Jump to content

Gennadi

Kasutajad
  • Sisu loend

    4
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Kogukonna Reputatsioon

2 Neutraalne

Gennadi

  • Tase
    Vaatleja
  1. 6 x nädalas

    Treenin ka hetkel 6 päeva nädalas ja varem tegin ka kolm rasket ja siis samad harjutused kolm järgmist päeva kergelt. Nüüd aga olen läinud seda teed, et iga päev erinev lihasgrupp. E selg, T rind, K jalg, N biits, R triits, L õlg. Harjutusi on 4-5 ja teen 5x5 süsteemiga kõike. Läheb umbes neljas kuu ja minu puhul toimib selline kava väga hästi, jõudu tuleb ilusti, lihas kasvab ka ning trenni lõpuks ei hakka motivatsioon ära kaduma ja ptuiptuiptui pole veel kordagi tundnud, et ei viitsiks trenni minna. Enne just see, et 1,5h kangutada, kadus keskenumine ära ja siis saigi kaks- kolm nädalat trenni ning siis vahepeal tuli viitsimatus. Olen proovinud ka nii, 2+1 kui igasugu erinevaid variante, aga kõige rohkem meeldivad just lühikesed trennid tihedalt. Ma naudin jõusaalis käimist, enne aga ma lihtsalt käisin jõusaalis. Ehk siis mida tahtsin öelda, et tuleb valida selline kava, mida on endal mõnus teha. Öeldakse ju ka, et harjutus mis meeldib toob palju rohkem kasu, kui harjutus mis ei meeldi.
  2. Millist proteiini soovitate ?

    Aga kas võib võtta ka hera80 ja kõrvale banaan vms, et ei peaks süsivesiku pulbrit tarvitama?
  3. Oksendamine jalapäeva tehes

    Minul oli peaegu sama, ajas lihtsalt iiveldama, nüüd olen välja vahetanud oma trennijoogi, mis enne oli vesi, vahest ka värska, mida oli nii palju loksutatud, et suurem gaas välja tulnud, nüüd aga mahl. Lisaks kasutan ka nuuskpiiritust, see teeb kohe pildi mõnusalt selgeks. Enne oli kaa lihtsalt naeruväärne, et lihtsalt keset tranni hakkas üles ajama. Söömises jamujal ei muutnud midagi.
  4. Tselluliit

    Kuidas täpsemalt seda kuivharjamist teha?
×