Jump to content

PaulR

Kasutajad
  • Sisu loend

    185
  • Liitus

  • Viimati külastanud

  • Päevavõidud

    4

Koik PaulR postitused

  1. FitLife Tartu kulturistid, kõik poseerima!

    Mina olen kohal kell 16.00
  2. FitLife Tartu kulturistid, kõik poseerima!

    16.00 sobib! Tanelile ja Alekseile ka peaks sobima arvatavasti
  3. FitLife Tartu kulturistid, kõik poseerima!

    Pühapäeval poseerimine toimub?
  4. FitLife Tartu kulturistid, kõik poseerima!

    Ma soovitaks ka esiteks arsti juures ära käia. Samuti tarbin ise igapäevaselt kalaõli, hetkel proovin ka MSM pulbrit. Glükosamiin on mind aidanud alati nt mingite küünarnukiprobleemidega, mis vahel tulevad esile mõnes triitsepsi harjutuses
  5. FitLife Tartu kulturistid, kõik poseerima!

    "Kotiklops" tegi päeva alguse rõõmsaks Ulme
  6. FitLife Tartu kulturistid, kõik poseerima!

    Aleksei kukkus herilaste pessa Homme herilasepoisiga kell 4 trennis Minul rind, Alekseil selg,biits!
  7. Kristjan-Johannes Konsapi blogi

    Miks nii vähe liha ? Või sööd mitu x päevas liha?
  8. FitLife Tartu kulturistid, kõik poseerima!

    Mina tuleks arvatavasti ja peale poseerimist käsi treenima, esimest korda üle pika aja kasutan sellist jaotust kus käed eraldi päeval, ehk mõjub hästi
  9. Silvar Rückenberg

    Päris huvitav massiperiood siis kaal väidetavalt langenud 2kg Taavi tehnika
  10. FitLife Tartu kulturistid, kõik poseerima!

    Samal ajal kui poisid trenniplaane peavad, võitlen mina Soome kaladega Esmaspäevast võib mind kohata jälle jõusaalis
  11. Mingiaeg tegin ise ka selle 3 nädalase tsükli läbi ja kükis andis 15kg juurde ning jalg paisus Viimasel nädalal oli tunda kuidas põlvedel on suur koormus ja tuikasid vedike
  12. FitLife Tartu kulturistid, kõik poseerima!

    Soome jah, aga ainult kaheks nädalaks Kavatsen seal kõvasti kala püüda ja üritan ka võimalikult palju pilte ja videosid teha oma uue fotokaga Imre rõõmuks lisan mõne kalapildi siia ka, kui trehvab midagi võimast!
  13. FitLife Tartu kulturistid, kõik poseerima!

    Mina oleksin tulija arvatavasti pidime Taneliga minema täna kella kaheks trenni !
  14. FitLife Tartu kulturistid, kõik poseerima!

    Ei käi vist:D kõik söövad hamburgereid ja mängivad lotot/jagavad facebook is asju :D
  15. Vend Vähk Peab liikuma!

    Väga võimas ahven ja väga haruldane juhus, vähemalt Eestis
  16. FitLife Tartu kulturistid, kõik poseerima!

    Tabav pealkiri Igatahes mina ja Tanel täna 16.00 aeg saalis!
  17. FitLife Tartu kulturistid, kõik poseerima!

    Nutta pole põhjust järgmine kord paremini lihtsalt!
  18. FitLife Tartu kulturistid, kõik poseerima!

    õlad mul liiga kõrgel natuke... 5+ Imrele igatahes, et nii kiiresti viimasel ajal pildid üleval
  19. Vend Vähk Peab liikuma!

    Palju sul hetke rekord on rööbaspuudel?
  20. Vend Vähk Peab liikuma!

    Tundub, et sa pole Imre blogi korralikult läbi lugenud enne kirjutamist... ta teeb seda enda, mitte athleticu jaoks Milleks sorkida 100x?
  21. Selleks tuleb treening ja toitumiskava lasta koostada, ei tasu loota, et keegi seda siin täiesti tasuta teeb heal tasemel. Tavaliselt lastakse oma toitumist muuta või treeningkava, aga sul pole ju kumbagi.
  22. Gain Bolic

    palju gainbolicu 1 annus on? 100g vett lisades peaks välja tulema sealt heal juhul pudingu laadne ollus, mitte kokteil?
  23. Vajan nõu

    hommikul näiteks mune rohkem ja õhtul 80g kanaliha asemel pigem 200+, spagette võid julgelt vähemaks võtta, eriti kui eesmärk rasva vähendada?
  24. Parim kätekõverdus meetod ?

    proovi erinevaid kätelaiusi, kitsalt, õlgade laiuselt ja laiemalt.
×