Jump to content

FoxRider

Kasutajad
  • Sisu loend

    4
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Kogukonna Reputatsioon

0 Neutraalne

FoxRider

  • Tase
    Vaatleja
  • Sünnipäev 08.03.1991
  1. Figuuri kombo toimed ?

    Figuuri * Lugesin uuesti üle teie kirjad ja sain aru et pigem tellida toitumis kava mitte osta seda Figuuri Combot või midagi muud mis on rasva põletamis toimega ?
  2. Figuuri kombo toimed ?

    no kaal näitas jõulude ajal 84kg ja olen 180cm pikk. spordiarsti juures näitas rasva 19% ehk peaaegu 15kg. Aga need näidud olid 2009 aasta kevadel, nüüd jaanuaris lähen uuesti. Aga küsiks siis kokkuvõttes üle, et see Figure Combo tarbimine oleks mõistlik tegu ? Ja et kas see siis aitab kui ma toitun enamjaost mõistlikult ja teen igapäev kõvat trenni ? Või ei tasu mul sellist raha hakata raiskama ? Või ikkagi annab selle kasutamine ka tulemust ?
  3. Figuuri kombo toimed ?

    ma söön tavalisi sööke aga ma olen kuulnud et neil peab õige kellaaeg ka olema eks ? kui ma spordikoolis olen siis mul hommikune söök kell 7.30 lõuna 13.30 ja õhtu 19.00
  4. Tahaks teilt tarkadelt head nõu saada, seega uurin siis siit foorumist mõned asjad ära. Mul on selline probleem, et ma tahaks enda lisa kilodest vabaneda ja tahaks teada mida selleks tarvitada võiks ? Ise leidsin sellise asja nagu Figuuri kombo. Et kas seda on mõistlik tarvitama hakata ? Ja tahaks teada et kas see Figuuri kombo põletab ainult rasva ja annab neid ravi toimeid mis seal lingil kirjas oli või kasvatab ka lihas massi ? Mul oleks eesmärk lihasmassi lihtsalt säilitada aga liigsest niiöelda rasvast lahti saada. Olen ise väga sportliku eluviisiga nimelt jalgrattur ja selleks ei tahakski väga seda lihasmassi juurde, kuid rasva % näitas spordiarsti juures 19% kui saaks suveks või suve keskpaigaks 9% peale , oleksin ma väga väga rahul. Eks ma jään siis teie tarku nõuandeid ja näpunäiteid ootama Üks asi veel. Miks ma tahan millegi abil rasva põletada kiiremini on see et ma pole viimane 2 kuud pmst poest üldse magusat ostnud , söön 3 korda päevas ja teen kõvasti trenni iga päev 2-4h ja viimasel ajal on keha kaal ikka kasvanud mitte ainult lihasmassilt vaid ma tunnen et ka rasva arvelt Kui juba kirjutamiseks läks siis küsin veel , et kui pika ajapärast võib juba tulemust näha olla ? Igatahes ootan teie abistavaid nõuandeid
×