Jump to content

ivey

Kasutajad
  • Sisu loend

    6
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Kogukonna Reputatsioon

0 Neutraalne

ivey

  • Tase
    Vaatleja
  • Sünnipäev 25.02.1987
  1. Ületreening?

    Suured tänud, nüüd sain selgusse majja.
  2. Ületreening?

    Nii et tegelikult pole vahet, kas teha rinda, biitsa ja triitsa ühel päeval või rinda, õlga ja triitsa? (no variante on palju) Kui nii, siis see mu küsimuse eesmärk oligi, et kas on vahe ja kui on, siis milles see seisneb.
  3. Ületreening?

    Olen tähele pannud, et tihtipeale, kui siin foorumis näiteks algajate kavasid kommenteeritakse, siis öeldakse midagi sellist: "Ära tee rinda ja triitsepsist ühel päeval" või et "ära tee rinda ja õlga ühel päeval," et selline treening tekitab ületreeningu ning pidurdab arengut. Kuid nt fitness.ee edasijõudnute kavas on kirjas, et 1. päev rind, biitseps, triitseps, kõht, kuid samas olen uurinud ka teistelt saitidelt kavasid, kus soovitatakse teha rinda, õlga ja triitsepsit ühel päeval ning biitsepsit, selga ja jalgu teisel päeval. Muidugi on loogiline, et erinevaid võimalusi on palju. Kuid äkki keegi oskab mulle seletada, milline nö kooslus siis kõige optimaalsem on? (Mõtlen selle all seda, et milliseid lihasgruppe samal treeningul kõige mõtekam teha oleks, räägin siis: biitsepsist, triitsepsist, õlast ja seljast)
  4. Kava number 15467899

    asjalikud soovitused, tänud.
  5. Kava number 15467899

    Hmm.. no ma olen üritanud neid massikavasi otsida, aga fitnessis.ee's sellist pole ning enamus massiga seotud jutud on artiklid, kavasi konkreetseid pole leidnud
  6. Kava number 15467899

    ... nagu pealkiri ütleb, jälle ootab üks kasutaja arvamusi ning kommentaare enda kava kohta. Ning kõigest treeningkava, mitte toitumiskava. Olen kiire ainevahetusega inimene, ehk siis eesmärk lihasmassi kasvatada ning jõudu saada (the usual). Jalgadele ei tee midagi sellepärast, et 3x nädalas korvpalli trenn ning seoses sellega on jalad koguaeg mingil määral väsinud. (Algaja kava, osad harjutuste nimed otsa fitnessi kavadest, osad mitte). Soojendust ei ole sisse kirjutanud kavasse... 1.päev: Rind, Biitseps, Triitseps, Kõht Lamades surumine kangiga 3x 6-8 Lamades hantlitega lendamine 3x 10-12 Biitsepsile istudes kaldpinnal kangiga küünarvarte kõverdamine 3x 8-10 Biitsepsile hantlitega istudes küünarvarte kõverdamine 3x 8-10 Triitsepsile ületõmbed hantliga 3x 6–8 Triitsepsile küünarvarte sirutamine istudes EZ-kangiga 3x 8-10 Keretõsted kõhupingil 3x 20-25 2.päev: õlg, selg Jõutõmme 3x 8-10 Kükk 3x 8-10 Kangi surumine kukla tagant 3x 8-10 Lendamine hantlitega ette 3x 8-10 Lendamine hantlitega kõrvale 3x 8-10 Tõmbed käsikuga, ettekallutatult 3x 8-10 Seljatõsted pukil 3x 8-10 1. nädal E: 1.päev K: 2.päev R: 1.päev 2. nädal E: 2.päev K: 1.päev R: 2.päev jne
×