Jump to content

Tartlane21

Kasutajad
  • Sisu loend

    12
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Kogukonna Reputatsioon

0 Neutraalne

Tartlane21

  • Tase
    Algaja
  • Sünnipäev 16.08.1914
  1. Toitumine

    JungaTrolli linkist oli täitsa suur abi, kui ka htilga soovitustest, suur tänu teile Aga sealt lehelt lugedes tuleks süüa täisterahelvestest putrusi, kapist leidsin Heleni neljaviljahelbe pudru ja siis veel üks imelik, aga nendel pole kuskil kirjas et need oleks täisterahelbed... või puder on puder? Ning kas peaks putru sööma aind hommikuti või sobib nt ka õhtusöögiks? Suht debiilne küsimus, aga äkki on neil vahe
  2. Toitumine

    Tere. Probleemiks see, et ei tea mida tohib süüa või mida mitte. Trenni teen korralikult ja käin veel tööl ka, et tunnen et asi ikka toitumises. Olen suutnud jätta pizza, burgeri, wrapi ja muud siuksed toidud mdia saab kiirtoiduasututest. Põhirõhk on läinud makaronide peale, eks vahest teen riisi ka, aga põhiline on ikka makaron. Kuid nüüd tuleb välja et kui tahad ennast heas vormis hoida tuleks neist loobuda.Tõsi? Kui tõesti nii, siis mõistan probleemi, miks keha ripub, särgi alt ei paista et oleks siuke õlirull aga särk läheb seljast on kohe teine inimene Alustasin tervisliku toitumisega.. riis/tatar nende kõrvale seahakkliha/kanafilee, eks rohelist ole ka ja kodujuust ja sellega ka kõik, midagi muud nagu ei oska sooja toiduna teha mis oleks tervislik.On midagi soovitada? KÕIGE suurem huvi on selle vastu kas kartul on tervislik? Kas seda võib sama palju tarvitada kui riisi ja tatart, sest maru mugav oleks teha praekartulit või keedukartuli kõrvale kastet. Väga toitev ka. Pelmeenid, tasub neid süüa, nt 1 õhtusöök ja teine kord lõunaks kaasa võtta, või jätta ära menüüst? Abile lootma jäädes.
  3. Vormi saamine

    Mitte pulgad vaid need mis on vaakumpakkis ja õli ka veel sees, sealt pakendilt loeb välja et süsivesikuid ka mingi 0, see ju hea?
  4. Vormi saamine

    Vici kalad, mis juba valmis pakis, neid hea võtta toidukõrvale või peaks ikka ise ostma külmutatud kala ja praadida?
  5. Vormi saamine

    Pmst teist keegi ei kavatse mind aidata? las see piim nüüd olla
  6. Vormi saamine

    Kui keegi viitsib siis võiks tuua mingi näite mida ma saaks õhtul peale tööd söögiks teha, mis oleks siis igati tervislik ja mida võiks järgmiseks tööpäevaks kaasa võtta. Olen teinud muidu nii et keedan riisi ära, panen pannile juurvilja segu (hiina segu) praen läbi olen lõikand sealiha sisse nagu väikeste kuubikutena ja siis riis otsa, see tundub küll igati tervislik või mis?
  7. Vormi saamine

    Tere Alustan siis sellega et soov oleks pehmest ümbrisest lahti saada, tglt asi polegi nii hull, olen 194 pikk ja 95 kilo raske , 23 aastane. Aga asi selles et palju istutud saanud ja siis vedelaks kuidagi läind, eriti närvi ajavad reied seal nagu silmnähtavalt pekk ripub. Nüüd käin siis tööl, laotööline seal nagu hommiksut õhtuni ikka mingi liikumine, et see peaks korralik trenn olema, aga nüüd ma kardan seda et kui ma nüüd valesti toitun sisi vist ei ole väga kasu sellest liikumisest.. niipalju on et raha saab aga jamh, toon näite pmst hommikuks olen hakkand sööma 200gr putru ja 4 supilusika täis moosi ja mahla kõrvale, kuna piima kohta räägitakse et see väga ei ole hea figuurile.. lõunaks olen nüüd tavaliselt ostnud neid salvesti purgi toite(makaronis singiga, itaalia pada,mehhiko pada jne), et 1st purgist saan 2 lõunat ja kõrvale 2 rakvere kotletti mida müüakse vaakumpakendis. Õhtuks teen kas praekartult,makarone(niisama või hakklihaga) keedetuid kartult koos kastmega või pelmeene, ja kui õhtusöök söödud siis söön veel korra seda toitu ja 1 apelsini päeva lõppu ja 10-11 magama. Aga ütlen selle ära et kui soovitate tihemini süüa siis on nii et hommik ja lõuna on kindlatel aegadel ja enne 5 ma ei saa rohkem neid toidukordi lisada endale sest lõunagi tuleb kiiresti sisse lükata.. Loodan nõu saada mida süüa, mida lihtsam seda parem ja nõu saada mille söömsit vältida, et ärge soovitage ahju toite vms, on ainult pliit ja mikrolaineahi, kus ma siis teengi enda kiirpudru valmis( helbed, vesi ja mikrolaineahu) Ette tänades
  8. Kõht ja sangad

    Endal sama probleem, mis teema algatajal, aga küsimus,kui piim pole nii kasulik nagu tundub, kas siis keefir toitude kõrvale on mõistlik? Teine küsimus oleks, et kas gaseeritud vett tohiks ka juua (nt säästu vesi) kui soovid sangadest ja kõhust vabaneda, sest suht suur isu on vahepeal midagi gaseeritud juua
  9. alaselg/puusad

    nüüd siis 2 nädalat möödas ja olen vaatand mida söön ja isegi kaal on langend (2 kg) nägu ja keha ülaosa on kõhnemaks läinud aga sangad alles, aga eks tasapisi jõuab sinna sangadeni ka kui samas tempos jätkan, vähemalt loodan
  10. alaselg/puusad

    Eks minu viga siis ole see jah, et söön seda rämpsu sisse vast, neid külmutatuid pizzasi ja snäkke, väga sooja toitu ei tee, pmst võileivad ja niisama siukest toitu mis külmikus on ja õlut tarbin palju.. pmst kindlat söömaaega mul pole, tavaliselt söön aind enne magama minekut kõhu punni ja vsjo
  11. alaselg/puusad

    pikkus 196 kaal 85, väga ei tunne ennast ülekaalulisena, aga lihtsalt äkki vale toitumine ladestub nö sangadeks.
  12. alaselg/puusad

    Tervitus Olen kodus nö treenind ennast ja olen isegi täitsa rahul, aga see mis toimub ala kehas see nagu üldse ei meeldi! Ei oska täpselt seda keha osa nimetada, sellep laadisin illustreeriva pildi üles(pildil pole mina, guugeldasin) http://img689.imageshack.us/img689/7628/31970910.png Et oskate äkki midagi soovitada, kas peaksin mingeid erinevaid istessetõuse tegema või mis harjutused sobiksid, sellele kehaosale. Ette tänades
×