Jump to content

rewo

Kasutajad
  • Sisu loend

    46
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Kogukonna Reputatsioon

0 Neutraalne

rewo

  • Tase
    Algaja
  • Sünnipäev 13.12.1984
  1. Bitsepsi ümbermõõt

    mul pumbates parem mingi 42 ja vasak 41, vanust 20 ja kaal 86
  2. kalorite arvutamine

    kuidas arvutada täpselt välja päeva jooksul kulutatud kalorite hulka?
  3. kaua keegi treeninud on

    kokku nüüdseks siis treenitud neli aastat, nädalas teen 3 kuni 4 trenni ja ühe trenni pikkus keskelt läbi 1,5 h!
  4. mida järgmiseks

    tere!oleks selline küsimus, et olen juba aasta kasutanud proteiini ja kreatiini ning tahaksin teada mis võiks olla järgmine toidulisand. Ise mõtlesin aminohapete peale, näiteks glutamiinpeptiidi peale. Olen ma õigel teel või peaks järgmisena proovima mingit muud toidulisandit? ette tänades revo
  5. Palju rinnalt surute?

    20a 176cm 87kg 130
  6. Millal?

    alustasin 16, nüüd siis 20 ja tulemusega küll veel rahul ei ole, tahaks ikke korralikult suureks saada:P
  7. glükoos või dextroos suhkur

    mis vahe üldse glükoosil ja dekstroosil on?
  8. kreatiin

    kui on laadimine siis võtad 3 osa glükoosi (15g) ja ühe osa kreatiini(5g), kui aga peale trnni siis kusagil sinna 50 g kanti oleks ehk paras. aga see minu arvamus las targemad ütlevad ka oma arvamuse.
  9. proteein no1

    ikke kohe peale treeningut, lihas vajab kohe peale treeni süsivesikut ja proteiini.
  10. sinu pikkus ja kaal, vanus?

    176cm 88kg 20 aastane
  11. favourite exercise

    Rinnalt surumine horisantaalsel pingil vaieldamatult üks lemmik ja ka bic hantlitega on mõnus harjutus:P Aga üks vastikumaid on kindlalt kükk.
  12. kätekõverdused

    jalad tuleb asetada kätest kõrgemale, näiteks kas tooli või laua peale
  13. Maltodekstriin kasutamine

    viinamarjad näiteks.
  14. Ronnie Colemanist 2 pilti

    huvitav kuidas tal matemaatikaga on, kas raskuste kokku liitmisega raskusi ei tule:D
  15. tere

    mina teen kahe nädala jooksul 3 korda ja ega mu rind rohkem ei jõuakski, ei jõua nii kiirest taastuda.
×