Jump to content

failid1

Kasutajad
  • Sisu loend

    4
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Kogukonna Reputatsioon

0 Neutraalne

failid1

  • Tase
    Vaatleja
  • Sünnipäev 17.10.1926
  1. Küsimused tõstespordi kohta

    2. Kes oli Eesti esimene olümpiavõitja raskejõustikus? Vastus: Martin Klein 1912 aastal kreeka-rooma maadluses
  2. Võibolla on see link natukenegi abiks.
  3. Küsimused tõstespordi kohta

    Kas nii mitte pole, et kohtunikud panevad punase (katse ei loe) või valge/kollase (katse loeb) tule ning veel täpsustamiseks tõstavad veel punase, sinise või kollase kaardi? Ühe õppeaine jaoks on neid vastuseid vaja jah. Konsultatsioonil polnud mul oma loengumaterjale kaasas ja ei saanud seega küsida. Aitäh vastanutele.
  4. Küsimused tõstespordi kohta

    Tere. Mul on mõned küsimused, mille vastuseid oleks mul kooli asjus vaja teada. Neile vastuste leidmine oleks mul aeganõudev, kuid kindlasti siinse rahvale on need põhitõdedeks. 1. Kes on klassikalises tõstes esimene eestlasest olüpiavõitja/maailmameister? 2. Kes oli Eesti esimene olümpiavõitja raskejõustikus? 3. Kõik Eesti raskejõustiku alaliidud? 4. Mida tähendavad tõstespordis kohtunikel olevad sinine, kollane ja punane kaart- ehk kui suurt viga need iseloomustavad? 5. Jõutõmbes haarded jagunevad: segahoie, lukkhoie,... mis veel? 6. Mida tähendab kulturismis inglisekeelne lühend IF ehk IBF ja tõstespordis IT? 7. Kui vanad on tõstespordis noored ja juuniorid? 8. Kui pikad on tõstesportlaste ja kulturistide mikro- ja makrotsüklid? 9. Mida tähendab harjutuste tegemises isotooniline ja isogeneetiline?
×