivsemat kõndi ning peale seda hantlitega harjutused. Siis peale neid harjutused käin veel 2-3 korda nädalas korvpallis, jalgpallis seda ka 1,5-2h. Selle kahe nädalaga olen kaalu saanud 102kg 98 kg-ni kuid nüüd mõtlesin, et toitumisele peaks ka kindlad korrad päevas panema. Küsimus seisneb selle, et millise taseme toitumis kava ma peaksin tellima ja mis nende taseme vahe tähendab ja kas ma peaks ka tellima treeningkava kuigi olen praegu nende treeningutega rahul. See oleks kõik ning loodan tagasisidet
  2. Tere. Abi ja nõu toitumisel

    Aga kas suusatamine sobib aeroobseks trenniks ning kas õhtuti tasub riisi süüa ja kui jah mis kell oleks viimane piir selle söömiseks? Ja kas tellida Dieedikombo või mingeid toidulisandeid? Tänud
  3. Tere olen 19 noormees ja sooviksin kaalust alla võtta. Olen 175 cm pikk ning kaalun 99 kg. Käin 3 korda nädalas jõusaalis nüüd. Küsimus oleks siis selline, et mida süüa. Hakkasin hommikuti putru sööma kuna trennikaaslased räägivad, et see hea. Andke veel nõudeid mida hommikuti süüa kuna ei ole eriti pudru armastaja inimene. Nüüd küsimus, et mida lõunal süüa ja õhtul ja kui palju? Praegu söön lõunal mida koolis pakutakse selleks tavaliselt kartulid mingi liha/kala kõrvale ning õhtuti söön tavaliselt mida ema valmistanud parajasti on. Kuuldavasti pidi juurviljad/puuviljad õhtuti head olema kui nii siis mida neist täpselt süüa ning kas midagi muud peale nende aitab ka süüa. Tahaksin mingi 80 kg kaaluda ning kuidas efektiivseim tee selleni? Kas tasuks tellida dieedikombot? Tänud
  4. palju õnne Aimar Kuusnõmm!

    Õnne ja jaksu ka minu poolt
  5. Palju õnne Rait Sagor

    Palju õnne ka minu poolt !
×