Jump to content

company

Kasutajad
  • Sisu loend

    3
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Kogukonna Reputatsioon

0 Neutraalne

company

  • Tase
    Vaatleja
  • Sünnipäev 12.01.1983

Profiili informatsioon

  • Sugu
    Male
  • Asukoht
    Tartu
  1. Abi Jõusaalikavaga

    Soovitaks teha jõutõmmet seljapäeval, võiks olla üheks esimestest harjutustest. Teha pühendatult jõutõmmet ja kükkida samal päeval, tundub olevat suht karm ettevõtmine.
  2. Jõusaaliriided ja muud spordiriided

    Pean tõdema, et teie nõuannetest on tulnud välja minujaoks uudseid asju, millele ma ei oleks osanudki esmapilgul tähelepanu pöörata. Kasutan teie poolt pakutuid soovitusi ning leian, et need on suureks abiks omale võimalikult mugava ja otstarbeka treeningu riietuse leidmisel. Tänan teid asjalike soovituste ja näidete eest. Seniks parimat! Company
  3. Jõusaaliriided ja muud spordiriided

    Tere Fitnness'i foorumi kasutajad! Usun, et olen leidnud õige koha leidmaks teiepoolset abi tekkinud küsimusele. Olen seadnud järgnevaks eluetapiks mõningad eesmärgid, kuhu hulka kuulub ka järjepidev füüsiline treening. Arvan, et praegusel talvisel perioodil sobib oma üldfüüsise kõpitsemiseks just jõusaal. Proovin ennast esmakordeks jõusaali minekuks võimalikult hästi ette valmistada. Kuid olen sattunud, teie jaoks kindlasti lihtsa, minu jaoks mõtlemapaneva küsimuse juurde. Milline on õige jõusaali riietus või mida tuleb riietuse valiku puhul arvestada (särgid, püksid, jalanõud, pika/lühikese käise või säärega, riide materjal vms.)? Nagu te juba aimate, ei ole ma antud valdkonnas just kõige pädevam. Hindan kõrgelt teie soovitusi ja nõuandeid. Parimate soovidega, Company
×