Jump to content

Tannuu

Reval-Sport Powerlifting
  • Content count

160
  • Last visited

Everything posted by Tannuu

1. Miks alusetult süüdistad, mine ise trenni parem. Võibolla on kasutanud, võibolla mitte. Kui kasutab siis jääb dopinguproovis vahele, kui kunagi kasutas ja enam mitte siis kuivab varsti kokku. Pole vaja sellepärast "sa nagunii ei julge tunnistada, I dare you" juttu ajada, varsti hakkad teda jälitama kuni ta vetsu läheb, edu.
  2. Uus Fitness.ee - bugilist siia kirja

Pole just eriline bug, kuid Fitness TVs on : "Viimase 30 päeva jooksul on Fitness TV videosid vaadatud kokku 16 809 korda". Videoid peaks õige olema.
  3. Palju õnne MIKK!

Palju õnne, et jalad ikka triibutaks!
  4. Eestis tehti uus muusikavideo,

Natuke teisest ajastust kui ülejäänud video ehk
  5. Kaalust juurde, kõvasti.

Sooviks teada kummal päeval jalgu treenid?
  6. Jõutõstmise 2010 MM Lõuna-Aafrikas

Ilmselgelt kui ületatakse rekordnormi.
  7. Kaalukategooria muudatused ipf-is

Hästi, asendi rikuks ära hea sillaga meestel.
  8. Kaalukategooria muudatused ipf-is

Selle agenda protokolli järgi peab surumises ise kangi pukkidelt võtma tulevikus ja "press" käsklus kaob ära... Lisaks võivad jalad liikuda surumise ajal ja pool tagumiku tõusta. Lugesin läbi ja sain õigesti aru?
  9. Fitshop Sparta: "Vedel kuld"

Minu poolest pole vaja, lähen esmaspäev Telliskivisse neil on.
  10. Fitshop Telliskivi: Kui hindad kvaliteeti!

Väga hea, tänud!
  11. Fitshop Telliskivi: Kui hindad kvaliteeti!

Käisin täna Spartast GASPi trennikotti vaatamas, seal polnud ja Telliskivis pidi olema. Üritasin lipata aga kiireks läks ja ei leidnud poodi enne sulgemist. Kas on võimalik üks must-roheline kott kinni panna või on neid seal piisavalt, et muretsemiseks pole põhjust? Esmaspäev tuleks läbi..
  12. Fitshop Sparta: "Vedel kuld"

http://fitshop.fitness.ee/aksessuaarid/0/r...0roheline/must/ sellist on?
  13. Probleem magamisega

Seda on mul ka olnud. Mul olid need mingi ~kuu aega järjest, kui mul aasta selline jama oleks olnud, oleks ma juba kindlalt arsti juures või hullaris Ei ole võimalik niimoodi välja puhata. Olen pimedas toas voodis, ootan und silmad lahti, varsti hakkavad mingid kahtlased asjad toimuma toas Ei maga ja silmad on lahti, aga unenäod (loe PARAKAD) hakkavad juba peale. Asjad mida unes nägin olid muidugi mingid creepyd ja häirivad aga kõige hullem see, et need ööd kus see toimus tundusid mingi igaviku kestvat, koppa ette viskab ikka kui silmad lahti enda voodis mitte kottigi liigutada ei saa ja pead seal istuma, aja mis tundub nagu mõned nädalad, vaadates kuidas mingi koll su varbaid sööb. Üles ärgata on samuti täiesti impossible, suutsin parimal päeval suurt varvast liigutada unes aga ikka "magasin" edasi. Hommikul üles tõustes olin higist läbimärg ja päevläbi paranoiline. Täitsa ulme värk, kui uuesti hakkab kunagi siis lendan küll unearsti juurde.
  14. Mis põhjusel sa arvad dopinguproovist keeldutakse?
  15. EMV 2010 & V IMM: PILDID ja VIDEO VI osa

Kahjuks polnud aega võistlusi vaatama tulla. Piltide järgi usun, et võitsid õiged inimesed ja palju õnne neile! Aimar oli tasemel
  16. Väga dramaatiline Nuuskpiiritus annab sellise efekti
  17. Kas on võimalik?

Võimalik on, kuid kui sa võtaksid selle 5 kilo alla näiteks pooleteist-kahe kuuga, näeksid sa pärast parem välja. Suurem osa kaotatud kaalust oleks rasva, mitte lihaste arvelt mis su keha pringina hoiavad. Isegi üsnagi mõistlik plaan, paljud tahavad nädalaga 5 kilo aga see on lihtsalt loll 6 nädalaga 5 kilo oleks väga norm, siis ei tule see kohe tagasi ka kui edaspidigi tervislikult toituda.
  18. Palju õnne Siimule, võimas etteaste siiski. Tahtsid vb veelgi rohkem aga kogusumma rekordi üle ei saa kurta Sisustasid mu laupäeva ka, aitäh!
  19. Euroopa rekordi sai ukrainlane ikka. Sellel soomlasel surumise algraskus 335 ja maailmarekord 330 Vaatasin ta aastal 2008 surus 300 niiet, kes teab.. Siimu kükk oli muidugi super!
  20. Klassid -125 ja 125+ peaksid koos olema, vähemalt enne oli nii märgitud. Nüüd muutus vist midagi, peale -125kg kükki kolmandaid katseid näeb mis edasi saab.
  21. Hea töö! 10-15 minuti pärast alustab Siim. Ühel kutil oli 127 kilosena küki algraskus 405, ulmeee vennad aga ega Siim ka papist poiss pole.
  22. Kohe varsti näeme sellised numbreid mida Eestist näinud veel ple
  23. Surumisel Markol esimesed 2 katset nullid ja Lenbaumil esimene kirjas. Marko katsel ka vist hetkel kui õigesti aru saan, videot ei näe. E: Kolmanda sai kirja, siinpool ka kohe parem olla Lenbaum katsel nüüd. - Lenbaumil kolmas ka kirjas 185kg, naiss