Jump to content

Silver Sõrmus

Kasutajad
  • Sisu loend

    5
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Kogukonna Reputatsioon

0 Neutraalne

Silver Sõrmus

  • Tase
    Vaatleja
  • Sünnipäev 16.03.1989
  1. A.Tokko taotleb läbi Patendiameti omale Bonsunat!

    Seda oli arvata, et sa ridade vahelt lugeda ei oska ! Saa sellest aru, et siin sa maailma paremaks ei muuda, rakenda rohkem oma häid mõtteid n. tegijate treeningu läbi viimisel, et me kõik näiksime muutust. Ära hala siin niisama ! Ma võin käe südamele panna ja öelda, sinu arvamus pole mulle absoluutselt hinge läinud ! Tegijaks ma pole ka ennast ametlikult nimetanud. Ah jaa, see ka veel, kui sa kellestki räägid, siis ikka nimedega ! Onju ? See oli minu arvamus ja sellega on teema läbi. kes mõistis, kes mitte... Ilusat õhtut
  2. A.Tokko taotleb läbi Patendiameti omale Bonsunat!

    Aeg- ajalt ikka jälgin mida siin foorumis ühe või teise teema kohta kirjutatakse, aga peab nentima, et eriti halva mulje oled jätnud sina Aless. Pole nagu aru saanud, mis su peas toimub, ühest küljest paistad täitsa asjalik, aga samas oled hullem kui mingi pubekas. Sorry ! Kas jõutõstjate all pead ka ennast silmas ? Nagu ma aru saan, et treeningvideos tahad rahvani tuua selle kuidas sa särgiga 175 surud ja trikooga 200 kg kükid, selle kui kirglik kalamees sa oled või kui meeletu raskusega ja väga tehniliselt trapetsit teed ning kui hea meelega sa TÜASK administraatori näo täis sõimaks, et oih... sooja vett ei ole, mis nüüd saab !!!??? See viimane oli muidugi ehe näide sinu käitumisstiilist siin portaalis ! Kas sa pead n Lukas Osladili, Taavi Koovitit, Mikk Raudsepa jpt lasteraskustega treenivateks isikuteks ? Ma arvan, et eksisid... Ära pikka viha pea, sest tegelikult ei ole mul sinu vastu midagi, lihtsalt võiksid oma koroonilist mölapidamatust natuke taltsutada ja ennem järele mõelda, kui hakkad avalikult pori loopima ! Rullime edasi !
  3. 105 kg rammumeeste MM Ukrainas

    Selle aasta kulturismivõistlusi võib vägagi kordaläinuks lugeda, aga ka rammumeestel oli suht edukas aasta Üks näide siit: http://rammumees.ee/uudised/121
  4. Igati hea tulemus, arvestades konkurentsi Õnnitlused !
  5. Kiire pulss treeningul

    Sinu probleemiks on nõrk südame vastupidavus, ste pead põhja alla tegema. Oled tegelenud 4 a. jalgrattaspordiga, aga ilmselt alustasid seda liiga suure mahuga ?! Sellise bulsisagedusega ei tohi sa mingil juhul pikalt treenida. Asi laheneb kui hakkad treenima 3 x nädalas 30- 45 min pulss 130- 150 kui joosta ei saa, siis kiirkõnd või ratas.Taastumine on aeganõudev, esimesed muutused võivad ilmneda 3 kuu möödudes, varu kannatust ! Siia ongi koer maetud
×