Jump to content

Kristjuu

Kasutajad
 • Content count

  196
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  11

Kristjuu last won the day on November 17 2014

Kristjuu had the most liked content!

Community Reputation

91 Tasub teda kuulata

About Kristjuu

 • Rank
  Kasutaja
 • Birthday 04/20/1990

Kontakteerumise viisid

 • Website URL
  http://kristinakorolyak.com/

Profiili informatsioon

 • Sugu
  Female

Recent Profile Visitors

5,879 profile views
 1. Laste fitness: Anastassia Ussova 1 koht Eva Lotta Akkermann 1 koht
 2. Vaga tore siis! Uudistes (delfi, postimees jne) lihtsalt ei pastafi et oligi mingi teine asi peale bikiinid ja rannamehed. Ei vingu kyll, lihtsalt markasin
 3. Mitte uhtegi vabakava pilte kuskel pole, ja fitnessi osas ka pole eriti isegi poseerimise pilte. Lastefitness uldse kuskel ei ole. Need pildistajad voiksid oma tood jagada natuke paremini. Ootan fitness.ee pildid, looderavasti seal on ok.
 4. Team FAST - Kristina Koroljak

  vt hommikuvoimlemine ja tee kaasa
 5. Team FAST - Kristina Koroljak

  Sa tarbid vitamiinid? Minu valik on need :
 6. Team FAST - Kristina Koroljak

  aitäh! Teen trenni nagu alati, käisin just Arnold Classic võistlusele, kus ei õnnestunud medalit saada. Plaanis on MM minna novembris. Palju teen vabakava ning treenin uued elemendid. Minul Selfie Arnoldiga teha ei õnnestunud, aga Natalia oli täitsa ta sõber! Vaata ise videot https://youtu.be/1w7LLRoV09E
 7. Team FAST - Kristina Koroljak

  Sellised ilusad NEBBIA riideid saate leida Fitshopist. Mulle väga meeldis! Tegin head trenni Revalis täna.
 8. Team FAST - Kristina Koroljak

  Alustasin uue projektiga, fitness tüdrukutele. Hakkan tegelema lastega vanuses 7-13 aastat, hetkel ainult tüdrukutega. Mul on 1 rühk kesklinnas ja oktoobrist avan ka uue rühma Idakeskuses! Tüdrukud on väga tubli ning rõõmuga teevad trenni! Treeneriks mina Meie fb lehte leiate siit https://www.facebook.com/tudrukutefitness?fref=ts Esinesin Reebokfestil oma tantsuga, pisikene osa sellist: Hetkel tunnen ennast täiega nii Kuid õnneks super head FASTI pannkoogid maailmas olemas, nii võib ka fitnessi toitumine välja näha!
 9. Team FAST - Kristina Koroljak

  Plaanid edasiseks on ikka trenni tegema ) Puhkasin natukene, ja juba hakkasin jälle trenima. Täna oli EOK II poolaasta medalistide vastuvõtt, väga meeldiv oli kutse saada ja osa võtta.
 10. Team FAST - Kristina Koroljak

  Tere! Võistlused on edukalt läbi, nüüd saab puhata ja uuesti trenni teha! Lisan mõned pildid võistlustest ning video! http://clips.team-andro.com/watch/555897c3d4221a569b5f/final-womens-fitness-up-to-163-cm-ifbb-world-fitness-championships-2014 Päikest ja ilusat päeva!
 11. Team FAST - Kristina Koroljak

  Kanada reis Lend oli väga raske! Pea valutas ja üldse enesetunne oli halb, ausalt mõtlesin et ei kannata seda. Õnneks jõudsime kohale eile öösel ja hakkasime kohe magama, Täna oli hea olla. Käisime shoppama, magasime ja õhtul oli registreerimine. Minu ja Endla kategoorias on palju rahvast, tuleb 2 päeva võistlema. Hotell on hea, voodi on super mugav, saab korralikult puhata.
 12. Team FAST - Kristina Koroljak

  ja, harjutasime. Palju tööd tehtud!
 13. Team FAST - Kristina Koroljak

  Tanane monus hommikusook. Kalorivaba siirup ja pankoogid. Vaga maitsev. Soovitan proovida, tule kiiresti fitshopi !
 14. Team FAST - Kristina Koroljak

  Lisan veel trennist pilte, suvel oli lahe mõnikord ka väljas trenni teha! tänan Viktoria Gavrilina (foto) ja Jekaterina Dragunov (make up). Minu nunnuke ka fotomodel Maailmas parim sõber!
×