Jump to content

ommi11

Kasutajad
  • Sisu loend

    2
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Kogukonna Reputatsioon

0 Neutraalne

ommi11

  • Tase
    Vaatleja
  • Sünnipäev 16.11.1986
  1. Tere. Tekkis siuke mõtte siis,et enne trenni natuke creatine sisse süüa ja peale trenni siis kas hera80 100g ära süüa või siis muscle+ 100g ära süüa. Kas see on ültse hea mõte ja kuidas see kõik jama mu tervisele mõjub,muidugi söön ka päeva jooksul,aga vähese valgu sisaldusega toite. Mul hetkel on kapis paar pakki seda muscle+ ei teagi miks need ostsin tegin mingi vale arvestuse,mõtlesin,et sajast g saan 81 valku kätte kuigi saan 41 ikkagi. Aga tekkis mõte,et ostaks hera 80 juurde ja tarbiks seda siis peale trenni või õhtul?Kumb oleks mõistlikum kas muscle+ või hera 80 peale trenni. Tahaks enda 100-120 valku kätte saada päevas. Creatine on siuke algne mõte seda vedeleb ka kuskil mul pool purki. Muscle+ Analüüs: 100g Energiat 1530kJ/360 kcal Valk 41 g Süsivesikuid 42 g Laktoosi 1,3 g Rasv 3,3 g Kreatiin 7 g Glutamiin 6,5g Naatrium 76 mg Kaltsium 435 mg Kaalium 152 mg Magneesium 31 mg Hera80 100g toodet sisaldab: Energiat 1690 kJ/400 kcal Proteiini 76 g Süsivesikuid 5 g Laktoosi 3,5 g Rasva 11 g Naatriumit 160 mg Kaltsiumit 505 mg Kaaliumit 393 mg Magneesiumit 44 mg
  2. surumine.

    Tere. Olen lugenud siin iagasuguseid teemasid surumisest,aga ikka endale vastust ei leia. Küsimus siuke,et kuidas hakkata suruma rinnalt raskusi,kas kergemalt raskemale või raskemalt kergemale. Ise teen hetkel kergemalt raskemale,ehk siis alustan 50kg ja lähen edasi viie kilo kaupa kuini 65 kiloni,aga lõppu ei jõua teha 60 kilost jõuan seal mingi 4 korda tõsta ja 65 kg samamoodi.Ja siis lähen samamoodi ka alla tagasi kuni 50 kiloni. Et kumb oleks siis ehvektiivsem,kas alustada suurema raskusega ja minna alla poole või siis väiksemaga ja minna ülespoole.
×