Jump to content

rearwheel

Kasutajad
  • Sisu loend

    2
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Kogukonna Reputatsioon

0 Neutraalne

rearwheel

  • Tase
    Vaatleja
  • Sünnipäev 18.09.1991
  1. Vajaks abi uue kava leidmisel

    Tänan nõu eest. Katsetan seda paari kuu pärast. Hetkel võtsin vahelduseks paariks kuuks sellise kava, kus teen ikkagi kõik lihased läbi erinevatel päevadel: Esmaspäev: Rind, Käed Rinnalt surumine 4x8 Positiivse kaldega surumine smith'il 4x8 Käte kokku viimine trenažööril (liblikas) 4x8 Prantsuse surumine 4x8 Ploki surumine alla 4x8-10 Küünarvarte kõverdamine kangiga seistes 4x8 Küünarvarte kõverdamine plokksüsteemil seistes 4x8-10 Vahest teen ka kõhule 1 harjutuse 3xmax (viimase biitsepsi harjutusega vaheldumisi seeriaid) Kolmapäev: Jalad, kõht Kükk smith'il 4x6-8 Jalapress 4x8 Jala sirutus ette trenažööril 4x8-10 Jalgade kõverdamine trenažööril kõhuli 4x8-10 Pöialetõus smithimasinal 4x8-10 Pöiasirutus trenazööril istudes 4x12-15 Reite eemaldamine trenazööril 3-4x8-10 Kõhule 2 harjutust vabal valikul 3xmax, mis on tavaliselt jalatõsted või crunches (ei tea selle eestikeelset väljendit ) Reede: Õlg, Selg, Alaselg Siin oleks nüüd natuke abi vaja, kuna tahaks rohkem baasharjutusi, olen siiamaani (2 nädalat) teinud nii: Jõutõmme 4x4-5 Kukla tagant surumine 4x8 Military press 4x8 (surumine eest) Tõmme plokil ülalt kukla taha 4x8-10 Alatõmme trenazööril, kitsas haare 4x8-10 Tõmme rinnatoega trenazööril laia haardega 3x8 Lõuatõmbed laias haardes 4xmax Samas tean et reedene värk pole õige. Parandage palun kui midagi saaks paremini. Mõtlen tervet kava siis. Ette tänades!
  2. Vajaks abi uue kava leidmisel

    Olen 188cm pikk, kaalun 85-87 kilo (käima hakates olin 68 kilo ja alakaalus kõvasti). Jõusaalis käinud nüüdseks üle aasta ja vajaks veidi abi uue kava leidmisel. Algul tegin päris pikalt edasijõudnute kava jaotatud kolmeks, mis siit lehelt võetud. Jõudu ja kaalu tuli küllaltki hästi. Septembrist tänaseni olen teinud massikava, mis põhineb baasharjutustel ja ausalt öeldes on selle kava tulemused ikka väga muljetavaldavad ning jõunumbrid on suurenenud kõvasti. Kava siis järgmine: Esmaspäev: Kükk 4x6 Rinnalt surumine 4x6 Rowing 4x6 Prantsuse surumine 4x6 Kolmapäev Kükk 4x6 Svungimine, kukla tagant tõstmine 4x6 Jõutõmme 4x6 Biitseps 4x6 Reede: Kükk 4x6 Rinnalt surumine 4x6 Rowing 4x6 Llõuatõmbed laia haardega 4xmax Kõhtu tegin ka 2x nädalas päevade lõpus. Nüüd siis ongi häda et peaks kava vahetama, kuna niigi pikalt lastud ja "kasv seisab" enamasti. Asi selles et peale seda massikava ei usu väga sellesse et peaks lihasgrupil laskma nii pikalt puhata nagu 4-5 päeva. Selline tunne et kui kükki või rinnalt surumist kord nädalas teen, et lihas ei saa piisavalt koormatud. Olen ka proovinud mitut harjutust näiteks rinnale kuid järgmiseks trenniks selline tunne et võiks samamoodi kangi loopida ja pikemat taastumist ei vaja. Sooviks midagi sellist, mis tugineb samal põhimõttel, kuid korduste arv oleks suurem, et veidi kuivemaks saada. Isoleeritud harjutused poleks samuti pahad. Loodan et midagi võimatut ei palu ja lolliks end ei tee.
×