Jump to content

siekmak

Kasutajad
  • Sisu loend

    32
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Kogukonna Reputatsioon

0 Neutraalne

siekmak

  • Tase
    Algaja
  • Sünnipäev 04.09.1983
  1. Tere seline küsimus tekkinud ,et osadel piltidel (eelmisel lehel ntx) on rinnalihas teatud poosides nagu kaheks ? Ülemine ja alumine osa millest see tingitud on ?
  2. Eesti tuntuima meditsiiniportaali uudised!!!

    stiilinäide siis sealse Steroidikääbuse sulest http://forum.bonsuna.com/voistlus-ja-voist.../?topicseen#new
  3. Eesti tuntuima meditsiiniportaali uudised!!!

    Selise kriitika /ettepaneku peale antakse bon foorumist bän. Mine puhka natukene this ban is not set to expire
  4. Eesti tuntuima meditsiiniportaali uudised!!!

    Nüüd saan aru . Siia tehti juba kõik ära oma lhele ei oska ei viitsi enam midagi teha Loorberitele ei tasu puhkama jääda. Igavesti ei viitsita neid blogisid ka lugeda Üks portaal polegi ainult foorum. Jäta NÜÜD siine foorum kõrvale ja vaata natukese lehel niisama ringi . Infot spordi ürituste aktiivsete eluviiside kohta on siin hunnikuga mitte ainult jõusaal .... Nii ,et anna aga tuld !
  5. Eesti tuntuima meditsiiniportaali uudised!!!

    Mul on küsimus . Miks te oma treeninrühma ei tee ? Saaksid korraliku järelkasvu luua kellest sisi võiksid PÄRIS kulturistid saada . Treeneri litsentsi pole teilt keegi ju ära võtnud. Huvi oleks kindlasti suur selle vastu. Teiseks miks te oma portaali mingit midagi kasuliku ülesse ei pane. ? Kas või eriti hardcore harjutused jne . Kaua sa loed teiste kirumisest ja sexist. etc.. Või see ongi selle koha mõte ? Aasta jooksul pole sinna küll midagi kasuliku lisandunud . Peale selle ,et blogisid lugeda saab
  6. Kalmuse eetrikeeld

    Peab sõbrale kesklaborisse paar kulpi seda HI viima ja laskma uurida mis imerohi see on . Kes mulle seda paar kulpi annaks , hea eesmärgi nimel ?
  7. Kalmuse eetrikeeld

    Foorum peab mingit Väärtust looma. Mina koostasin pärast pikka lugemist omale toitumis kava ja treening kava siit saadud materjali põhjal (harjutuste pank on väga hea ) . Infot ja materijali on ja lisandub pidevalt. Mis kasu on foorumist . Kus paar elus kibestunud inimest ennast imetlevad ?
  8. Kalmuse eetrikeeld

    Ma ei saa aru SUPPER PARIMAD tooted on olemas jne aga reklaami ei oska teha ? Kes selles süüdi on ? Tänapäeva vaba meediaga (facebook,twitter) on võimalik oma äri väga hästi käima tõmmata eriti veel selise tootega vaeva tuleb natukese näha mitte viriseda kuidas kõik liiga teeva dja kaikaid kodaratesse loobivad. Kui kõik koguaeg halb on ,tuleks peeglisee vaadata ja sealt viga otsida. Millegi POSITIIVSEGA silma paista . Alustuseks näiteks teistesse lugupidavalt suhtuda ! Ehk reklaami jõud on meeletu. Meeletu on jah AGA positiivne reklaam !! Mitte pidev negatiivne reklaam
  9. Kalmuse eetrikeeld

    Mina ei ole registreeritud ega ostund sealt midagi . Kuskilt masspostitajate käest on list hangitud ja saadetakse täiesti suvaliselt. Tundub ,et arvatakse ,et igasugune reklaam on hea reklaam Ka negatiivne. siis nii see ikka ei ole . Pidev negatiivne reklaam tekitab ka negatiivse maine ja eelarvamused .
  10. Kalmuse eetrikeeld

    Lugema tuleb õppida! Fitnes.ee liitudes (foorumiga) on sul valiku võimalus kas soovid uudiskirja või mitte . Uudiskirja all on ka selgelt kirjas ,et kui sa ei soovi seda enam saada siis logi foorumisse sisse ja seadete all keela endale selle saatmine. Antud juhul oles ise nõustund seda kirja saama ja saad selle pärast et sa oled siin olemas. Keegi ei saada sulle seda lampi nagu bonsuna.com keskond seda teeb
  11. Kalmuse eetrikeeld

    Mina oman näiteks 2 maili Töömail ja enda isiklik mail. Ei tule mulle sinna kuidagi ämbritega spämi väga vähe tuleb. Ei näe ma ka põhjust endale 3-da maili tegemiseks. Enamasti kui LIITUD kuskil sisi on sul alati valik kas soovid uudiskirja või mitte. Keegi ei sunni sulle seda peale ! Mind ajas närvi see ,et ma ei olnud seda soovinud (st liitunud sele keskonnaga )aga ikka sain Ja kuna ma sain seda veel 3või - 4 erinevalt maili aadressilt siis on see kõige ehtsam spämimine ja erit nahaalne ma ei leia ,et sellega leppima peaks. Sinu jaoks on seline asi normaalne .Sest see on INTERNETT ??? Muide sa kujutad ette kui palju selise jama saatmine trafficut tekitab ??? http://en.wikipedia.org/wiki/E-mail_spam
  12. Kalmuse eetrikeeld

    Ebaturvaline on spämmida. Pead It alale tööle minema siis saad aru kuidas asi toimib . aga jah ... punkt sellele
  13. Kalmuse eetrikeeld

    Proovi ennast nüüd mõnest listist mida sa kasutad eemaldada. (saad pärast ju tagasi kohe panna ) ja vaata kuidas asi töötab
  14. Kalmuse eetrikeeld

    Sa e saanud aru millest ma räägin . Uudiskiri mis oli minu postkasti saadetud sisaldas teksti Kui Sa ei soovi edaspidi oma e-mailile meie portaali uudiseid, infot meie ürituste kohta ning superpakkumisi, siis uudiskirjast loobumiseks saada email unsubscribe@bonsuna.com . Sellega oleksgi pidanud kõik olema. Sest see vastus mis sealt veel saadeti läks juba späm kausta . Poleks seda märganud oleks ikka Uudiskirja edasi saanud . Nüüd said aru ? Tavalistes foorumites ja listides käib asi lihtsalt saadad saadad kirja unsubscribe@xxx või mis iganes aadress selleks antud on ja ja saad kirja vastu ,et oled kustutatud. Keegi ei hakka sinult küsima ,et kas sa ikka soovid ennast kustutada . Kui olen selle maili saatnud siis soovin . Inimesel on vast aru ikka peas ja saab aru kuhu ja mis maile ta saadab
×